آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

ادامه مطلب
زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

ادامه مطلب
فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

ادامه مطلب
علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

ادامه مطلب
جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

ادامه مطلب
آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

ادامه مطلب
جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

ادامه مطلب
امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

ادامه مطلب
زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

ادامه مطلب
زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

ادامه مطلب

نشانه های عاشق بودن در مردان و زنان دخترها و پسرها

نشانه های عاشق بودن در مردان و زنان دخترها و پسرهاچگونه می‌توان فهمید شخصی واقعا عاشق شماست؟عشق حقیقی

قبل از عشق، احترام می‌آید و اگر او با شما رفتاری احترام‌آمیز دارد عاشق‌تان نیز هست

 

چه طور می توان پی برد که شخصی واقعا عاشق شما است؟ ممکن است در یک رابطه‌ی قوی و سالم باشید اما عشق حسی است که باعث می‌شود آسیب‌پذیر و نامطمئن باشید.


شما باید یاد بگیرید نامزدتان را، و عشقی را که در دلش به شما دارد باور داشته‌باشید. اما، اگر کمی شک دارید و اصرار دارید عشق‌تان را امتحان کنید، می‌توانید دنبال نشانه‌هایی قطعی باشد که مطمئن شوید آیا او عاشق تان هست یا نه.

در این نوشتار ۲۰ نشانه آمده‌است که با کمک آنها می‌توانید از خواندن ذهن بهره ببرید و پی‌ببرید آیا او عاشق تان است!

۱. برای شما وقت می‌گذارد
حتی اگر او مردی پرمشغله باشد و کارش تمام ساعات او را بگیرد، طوری برنامه‌ریزی می‌کند که برای شما وقت بگذارد. او درک می‌کند که وقت گذاشتن برای نامزدش مهم است.

۲. دست‌تان را می‌گیرد
گرفتن دست یکدیگر رمانتیک‌ترین کاری است که می‌توانید انجام دهید. این نشانه‌ محافظت کردن و اهمیت دادن به شریک عشقی است. اگر وقتی با او هستید دست‌تان را می‌گیرد، عاشق‌تان است و حضورتان در زندگی‌اش ارزشمند است.

۳. رفتاری احترام‌آمیز دارد
هر فرد سزاوار رفتاری احترام‌آمیز است. قبل از عشق، احترام می‌آید و اگر او با شما رفتاری احترام‌آمیز دارد عاشق‌تان نیز هست.

۴. عصبانیت‌تان را تحمل می‌کند
حتی اگر خانه را با عصبانیت‌تان زیر و رو کنید او آرام می‌ماند و هیچ حرفی نمی‌زند. با تمام کج‌خلقی‌ها و گلایه‌هایتان کنار می‌آید و هر موضوعی در میان باشد از عصبانیت شما عصبانی نمی‌شود.

۵. تماس فیزیکی
نزدیکی فیزیکی در یک رابطه مهم است اما شما می‌توانید تنها با نوازش دست نامزدتان یا بوسه‌ای بر پیشانی او احساسات‌تان را ابراز کنید.

۶. چیزی را از شما مخفی نمی‌کند
او هیچ‌چیز را از شما مخفی نمی‌کند. به حساب‌های رسانه‌های اجتماعی و ایمیل‌اش دسترسی دارید و اجازه می‌دهد از کارت اعتباری‌اش استفاده کنید. کاملا به شما اعتماد دارد و همین انتظار را از شما نیز دارد.

۷. مشوق است
او شما را تشویق می‌کند در حرفه‌تان اهداف والا
تری داشته‌باشید و کمک‌تان می‌کند هم در فضای شخصی و هم در فضای حرفه‌ای رشد کنید.

۸. حسود نیست
با رفت‌وآمد شما با دوستان هیچ مشکلی ندارد. اثری از حسادت در او نیست.

۹. حامی است
هر وقت دچار بحران شوید از شما حمایت می‌کند. توصیه‌های خوبی به شما می‌کند و کمک‌تان می‌کند بر مشکلات غلبه کنید.

 

نشانه های عشق حقیقی

فرد عاشق احساسات‌اش را پنهان نمی‌کند و عشق‌اش را به زبان می‌آورد و با عمل نشان می‌دهد

 

۱۰. ایرادات‌تان را می‌پذیرد
هیچ‌کس بی‌عیب و نقص نیست. هر فرد به سهم خود ایراداتی دارد و از جهاتی ناقص است. اگر او از ضعف‌هایتان آگاه است و با آنها مشکلی ندارد، پس واقعا عاشق‌تان است.

۱۱. احساسات‌اش را ابراز می‌کند
او احساسات‌اش را پنهان نمی‌کند و عشق‌اش را به زبان می‌آورد و با عمل نشان می‌دهد. هر بار دیدار می‌کنید یا تلفنی صحبت می‌کنید گفتن "دوستت دارم” را فراموش نمی‌کند و کارهای مختلفی می‌کند تا شما احساس خاص بودن بکنید.

۱۲. از شما سوال نمی‌پرسد
او از شما نمی‌پرسد چرا برای جلسه دیر رسیدید یا فلان روز کجا بودید. ذاتا کنجکاو نیست که این یعنی فردی مطمئن است.

۱۳. از شما نمی‌خواهد خودتان را تغییر دهید
او همان‌طور که هستید به شما عشق می‌ورزد و از شما نمی‌خواهد هیچ تغییری بکنید. حتی اگر خودتان پیشنهاد کنید که چیزی را در خودتان تغییر دهید شما را از این کار منصرف می‌کند.

۱۴. شما را غافلگیر می‌کند
او اغلب شما را با هدایا و ترتیب دادن قرار ملاقات غافلگیر می‌کند. او دقیقا می‌داند چه‌چیزی شما را خوشحال می‌کند و برنامه‌های غافلگیرانه‌اش را بر این اساس ترتیب می‌دهد.

۱۵. به شما اجازه می‌دهد از آزادای‌تان لذت ببرید
هر فردی استحقاق آزادی را دارد و بودن در یک رابطه این آزادی را از او سلب نمی‌کند. مردتان این را می‌فهمد و به آزادی و حریم خصوصی‌تان احترام می‌گذارد. او هیچ مشکلی ندارد که بدون او و همراه دوستان‌تان بیرون بروید.

۱۶. شما را به خوبی می‌شناسد
او همه‌چیز را درباره‌ی شما می‌داند از غذای مورد علاقه‌تان گرفته تا نخستین تصادف رانندگی‌تان. واقعا به شناختن بهتر شما علاقه نشان می‌دهد و شما باید این علاقه را تشویق کنید.

۱۷. به خوبی ارتباط برقرار می‌کند
برقراری ارتباط در یک رابطه بسیار مهم است. شما باید با نامزدتان ارتباط برقرار کنید تا پی‌ببرید چه احساسی دارد و آیا حرفی برای گفتن دارد یا خیر.

۱۸. می‌داند به چه چیزی فکر می‌کنید
او آن‌قدر شما را خوب می‌شناسد که دقیقا می‌داند چه فکری در ذهن‌تان است. وقتی درگیر مشکلی هستید متوجه می‌شود، حتی اگر چیزی به او نگویید. او می‌تواند افکارتان را بخواند و اعمال‌تان را تفسیر کند.

۱۹. به شما افتخار می‌کند
او به این‌که شما را به عنوان نامزدش در کنارش دارد افتخار می‌کند. درباره‌ی موفقیت‌های شما و تمام ویژگی‌های شگفت‌انگیزتان با دوستان‌اش صحبت می‌کند و به آنها می‌گوید چه‌قدر به شما افتخار می‌کند.

۲۰. به شما اعتماد دارد
او کاملا به شما اعتماد دارد. هرگز تحت هیچ شرایطی سوالی نمی‌پرسد که شما را ناراحت کند. اجازه می‌دهد کار خودتان را بکنید و هیچ کاری نمی‌کند که احساس کنید به شما اعتماد ندارد. او به شما ایمان دارد و شما هم باید به همین اندازه به او اعتماد داشته‌باشید.

هر مردی چند ژست رمانتیک دارد. شما باید پی‌ببرید آیا ژست‌های او واقعی است یا نه. یک یا دو نشانه برای قضاوت او کافی نیست. اگر واقعا می‌خواهید عشق او را محک بزنید، باید صبر کنید تا همه‌ی این نشانه‌ها را در او بیابید. اگر همه‌ی کارهایی را که از او انتظار دارید انجام می‌دهد، از این آزمون سربلند بیرون آمده‌است.


منبع: migna.ir

 

روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی 

 

روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی

 

اگر هوس را کنار بگذاریم، نشانه هایی که در این مقاله برایتان عنوان می کنیم، نشانه های انکارناپذیر از عشق حقیقی-و سلامت احساسی-هستند.

 

در رمان نویسی، نشانه های عشق واقعی به سمت ملودرام گرایش دارد. تپش قلب، بی خوابی، بی اشتهایی، به حرکت درآمدن پرده ها و آتش بازی. اما اگر چنین چیزهایی را حس کردید، آنقدر که اسیر هوس شده اید، عاشق نشده اید. اگر هوس را کنار بگذاریم، نشانه هایی که در این مقاله برایتان عنوان می کنیم، نشانه های انکارناپذیر از عشق حقیقی-و سلامت احساسی-هستند.

 

 

به راحتی علت اینکه نمی خواهید با کسی ارتباط برقرار کنید را توضیح می دهید

 

باوجود اینهمه بیماری های مختلف دیگر هر روز با یکی بودن به اندازه گذشته جذابیت ندارد. مسئله تمایل به تک پر بودن نیست مسئله حرف زدن درمورد آن است. تعداد زیادی از زن ها و مردها تک همسری هستند و احساس می کنند که تمایلشان برای چشم پوشی از بقیه به همسرشان قدرت بیشتری می دهد. اما وقتی دوست داشته باشید که این حس و تمایل خودتان را توضیح دهید نه تنها عاشق هستید بلکه فردی منطقی و فهمیده نیز به نظر خواهید رسید.

 

 

دفترچه خاطرات گذشته تان را دفن می کنید.

 

"من دفترچه خاطراتم را دفن کرده ام!" این جمله نه تنها تک پر بودن فرد بلکه برنامه داشتن برای آن را نشان می دهد مخصوصاً وقتی می گویید که هیچکس از آشنایانتان به پای معشوق فعلیتان نمی رسد. تمایل شما برای خلاص شدن از آن، نشان از این واقعیت دارد. همچنین نشانه این است که دیگر هیچ تمایلی برای دیدن عشق های قبلیتان ندارید و این یعنی در این رابطه دیگر میلی به برگشت وجود ندارد و فقط می خواهید به جلو بروید.

 

شاید با خودتان فکر کنید که منصفانه نیست که دفترچه خاطرات را در شومینه بیندازید و بسوزانید، به همین دلیل اطلاعاتتان را روی لپ تاپ شخصیتان که دست هیچکس به آن نمی رسد ذخیره می کنید. تعهد، تعهد است. اگر تظاهر کنید که دفترچه خاطراتتان را دور ریخته اید یعنی تظاهر به متعهد بودن می کنید. پس بزرگ شوید: اگر به اندازه کافی بزرگ شده اید که کسی که دوستش دارید شما را جدی بگیرد، پس یعنی به اندازه کافی هم بزرگ شده اید که خودتان خودتان را جدی بگیرید. در روابط متعهد دیگر جایی برای دوز و کلک نیست.

 

 

جایی می روید که از آن متنفر هستید.

 

اینکه دلتان بخواهد که با عشقتان جایی بروید که به شدت از آنجا متنفر هستید و اصلاً هم به خاطر آن ناراحت نشوید یکی از نشانه های خوب عاشق شدن است.

 

وقتی تازه شروع به قرار گذاشتن کرده بودید وسوسه می شدید که این رابطه را بر هم بزنید. در مرحله بعدی رابطه برای خودتان می ایستید و کارهایی که دوست ندارید را به هیچ وجه انجام نمی دهید. این فرایند کاملاً لازم است چون اگر قرار است یک عشق واقعی وجود داشته باشد باید بر مبنای اینکه خود واقعیتان کیست بنا شود نه کسی که طرفتان دوست دارد باشید. اما وقتی در آخر به عشق می رسید نیاز به اثبات مداوم خودتان با تاثیرات معشوقتان نرم تر می شود و این حس بخشش به خاطر عشقتان سخاوتتان را جبران می کند.

 

لازم نیست خوب حواستان به همه چیز باشد تا همه چیز ۵۰-۵۰ باشد. اما وقتی حس کنید که عدالت و مساوات و احترام بینتان وجود دارد آنوقت برای انجام کاری که از آن متنفرید اما طرفتان به آن علاقه دارد تمایل بیشتری پیدا می کنید. به عبارت دیگر، آن فرد از آن کار یا اتفاق مهمتر می شود.

 

 

اگر ولخرج باشید صرفه جوتر و اگر خسیس باشید دست و دلبازتر می شوید

 

مسئله پول نیست بلکه میل به امتحان کردن اعتقادات اصلی به خاطر ارزش گذاشتن به فردی دیگر و دیدگاه و نظرات اوست. هر رابطه خوبی ما را تغییر می دهد. اگر با عشقتان بودن باعث می شود یک بخش اصلی از خودتان را تغییر دهید فقط نشانه عشق نیست، بلکه نشاندهنده احترام و میل به یادگرفتن از همدیگر است. این یعنی رابطه تان اینقدر امن هست که بخواهید در آن دست به امتحان کردن کاری جدید بزنید.

 

ریا و دورویی را فراموش کنید. باید اینقدر جرات، قدرت و انرژی داشته باشید تا سیستم اعتقادی خودتان را چه سیاست، سقط جنین، غذای چینی، مسافرت، بچه دار شدن، باغبانی، پول یا هر عقیده دیگری به چالش بکشید.

 

 

هیچ کاری نکردن اما با هم بودن فوق العاده به نظر می رسد

 

در مراحل اول رابطه عطش عمیقی برای شناختن همدیگر وجود دارد اما این دوران کمی ترسناک هم به نظر می رسد چون ممکن است طرف مقابل کسی نباشد که شما فکر می کردید یا بدتر از آن، شما آن کسی نباشید که طرف مقابلتان می خواسته است. بااینکه در ابتدای رابطه هیچ چیز قطعی نیست اما شما فکر می کنید که اینطور است به همین خاطر دوست دارید همیشه با هم باشید و کاری انجام دهید، چه در ملاء عام چه محرمانه. در این دوران همیشه دنبال جایی هستید که با هم بروید و کاری که با هم انجام دهید. اگر زن و شوهری هستید که به رابطه جنسی علاقه دارید، کارهایی که می کنید هم پیرامون این رابطه خواهد و بقیه کارها اهمیت زیادی نخواهد داشت. اما وقتی آن عطش جنسی اولیه فروکش کرد دوست دارید پز همدیگر را به بقیه بدهید چون حس می کنید که خوب با هم جور شده اید و به آن افتخار می کنید.

 

وقتی حس کنید که هیچ کاری نکردن اما با هم بودن هم می تواند لذت بخش باشد یعنی عاشق شده اید چون مراحل قبلی که مرحله ترس، رابطه جنسی و پز دادن است را پشت سر گذاشته اید. حالا رابطه فقط به شما دو نفر منحصر می شود نه آدم ها یا کارهای دیگر. درواقع بااینکه در زندگی طبیعی همدیگر وارد شده اید اما با هم بودن برایتان فوق العاده ترین چیزی است که می توانید فکر انجامش را بکنید.

 

 

حاضرید خودتان بودن را به خطر بیندازید

 

خودتان بودن مهمترین مسئله ممکن است. بقیه مواردی که در این مقاله ذکر کردیم همه مستلزم این است که خودتان باشید اما وقتی واقعاً کسی را دوست داشته باشید دوست دارید بداند که شما که هستید و شما را برای آنچه که هستید دوست بدارد نه آنچه که تظاهر می کنید هستید. وقتی در یک رابطه عاشقانه واقعی باشید می توانید صادق و رک و راست باشید و از فرصت ها استفاده کنید.

 

بخش نیرنگ آمیز عاشق بودن این است که می تواند شما را ترغیب کند خودتان باشید. شما دوست دارید کسی که قرار است شریک زندگیتان شود همیشه خوشحال و خوشبخت باشد و تنها راه آن این است که خودِ واقعیتان باشید. مطمئناً الان که او را اینقدر دوست دارید دلتان نمی خواهد با دروغ با او زندگی کنید اما باید مراقب باشید که به چه اعتراف می کنید. یادتان باشد که بین صداقت و دورویی سکوت است. اگر اینقدر بزرگ شده اید که عاشق شوید، پس اینقدر عاشق شده اید که بفهمید بعضی وقت ها باید ساکت باشید.

منبع:partab.org
عاشق شدن,عشق حقیقی,عشق‌های افسانه‌ای

وقتی بچه بودیم، عشق‌ها کمی افسانه‌ای‌تر بودند. یعنی یا کسی عاشق نمی‌شد یا اگر عاشق می‌شد، گویی در آسمان‌ها زندگی می‌کرد و خیلی زود زبانزد همگان می‌شد. عاشق شدن، موضوع پیش پا افتاده و عادی نبود و اگر عشقی بین دو نفر شکل می‌گرفت مقدس و رویایی بود. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که آن عشق‌های افسانه‌ای در زمانه ما رنگ باختند و شکل‌های دیگری به خود گرفتند، اما در روزگار ما، موضوع عاشق شدن، دیگر موضوع آسمانی و نادری تلقی نمی‌شود. نه از آن جهت که خود عشق، نادر و آسمانی نیست، بلکه از این نظر که عشق‌های کاذب و غیر اصیل، به سادگی با عشق حقیقی مشتبه گرفته می‌شوند.

در زمانه ما، تعداد نسبتا زیادی از دختر و پسرها خود را گول می‌زنند که عاشق‌اند یا طرف مقابل عاشق آنهاست و متاسفانه هر روز آمار طلاق و متارکه زوج‌ها بیشتر می‌شود. حتی روابط دوستانه و فامیلی، عمر طولانی ندارد و افراد به راحتی همدیگر را به امید یافتن افراد با محبت‌تر و موثرتر از زندگی خود حذف می‌کنند ! گویی اکثر افراد در جایگاه حقیقی که در دل دیگران باید داشته باشند، قرار ندارند. یا این که جایگاه آنها، سست است و خیلی زود با هر کس یا هر چیز دیگری معاوضه می‌شوند و البته طبیعی است که چنین وضعیتی، برای دختر و پسرهای امروز ناکام کننده باشد. شاید به همین دلیل است که عشق و محبت هم نیاز به محک خوردن دارند تا عیار آنها معلوم شود.

در واقع، ما دیگر نمی‌توانیم هر ابراز محبتی را بدون محک خوردن باور کنیم و بدون محک زدن عشق خود و عشق طرف مقابل وارد رابطه‌ای شویم که یک عمر دوام بیاورد. به عنوان یک مشاور و روانشناس، وقتی دختر و پسرهای جوان برای مشاوره ازدواج نزد من می‌آیند و ادعا می‌کنند که عاشق هم هستند ابزار محک عشق را به آنها می‌دهم و تاکید می‌کنم که بدون محک، ادعای عشق را نپذیرند. این محک هم کار سختی نیست. هر دو طرف، هم دختر و هم پسر، اگر واقعا ادعای عاشقی دارد، قبل از ازدواج باید برای طرف مقابل قربانی بدهد! یعنی باید اقلا یک مرتبه کاری را که انجامش برای آنها سخت است، به خاطر طرف مقابل انجام دهند. بدیهی است که این کار سخت برای همه یکسان نیست، چون افراد متفاوت‌اند. اما برای هر کسی بالاخره کاری سخت، وجود دارد. ممکن است ترک کردن سیگار برای کسی کار سخت محسوب شود. برای یک نفر کنار گذاشتن دوست نامناسبش سخت باشد، برای دیگری تغییر نوع لباس پوشیدن، ترک برخی عادات یا … کار سختی باشد و همین طور الی آخر. در هر حال هر یک از طرفین باید کاری سخت را که البته حق و حقوق شخص ثالثی در آن، از بین نرود، برای طرف مقابلش انجام بدهد و اگر نمی‌خواهد این کار را انجام دهد دیگر ادعای عاشق و شیفته و واله بودن معنا ندارد و حقیقی نیست.

نشانه‌های محبت حقیقی
علاوه بر محک محبت، نشانه‌هایی هم وجود دارد که نشان از عشق و محبت دارند. بد نیست به این نشانه‌ها هم توجه کنیم.

عشق، تواضع می‌آورد
وقتی دو نفر همدیگر را دوست دارند، نسبت به همدیگر تواضع و فروتنی دارند. اگر دو نفر یا یکی از آنها اغلب اوقات با غرور و خودخواهی و فخر فروشی با دیگری برخورد می‌کنند، بهتر است ادعای عشق و محبت آنها را نادیده بگیریم. عاشق در برابر محبوب خود با گذشت و بی‌غرور است.

عشق، احترام می‌آورد
ممکن است احساسات در طول یک رابطه، گاهی کم و زیاد شوند، اما احترام متقابل از بین نمی‌رود، مگر این که فرد خود را مهم‌تر از طرف مقابل بداند که در این صورت، ادعای عشق او نیز، فریبی بیش نیست. طبیعی است که عقاید، سلیقه‌ها و نظرات دو نفر متفاوت باشد، اما احترام بین آنها با این تفاوت عقیده یا سلیقه نباید از بین برود. اگر یکی از طرفین مدام به طرف مقابل توهین می‌کند یا نمی‌تواند برای او و تفاوت‌هایشان احترام قائل شود، بعید است عشقی در کار باشد.

سختگیری در عشق حقیقی راهی ندارد
بهتر است ادعای افرادی که به بهانه عشق و محبت می‌خواهند به همدیگر سخت بگیرند و طرف مقابل را تغییر بدهند یا تحقیر کنند، نپذیریم. چنین حالتی درخواست اسارت است نه بروز عشق.

 

عشق، محبت عملی یا کلامی به دنبال دارد
اگر کسی ادعای عاشق بودن می‌کند اما نمی‌تواند در کلام یا عمل ابراز محبت کند و محبتش را بالاخره به شکلی نشان دهد، ادعای عشق او را چندان جدی تلقی نکنید. وقتی عشق در میان هست طرفین برای خوشحال کردن همدیگر، تلاش می‌کنند. آنها همدیگر را تحسین می‌کنند و در جهت رشد و بهتر شدن، به همدیگر بازخورد می‌دهند.

عشق، با بد خلقی دائمی با معشوق، سازگار نیست
اگر کسی واقعا شما را دوست دارد نمی‌تواند مدام با شما بداخلاقی و بدرفتاری کند. ممکن است گاهی خسته یا کمی غمگین باشد اما نه همیشه. پس اگر کسی همیشه با شما بد رفتاری کرد، ادعای عشق او مقبول نیست.

عشق حقیقی در سکوت هم بارز است
عشق و محبت قلبی، را حتی در سکوت هم می‌توان حس کرد. اگر کسی هر روز قربان صدقه شما می‌رود اما نمی‌توانید عشق و احساس عاشقانه او را در نگاه و رفتارش حس کنید، لازم است بیشتر دقت کنید.

عشق با توقعات بیجا سازگار نیست
راز عشق دراین است که از یکدیگر انتظارات بیجا نداشته باشید، به هر حال هر انسانی نقص‌ها و کاستی‌های خود را دارد. اما وقتی محبت در میان است لازم است به جای کاستی‌ها بر ارزش‌ها و نقاط قوت همدیگر متمرکز شوید. حسن‌های همدیگر را بزرگ کنید و عیب‌ها را کوچک بشمرید.

عشق را با تملک اشتباه نگیرید!
اگر عاشقید حس تملک را از خود دور کنید. در حقیقت هیچ کس نمی‌تواند مال کسی شود و در زمره اموال شخص دیگری به حساب بیاید. شریک زندگی‌تان را با طناب نیاز به خود نبندید. توجه داشته باشید که حتی گیاهان نیز هنگامی رشد می‌کنند که آزادانه از هوا و نور آفتاب استفاده کنند. در پایان باید بگویم، بسیاری از افرادی که فریب عشق‌های کاذب را می‌خورند اعتراف می‌کنند که از همان ابتدا، می‌دانسته‌اند که عشق و محبت طرف مقابل حقیقی نیست اما به دلایلی خود را فریب می‌دادند و به حقیقت توجه نمی‌کردند. گویی گاهی انسان‌ها دوست دارند به زور به خود بقبولانند که کسی هست که آنها را دوست دارد، حتی اگر چنین نباشد. با کمی دقت و محک زدن می‌توانید از تخریب زندگی و جریحه‌دار شدن احساسات خود پیشگیری کنید. خداوند برای هر یک از ما جفت آفریده و همیشه افرادی هستند که اگر با شما آشنا شوند، می‌توانند شما را دوست بدارند. پس هرگز خود را فریب ندهید.

عشق را به زنجیر بدل نکن!
شما همراه زاده‌اید و همراهید تا ابد.
همراهید تا آنگاه که بال‌های سپید مرگ
توالی روزها‌تان پریشان کند.
آری همراهید
حتی در سکوت و صلابت خیال خداوند،
اما در میانة این همراهی، جدایی باید
هان! به شمیم عطرآگین ملکوت اجازه دهید
تا در میان شما به رقص آید
و دوست بدارید!
اما عشق را به زنجیر بدل نکنید
جان‌های شما چون دو سرزمین باید و دریایش در میان
جام یکدیگر پر کنید اما از یک جام ننوشید.
از نان خود به هم بدهید اما هر دو از یک نان مخورید،
همگام با هم نغمه بسازید، پای بکوبید و شادمان باشید،
اما امان دهید تا هر یک در حریم خلوت خویش آسوده باشد و تنها.
همانند تارهای چنگ که هر کدام تنهایند
اما به کار یک ترانة واحد در ارتعاش.
دل سپردن حکایتی است دلپذیر
اما دل را شاید به اسارت دادن
که تنها دست‌های زندگی خانة دل است و بس
در کنار هم بایستید اما نه بسیار نزدیک
که ستون‌های معبد به جدایی استوارند.
و بلوط و سرو در سایة هم سر به آسمان نکشند.
جبران خلیل جبران
منبع:زیبــاشــو دات کام
 مشاوره (6)

مشاوره قبل از ازدواج, مشاوره قبل ازدواج, مشاوره قبل ازازدواج, مشاوره پس از ازدواج, مشاوره پيش از ازدواج, مشاوره ی قبل از ازدواج
آشنایی (6)

آشنایی قبل از ازدواج, سوالات آشنایی قبل از ازدواج, اشنایی قبل از ازدواج, اشنایی قبل ازدواج, آشنایی دختر و پسر برای ازدواج, آشنایی دختر و پسر
دانستنی (10)

دانستنی های ازدواج, دانستنی های قبل از ازدواج, دانستنی های قبل ازدواج, دانستنی ازدواج, دانستنی قبل ازدواج, دانستنی قبل از ازدواج, دانستنی های پیش از ازدواج, دانستنی های قبل ازازدواج, دانستنی های دخترانه, دانستنی های دختران
Keywords like: وام ازدو.اج (18)

روابط دختر و پسر قبل از ازدواج, ازدوج, دختری, کارهای قبل از عروسی, دختران و پسران, اذدواج, ازدواچ, اردواج, وام ازد.اج, وام ازدو.اج, از دواج, دانستنیهای قبل ازازدواج, ا زدواج, ازد واج, اذواج, قبل ازازدواج, اازدواج, قبل از
دوستی (13)

دوستی قبل از ازدواج, دوستی قبل ازدواج, رابطه دوستی قبل از ازدواج, دوستی و ازدواج, دوستی برای ازدواج, دوستی دختر و پسر, ازدواج دوستی, رابطه در دوران دوستی, رابطه دوستی دختر و پسر, دوستی پسر و دختر, دوستی های دختر و پسر, دوستی دخترو پسر, دوستی پسرودختر
روابط دختر و پسر (20)

روابط دختر پسر قبل ازدواج, روابط دختر و پسر, روابط قبل از ازدواج دختر و پسر, روانشناسی روابط دختر و پسر, روابط دختر پسر, روابط دوست دختر ودوست پسر, روابط دختر و پسر در اسلام, روابط دختر و پسر روانشناسی, فیلم روابط دختر و پسر, روابط عاشقانه دختر و پسر, روابط بین دختر و پسر, روابط دوستی دختر و پسر, روابط پسر و دختر, عکس روابط دختر و پسر, کتاب روابط دختر و پسر, دانلود کتاب روابط دختر و پسر, تحقیق در مورد روابط دختر و پسر, روابط دوست دختر و پسر, مقاله روابط دختر و پسر, عکس از روابط دختر و پسر
با دوست (7)

رابطه با دوست دختر, معاشقه با دوست پسر, عشق بازی با دوست دختر, عشق بازي با دوست پسر, عشق بازی با دوست پسرم, عشق بازی با دوست پسر, رابطه با دوست پسر
با دختر (9)

ارتباط با دختر, رابطه مقعدی با دختر, صحبت با دختر, چگونگی ارتباط با دختر, رابطه دختر با پسر, دوستی دختر با پسر, مشکل ارتباط با دختر, دوستی پسر با دختر, رابطه دوستی با دختر
وپسر (7)

دختر وپسر, روابط دختر وپسر, رابطه دختر وپسر, دوست دختر وپسر, دوستی دختر وپسر, ارتباط دختر وپسر, روابط دختر وپسر قبل از ازدواج
ازدواج با (7)

ازدواج با دوست دختر, ازدواج با دوست پسر, ازدواج با عشق, آشنایی با دختر برای ازدواج, ازدواج با دختری که دوست پسر داشته, در رابطه با ازدواج, راههای ازدواج با دوست پسر
رابطه (26)

رابطه قبل از ازدواج, رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج, رابطه قبل ازدواج, داشتن رابطه قبل از ازدواج, رابطه ی دختر و پسر, رابطه عاشقانه قبل از ازدواج, رابطه دختر و پسر, رابطه جنس, رابطه دختر پسر, رابطه مقعدی قبل از ازدواج, اولین رابطه بعد از ازدواج, رابطه ازدواج, عکس رابطه دختر و پسر, رابطه ي دختر و پسر, رابطه با جنس مخالف, داستان های رابطه دختر و پسر, رابطه خارج از ازدواج, رابطه پسر و دختر, رابطه بین دختر و پسر, رابطه پسر دختر…
پیش از ازدواج (7)

مشاوره پیش از ازدواج, پیش از ازدواج, روابط پیش از ازدواج, آموزش پیش از ازدواج, آشنایی پیش از ازدواج, آموزش های پیش از ازدواج, اموزش پیش از ازدواج
دوست پسر (15)

دوست دختر دوست پسر, دوست دختر و دوست پسر, دوست پسر دوست دختر, رابطه دوست دختر ودوست پسر, دوست دختر ودوست پسر, دوست دخترودوست پسر, دوست دختر و پسر, دوست پسر و دوست دختر, دوست دختر پسر, دوست دخترو دوست پسر, دوست پسر ودختر, رابطه دوست دختر و پسر, رابطه دوست دختر و دوست پسر, دوست دخترو پسر, روابط دوست دخترودوست پسر
ازدواج (17)

دختر برای ازدواج, ازدواج, راهنمای ازدواج, ازدواج وسکس, ازدواج خوب, ازدواج در اسلام, دختری برای ازدواج, ازدواج دختر, ازدواج درست, دختر ازدواج, راهنمایی ازدواج, عشق بعد ازدواج, راهنماي ازدواج, ازدواج عشق, ازدواج پسر, کلاس ازدواج, ازدواج پسرباپسر
پسر (7)

دختر پسر, دختر و پسر, دختر یا پسر, پسر و دختر, ارتباط پسر و دختر, ارتباط دختر و پسر, دوستي دختر و پسر
دوست (6)

دوست دختر, دوست پسرم از پشت, دوست دخت, داشتن دوست دختر, دوست پسرودوست دختر, دوست پسرودختر
قبل از ازدواج (45)

سوالات قبل از ازدواج, قبل از ازدواج, دانستنیهای قبل از ازدواج, قبل ازدواج, سوالهای قبل از ازدواج, ارتباط دختر و پسر قبل از ازدواج, سوالات مهم قبل از ازدواج, ارتباط قبل از ازدواج, معاشقه قبل از ازدواج, دانستنیهای قبل ازدواج, دوستي قبل از ازدواج, مسائل قبل از ازدواج, عشق قبل از ازدواج, سوالات قبل از ازدواج از پسر, نکات مهم قبل از ازدواج, نکات قبل از ازدواج, صحبتهای قبل از ازدواج, روانشناسی قبل از ازدواج, آموزشهای قبل از ازدواج, دوستیهای قبل از ازدواج…
آموزش (6)

آموزش قبل از ازدواج, اموزش قبل ازدواج, اموزش قبل از ازدواج, آموزش قبل ازدواج, آموزش هاي قبل از ازدواج, آموزش قبل و بعد ازدواج
روابط (10)

روابط قبل از ازدواج, روابط قبل ازدواج, روابط زناشویی قبل از ازدواج, تاثیر روابط قبل از ازدواج, روابط ازدواج, ازدواج و روابط زناشویی, روابط بعد از ازدواج, روابط خارج از ازدواج, روابط دختر, روابط پسر ودختر
شناخت (8)

شناخت قبل از ازدواج, شناخت دختر قبل از ازدواج, راههای شناخت قبل از ازدواج, شناخت مردان قبل از ازدواج, شناخت همسر قبل از ازدواج, شناخت قبل ازدواج, راههای شناخت همسر قبل از ازدواج, نحوه شناخت قبل از ازدواج
های ازدواج (15)

دوستی های قبل از ازدواج, صحبت های قبل از ازدواج, سوال های قبل از ازدواج, دوستی های قبل ازدواج, رابطه های قبل از ازدواج, آموزش های قبل از ازدواج, کلاس های قبل از ازدواج, مشاوره های قبل از ازدواج, حرف های قبل از ازدواج, ازدواج های خیابانی, راهنمایی های قبل از ازدواج, اموزش های قبل از ازدواج, آموزش های قبل ازدواج, اموزش های قبل ازدواج, راه های ازدواج با دوست پسر

کامنت ها
آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

ادامه مطلب
زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

ادامه مطلب
فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

ادامه مطلب
علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

ادامه مطلب
جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

ادامه مطلب
آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

ادامه مطلب
جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

ادامه مطلب
امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

ادامه مطلب
زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

ادامه مطلب
زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

ادامه مطلب
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد