آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

ادامه مطلب
زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

ادامه مطلب
فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

ادامه مطلب
علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

ادامه مطلب
جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

ادامه مطلب
آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

ادامه مطلب
جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

ادامه مطلب
امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

ادامه مطلب
زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

ادامه مطلب
زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

ادامه مطلب

شناخت روحیات و شخصیت طرف مقابل در خواستگاری

شناخت روحیات و شخصیت طرف مقابل در خواستگاری

دانستنی های ازدواج, دانستنی های قبل از ازدواج, دانستنی های قبل ازدواج, دانستنی ازدواج, دانستنی قبل ازدواج, دانستنی قبل از ازدواج, دانستنی های پیش از ازدواج, دانستنی های قبل ازازدواج, دانستنی های دخترانه, دانستنی های دختران

با خوشتیپ ها خوشبخت می شویم؟تیپ شخصیتی خواستگار

با شناخت تیپ شخصیتی خواستگارتان می‌توانید بفهمید كه ازدواج تان چه سرانجامی دارد

 

با شناخت تیپ شخصیتی خواستگارتان می‌توانید بفهمید كه ازدواج تان با این فرد چه سرانجامی دارد.


چند سالی است بیشتر از آنكه كارت‌های عروسی جوانان فامیل را ببینیم، با تعجب اخبار طلاق دوستان و آشنایان را یكی بعد ازدیگری می‌شنویم. اگر اهل تعقیب آمار و ارقام دقیق رسمی و ممیزهای‌شان هم نباشید، آمار غیررسمی تولید شده در شب‌نشینی‌های خانوادگی به‌طور آشكار نشان می‌دهد این روزها طلاق درمیان زوج‌های جوان بیشتر از ازدواج در جریان است.

دكتر محمودی مظفر با سابقه بیش از دو دهه مشاوره موفق برای ازدواج معتقد است، یكی از مهم‌ترین عوامل طلاق در شهرهای بزرگ عدم تفاهم طرفین است. این جمله‌ای است كه بارها شنیده‌ایم اما این بار می‌خواهیم همین جمله تكراری را دقیق‌تر و با تمام زوایایش بفهمیم؛ بنابراین لطفا گزارش را تا انتها با دقت بخوانید. شاید نكات تازه و ساده آن بتواند به راحتی از عدم تفاهم و جدایی‌های آینده پیشگیری كند. ما می‌خواهیم با حضور دكتر محمودی مظفر، روانشناس، مشاور و مدرس دانشگاه از تیپ‌شناسی برای‌تان بگوییم.

او  می‌گوید: «در تمام دنیا اولین ركن تشخیص تناسب افراد برای ازدواج با هم، هماهنگی تیپ‌های شخصیتی آنهاست.» پس برای اینكه بفهمیم مخاطب خاص‌مان جهت ازدواج با ما مناسب است یا نیست، لازم است اول تیپ شخصیتی خودمان و بعد تیپ شخصیتی او را به‌طور دقیق بشناسیم؛ چون با شناخت درستی كه از تیپ شخصیتی افراد داریم، می‌توانیم راه نفوذ و تعامل درست با آنها را بدون هیچ سوءتفاهمی پیدا كنیم. پس اولین قدم برای تصمیم درباره ازدواج دقت در رفتار و واكنش‌های فرد مورد نظر برای تشخیص تیپ شخصیتی اوست.

تیپت چیه خوش‌تیپ؟
در مقدمه خوب است بدانیم سیستم عصبی هر فرد باتوجه به تیپ شخصیتی كه دارد تنها به یك سری از محرك‌ها پاسخ می‌دهد برای مثال اگر خواستگار شما فردی «دیداری» باشد، باتوجه به اینكه سیستم عصبی‌اش تصاویر را به خوبی دریافت كرده و ظواهر هر موضوعی برایش مهم است، در اولین نگاه فقط به نوع پوشش، آرایش و زیبایی‌تان توجه می‌كند اما اگر تیپ شخصیتی خواستگار شما «شنیداری» باشد، بیشتر از آنكه به صورت شما و زیبایی‌تان توجه كند، تحت تاثیر نوع برخورد كلامی و لحن گفتار شماست و اگر لمسی باشد، به هیچ كدام اینها كاری ندارد و طول می‌كشد تا تكلیفش با خودش و شما مشخص شود؛ بنابراین شناخت درست تیپ مخاطب‌تان، تكلیف شما را با او مشخص می‌كند و با این شناخت می‌توانید بفهمید طرف مقابل‌تان نسبت به چه چیزهایی حساس است و نوع رفتارها و واكنش‌هایش را هم می‌توانید با دقت زیادی حدس بزنید.

عقلی كه در چشمان نامزدتان جریان دارد
نامزدتان خوش لباس و مرتب است، موقع حرف زدن با دلیل و بی‌دلیل از دست‌هایش استفاده می‌كند، بدون اینكه نفس بگیرد می‌تواند تندتند جملات را بگوید و همیشه خدا هم هیجان و حتی عجله دارد، به محض اینكه موهای‌تان را كوتاه كنید یا دستی ‌به صورت‌تان ببرید متوجه تغییرتان می‌شود، سینما و تلویزیون را دوست دارد، اگر از او درباره چیزی كه نمی‌داند سوال كنید، فورا برای فكر كردن نگاهش به سمت بالا می‌رود و حافظه تصویری خوبی هم دارد.

راستش در دل‌تان خوشحالید چون مردم به‌طور معمول به این تیپ آدم‌ها «باحال» می‌گویند، درحالی‌كه از نظر علم روانشناسی تیپ نامزد شما دیداری است نه باحال ! دیداری‌ها افرادی با روحیه پرشور هستند كه‌ گیرنده‌های عصبی‌شان به تصاویر حساس است، موقع تفریح هم از رنگ آفتاب بگیرید تا جزییات هر منظره‌ای كه می‌بینند برای‌شان مهم است و وقتی از خاطرات‌شان با شما حرف می‌زنند تمام جزییات تصاویری را كه دیده‌اند، توصیف می‌كنند.

خواستگاری با اعمال شاقه
یك فرد دیداری در جلسه خواستگاری فورا توجهش به قیافه و نوع پوشش شما جلب می‌شود و بعد هم اینكه آیا فرد به‌روزی هستید یا نه؟ ناخن‌تان بلند است یا كوتاه؟ زیر ناخن‌ها تمیز است یا نیست؟ بنابراین برای خواستگاری از یك فرد دیداری باید سر و ظاهر مرتب و تمیزی داشته و در خرید دسته گل یا هر مورد دیگری هم نهایت دقت و سلیقه را به كار ببرید.

اما برای نمونه اگر به خواستگاری كسی با تیپ شخصیتی شنیداری بروید، هیچ كدام از اینها كه گفته شد به اندازه اینكه لحن شما و خانواده‌تان در سلام و احوال‌پرسی چطور است، مهم نیست.  باید بدانید این روند، تنها به روز خواستگاری مربوط نیست بلكه به‌طور مثال اگر خانمی باشید كه با یک فرد دیداری ازدواج كرده، برای همسرتان آراستگی خودتان و مرتب بودن منزل‌تان هنگام ورودش و حالت چهره‌تان به دلیل رضایت و احترامی كه در چهره‌تان نسبت به او دارید، بسیار مهم است.

از طرف دیگر دیداری‌ها از هدیه گرفتن خوشحال می‌شوند برای همین اگر با یک شخص دیداری ازدواج می‌كنید، باید هدیه دادن برای‌تان به صورت عادت دربیاید. جالب است بدانید برای دیداری‌ها هیچ وقت ظاهر همسرشان عادی نمی‌شود، هزار سال هم كه بگذرد ظاهر نامرتب، دل‌شان را می‌زند. خلاصه بگوییم برای دیداری‌ها ظاهرهمسرشان، یك اصل و فاكتور مهم است. بهترین شخصیت را هم كه داشته باشید وقتی ظاهرتان ایراد داشته باشد از نظر فرد دیداری، عیب بزرگی دارید.

 

تیپ شخصیتی شنیداری

اولین ركن تشخیص تناسب افراد برای ازدواج با هم، هماهنگی تیپ‌های شخصیتی آنهاست

 

خوشبخت شدن از راه گوش
شاید شما هم دیده باشید مادر یك جوان با حیرت و ناراحتی می‌گوید: «دختره هیچی نداره، نمی‌دونم پسرم عاشق چیش شده؟» اما این سوال جواب ساده‌ای دارد؛ اگر پسر شما شنیداری باشد، می‌تواند عاشق دختری شود كه اصلا زیبا نیست اما صدا و لحن قشنگی دارد. سیستم عصبی شنیداری‌ها با لحن و آهنگ صدا تحریك می‌شود بنابراین كسی كه لحن و صدای خوبی داشته اما قیافه‌اش متوسط است، به نظرشان مشكلی ندارد.

شنیداری‌ها همان كسانی هستند كه پشت تلفن به دیگری وابسته می‌شوند و تابع و تحت تاثیر كلام هستند. آنها بیشتر تكه كلام‌های شما را به خاطر دارند. یك راه شناسایی شنیداری‌ها این است كه اگر از او سوالی بپرسید برای فكر كردن بیشتر نگاهش به چپ و پایین متمایل است و موقع صحبت كردن نسبت به دیداری‌ها آرام‌تر صحبت می‌كند.

این گروه بیشتر به كلمات و آواها توجه دارند مثلا اگر با یكی صحبت می‌كنند برای‌شان نحوه گویش، تلفظ و ادبیاتی كه مخاطب‌شان به كار می‌برد از قیافه و تیپ ظاهری او مهم‌تر است، این دسته افراد از موسیقی و دكلمه لذت می‌برند و خودشان هم سخنرانان خوبی هستند. وقتی نامزد شنیداری‌تان می‌خواهد برای‌تان از بهترین خاطراتش بگوید حتما در توصیف آنچه تجربه كرده از صدای محیط و حرف‌هایی كه بین خودش و دیگران ردوبدل شده است، خواهد گفت.

بله را بگو و پیامک بزن
وقتی با فردی كه دارای تیپ شخصیتی شنیداری است در ارتباط هستید، باید بدانید این افراد ذائقه‌شان هم شنیداری است؛ بنابراین در صحبت با آنها بهتر است از كلمات بیشتر و لحن زیباتری استفاده كنید. به علاوه شنیداری‌ها دوست دارند حس‌های شما را بشنوند و از توصیف حس‌های خودشان هم لذت می‌برند.این دسته افراد از تشكر كلامی و گفتار تحسین‌آمیز لذت می‌برند، یك آفرین ساده برای‌شان معجزه می‌كند؛ همچنین لحن مودبانه روی‌شان تاثیر بسیار خوبی دارد.

خب برعكسش را هم درنظر بگیرید و اگر می‌خواهید از چشمش بیفتید، سر نامزد شنیداری‌تان داد بكشید. خانم یا آقایی كه شنیداری است دوست دارد جمله «دوستت دارم» را به صورت شفاهی، بارها بشنود و اگر همسرش هزار شاخه گل هم برایش بخرد به اندازه گفتن جملات عاطفی و عاشقانه رویش تاثیرخوب ندارد. در آخر هم گله می‌كند كه همسرش برایش گل می‌خرد اما یكبار نمی‌گوید دوستت دارم. اغلب در این مواقع واكنش طرف مقابل این است كه می‌گوید: «یعنی كارهایی كه می‌كنم نشانه دوستت دارم نیست؟» درصورتی‌كه این شخص باید بداند كه محبت كردن به شنیداری‌ها قلق خودش را دارد.

مثلا اگر برای شنیداری‌ها پیامک یا موسیقی و فایل صوتی شعری را كه خودتان خوانده‌اید بفرستید، برای‌شان بسیار خوشایندتر از وقتی است كه برای‌شان گل یا هدیه‌های كوچك می‌خرید.

رمانتیك‌های بی‌حركت
دسته سوم از تیپ‌های شخصیتی متعلق به گروه لمسی‌هاست. افراد لمسی از طریق لمس كردن، دنیا را درك می‌كنند. حركات‌شان كند است و با لحن آرام، شمرده و متین صحبت می‌كنند. لمسی‌ها دارای عضلات افتاده و شل هستند، وقتی روی مبل می‌نشینند بعد از مدتی حتما لم داده و حتی اگر رودربایستی نداشته باشند در مبل پخش می‌شوند. این شل بودن در لحن، كلام و حركات‌شان هم دیده می‌شود؛ پس از آنها توقع هیجان نداشته باشید.

مكث‌های‌شان بین جملاتی كه می‌گویند زیاد است و ناگفته پیداست حوصله دیداری‌ها را بدجوری سر می‌برند. این افراد، بیشتر احساسی بوده  و به شعر و ادبیات عمیقا علاقه‌مند هستند. فرد لمسی همان خواستگاری است كه وقتی روی مبل، روبه‌روی‌تان می‌نشیند كاملا در آن فرو می‌رود و اگر سوالی كه جوابش را نمی‌داند از او بپرسند، چشم‌هایش به پایین و راست متمایل می‌شود.

افراد لمسی درونگرا و عمیق هستند، اگر دقیق باشید متوجه می‌شوید شانه‌های‌شان به سمت پایین مایل است، گاهی هم با دستان‌شان خودشان را لمس می‌كنند یا موقع گفت‌وگو با صورت خودشان ور می‌روند. لمسی‌ها در فضای طبیعت درخت، گل و پرندگان را هم لمس می‌كنند و انگار مسیر درك‌شان از انگشتان‌شان می‌گذرد.

بیایید برای‌تان فال بگیریم
حتما تا به حال خانم‌های جوان زیادی را دیده‌اید كه با اشتیاق به انواع و اقسام فال‌ها از قهوه، شمع و تاروت گرفته تا حافظ و چینی متوسل می‌شوند كه ببینند عاقبت‌شان چه خواهد شد. با شناخت تیپ شخصیتی فرد مورد نظرتان نیازی به فالگیرها نخواهید داشت چون به سادگی می‌توانید بفهمید آیا باتوجه به انتخاب‌تان خوشبختی در پیش هست یا نیست؟

هرچند در ابتدا هیجان‌طلبی و تند و تیز بودن فرد دیداری از نظر فرد شنیداری جالب است و ممكن است در همان برخورد اول به دلیل تفاوت‌های‌شان برای هم جذاب باشند اما همین افراد وقتی در جریان سال‌ها زندگی مشترك در كنار هم قرار می‌گیرند، نمی‌توانند یكدیگر را تحمل كنند. به‌طور نمونه آدم دیداری، برون‌گرا‌تر است و دوست دارد دائم با افراد دیگر اجتماع در تماس و تعامل باشد درصورتی‌كه فرد شنیداری نسبت به دیداری‌ها درونگرا بوده و شلوغی روابط و فضاها را دوست ندارد؛ پس بهتر است دراین مواقع تنها با اتكا به جذابیتی كه هر دو گروه برای هم دارند تصورخوشبخت شدن با هم نداشته باشند.

برای شنیداری‌ها زندگی مشترك با یك فرد شنیداری احتمال موفقیت بیشتری دارد تا با یک فرد دیداری.  از آن طرف فكرش را هم نكنید كه یك فرد دیداری بتواند با فرد لمسی زندگی مشترك خوب و خوشی داشته باشد. این دو تیپ اصلا با هم تناسبی ندارند و هر كدام باعث آزار دیگری می‌شوند. خوشبختی دیداری و لمسی ممكن نیست؛ حتی اگر تمام فالگیرها به خوشبختی آنها قسم بخورند.

شوخی ممنوع
افراد لمسی بیشتر از ظاهر و گفتار افراد، از لمس آنها تاثیر می‌پذیرند؛ یعنی اگر در گوش نامزد لمسی‌تان زمزمه‌های عاشقانه داشته باشید یا به سر و ظاهرتان برسید، روی احساسات او اثر چندانی ندارد اما آرام و با محبت به پشتش زدن می‌تواند اثر بسیار خوبی بر احساسش داشته باشد.

افراد لمسی شوخی‌های بدنی را دوست ندارند و هرچند تاخیرها و سستی‌شان گاهی كلافه‌كننده است اما نباید هیچ وقت برای وادار كردن‌شان به عجله، آنها را هل دهید. برخلاف دیداری‌ها، برای افراد لمسی خوشمزه بودن غذا از مرتب بودن خانه، مهم‌تر است.

 

منبع: مجله زندگی ایده آل

 مشاوره (6)

مشاوره قبل از ازدواج, مشاوره قبل ازدواج, مشاوره قبل ازازدواج, مشاوره پس از ازدواج, مشاوره پيش از ازدواج, مشاوره ی قبل از ازدواج
آشنایی (6)

آشنایی قبل از ازدواج, سوالات آشنایی قبل از ازدواج, اشنایی قبل از ازدواج, اشنایی قبل ازدواج, آشنایی دختر و پسر برای ازدواج, آشنایی دختر و پسر
دانستنی (10)

دانستنی های ازدواج, دانستنی های قبل از ازدواج, دانستنی های قبل ازدواج, دانستنی ازدواج, دانستنی قبل ازدواج, دانستنی قبل از ازدواج, دانستنی های پیش از ازدواج, دانستنی های قبل ازازدواج, دانستنی های دخترانه, دانستنی های دختران
Keywords like: وام ازدو.اج (18)

روابط دختر و پسر قبل از ازدواج, ازدوج, دختری, کارهای قبل از عروسی, دختران و پسران, اذدواج, ازدواچ, اردواج, وام ازد.اج, وام ازدو.اج, از دواج, دانستنیهای قبل ازازدواج, ا زدواج, ازد واج, اذواج, قبل ازازدواج, اازدواج, قبل از
دوستی (13)

دوستی قبل از ازدواج, دوستی قبل ازدواج, رابطه دوستی قبل از ازدواج, دوستی و ازدواج, دوستی برای ازدواج, دوستی دختر و پسر, ازدواج دوستی, رابطه در دوران دوستی, رابطه دوستی دختر و پسر, دوستی پسر و دختر, دوستی های دختر و پسر, دوستی دخترو پسر, دوستی پسرودختر
روابط دختر و پسر (20)

روابط دختر پسر قبل ازدواج, روابط دختر و پسر, روابط قبل از ازدواج دختر و پسر, روانشناسی روابط دختر و پسر, روابط دختر پسر, روابط دوست دختر ودوست پسر, روابط دختر و پسر در اسلام, روابط دختر و پسر روانشناسی, فیلم روابط دختر و پسر, روابط عاشقانه دختر و پسر, روابط بین دختر و پسر, روابط دوستی دختر و پسر, روابط پسر و دختر, عکس روابط دختر و پسر, کتاب روابط دختر و پسر, دانلود کتاب روابط دختر و پسر, تحقیق در مورد روابط دختر و پسر, روابط دوست دختر و پسر, مقاله روابط دختر و پسر, عکس از روابط دختر و پسر
با دوست (7)

رابطه با دوست دختر, معاشقه با دوست پسر, عشق بازی با دوست دختر, عشق بازي با دوست پسر, عشق بازی با دوست پسرم, عشق بازی با دوست پسر, رابطه با دوست پسر
با دختر (9)

ارتباط با دختر, رابطه مقعدی با دختر, صحبت با دختر, چگونگی ارتباط با دختر, رابطه دختر با پسر, دوستی دختر با پسر, مشکل ارتباط با دختر, دوستی پسر با دختر, رابطه دوستی با دختر
وپسر (7)

دختر وپسر, روابط دختر وپسر, رابطه دختر وپسر, دوست دختر وپسر, دوستی دختر وپسر, ارتباط دختر وپسر, روابط دختر وپسر قبل از ازدواج
ازدواج با (7)

ازدواج با دوست دختر, ازدواج با دوست پسر, ازدواج با عشق, آشنایی با دختر برای ازدواج, ازدواج با دختری که دوست پسر داشته, در رابطه با ازدواج, راههای ازدواج با دوست پسر
رابطه (26)

رابطه قبل از ازدواج, رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج, رابطه قبل ازدواج, داشتن رابطه قبل از ازدواج, رابطه ی دختر و پسر, رابطه عاشقانه قبل از ازدواج, رابطه دختر و پسر, رابطه جنس, رابطه دختر پسر, رابطه مقعدی قبل از ازدواج, اولین رابطه بعد از ازدواج, رابطه ازدواج, عکس رابطه دختر و پسر, رابطه ي دختر و پسر, رابطه با جنس مخالف, داستان های رابطه دختر و پسر, رابطه خارج از ازدواج, رابطه پسر و دختر, رابطه بین دختر و پسر, رابطه پسر دختر…
پیش از ازدواج (7)

مشاوره پیش از ازدواج, پیش از ازدواج, روابط پیش از ازدواج, آموزش پیش از ازدواج, آشنایی پیش از ازدواج, آموزش های پیش از ازدواج, اموزش پیش از ازدواج
دوست پسر (15)

دوست دختر دوست پسر, دوست دختر و دوست پسر, دوست پسر دوست دختر, رابطه دوست دختر ودوست پسر, دوست دختر ودوست پسر, دوست دخترودوست پسر, دوست دختر و پسر, دوست پسر و دوست دختر, دوست دختر پسر, دوست دخترو دوست پسر, دوست پسر ودختر, رابطه دوست دختر و پسر, رابطه دوست دختر و دوست پسر, دوست دخترو پسر, روابط دوست دخترودوست پسر
ازدواج (17)

دختر برای ازدواج, ازدواج, راهنمای ازدواج, ازدواج وسکس, ازدواج خوب, ازدواج در اسلام, دختری برای ازدواج, ازدواج دختر, ازدواج درست, دختر ازدواج, راهنمایی ازدواج, عشق بعد ازدواج, راهنماي ازدواج, ازدواج عشق, ازدواج پسر, کلاس ازدواج, ازدواج پسرباپسر
پسر (7)

دختر پسر, دختر و پسر, دختر یا پسر, پسر و دختر, ارتباط پسر و دختر, ارتباط دختر و پسر, دوستي دختر و پسر
دوست (6)

دوست دختر, دوست پسرم از پشت, دوست دخت, داشتن دوست دختر, دوست پسرودوست دختر, دوست پسرودختر
قبل از ازدواج (45)

سوالات قبل از ازدواج, قبل از ازدواج, دانستنیهای قبل از ازدواج, قبل ازدواج, سوالهای قبل از ازدواج, ارتباط دختر و پسر قبل از ازدواج, سوالات مهم قبل از ازدواج, ارتباط قبل از ازدواج, معاشقه قبل از ازدواج, دانستنیهای قبل ازدواج, دوستي قبل از ازدواج, مسائل قبل از ازدواج, عشق قبل از ازدواج, سوالات قبل از ازدواج از پسر, نکات مهم قبل از ازدواج, نکات قبل از ازدواج, صحبتهای قبل از ازدواج, روانشناسی قبل از ازدواج, آموزشهای قبل از ازدواج, دوستیهای قبل از ازدواج…
آموزش (6)

آموزش قبل از ازدواج, اموزش قبل ازدواج, اموزش قبل از ازدواج, آموزش قبل ازدواج, آموزش هاي قبل از ازدواج, آموزش قبل و بعد ازدواج
روابط (10)

روابط قبل از ازدواج, روابط قبل ازدواج, روابط زناشویی قبل از ازدواج, تاثیر روابط قبل از ازدواج, روابط ازدواج, ازدواج و روابط زناشویی, روابط بعد از ازدواج, روابط خارج از ازدواج, روابط دختر, روابط پسر ودختر
شناخت (8)

شناخت قبل از ازدواج, شناخت دختر قبل از ازدواج, راههای شناخت قبل از ازدواج, شناخت مردان قبل از ازدواج, شناخت همسر قبل از ازدواج, شناخت قبل ازدواج, راههای شناخت همسر قبل از ازدواج, نحوه شناخت قبل از ازدواج
های ازدواج (15)

دوستی های قبل از ازدواج, صحبت های قبل از ازدواج, سوال های قبل از ازدواج, دوستی های قبل ازدواج, رابطه های قبل از ازدواج, آموزش های قبل از ازدواج, کلاس های قبل از ازدواج, مشاوره های قبل از ازدواج, حرف های قبل از ازدواج, ازدواج های خیابانی, راهنمایی های قبل از ازدواج, اموزش های قبل از ازدواج, آموزش های قبل ازدواج, اموزش های قبل ازدواج, راه های ازدواج با دوست پسر


کامنت ها
آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

ادامه مطلب
زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

ادامه مطلب
فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

ادامه مطلب
علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

ادامه مطلب
جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

ادامه مطلب
آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

ادامه مطلب
جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

ادامه مطلب
امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

ادامه مطلب
زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

ادامه مطلب
زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

ادامه مطلب
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد