آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

ادامه مطلب
زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

ادامه مطلب
فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

ادامه مطلب
علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

ادامه مطلب
جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

ادامه مطلب
آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

ادامه مطلب
جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

ادامه مطلب
امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

ادامه مطلب
زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

ادامه مطلب
زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

ادامه مطلب

چگونگی بر هم زدن رابطه با کسی که هنوز دوستش دارید؟

چگونگی بر هم زدن رابطه با کسی که هنوز دوستش دارید؟

 

چطور رابطه تان را با عشقتان تمام کنید

بر هم خوردن رابطه هیچوقت آسان نیست اما بعضی وقت‌ها چاره دیگری ندارید. اگر دوست دارید بدانید چطور می‌توانید به بهترین روش ممکن رابطه‌تان با کسی که دوست دارید را پایان دهید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

تمام کردن رابطه دردناک است، مخصوصاً وقتی هنوز همدیگر را دوست داشته باشید.

واقعاً نمی‌دانید که چه پیش خواهد آمد و طرفتان چه واکنشی نشان خواهد داد.

اما قبل از اینکه رابطه‌تان با کسی که دوستش دارید را تمام کنید یک چیز را باید درک کنید و آن هم این است که هیچوقت مثل ترسوها رابطه‌تان را بر هم نزنید.

واقع‌بین باشید، اینکه چند روز به طرفتان زنگ نزنید تا او عصبانی شده، خودش زنگ زده و سرتان داد بکشد، خیلی راحت است. در چنین شرایطی می‌توانید بهانه‌ای مسخره برای او بیاورید و منتظر بمانید تا او بگوید که دیگر تحمل این رابطه را ندارد. 

آنوقت از اینکه توانسته‌اید بدون برخورد هدفتان را پیدا کنید، نفسی عمیق می‌کشید.

یک راه آسان دیگر هم وجود دارد که متداول‌ترین راه برهم زدن رابطه است.

وقتی پشت تلفن با طرفتان مشغول صحبت هستید، یک موضوع حساس را عمداً پیش می‌کشید و صبر می‌کنید تا طرفتان از کوره در برود. 

آنوقت جایی وسط این بحث به او می‌گویید که این وضعیت را نمی‌توانید ادامه دهید چون تفاوت زیادی با هم دارید.

این هم یک نوع بزدلانه دیگر بر هم زدن رابطه است.

البته هر دو این روش‌ها امتحان خود را پس داده‌اند و هر زمان که خواستید می‌توانید از‌ آنها برای بر هم زدن رابطه‌هایتان استفاده کنید. بهترین مزیت این روش‌ها این است که واقعاً لازم نیست با طرفتان روبه‌رو شوید یا حتی بحث تمام کردن رابطه را پیش بکشید.

اما هیچوقت واقعاً آخر کار نیست. 

خطرات بر هم زدن نادرست رابطه

وقتی مثل ترسوها رابطه‌تان را بر هم می‌زنید، همیشه واکنش برگشتن از هر دو طرف رابطه باقی می‌ماند و ممکن است این کش دادن‌ها و زنگ زدن‌ها و حتی بوسیدن‌ها برای مدتی طول بکشد.

اگر واقعاً می‌خواهید بدانید با کسی که دوستش دارید چطور رابطه‌تان را تمام کنید، باید از راه‌های آسان و سریع دوری کنید چون در واقعیت این راه‌ها برای اینکه آن فرد را به کلی از زندگی‌تان بیرون کنند، خیلی بیشتر طول می‌کشند و شما و طرفتان را دچار ناراحتی بیشتری خواهند کرد.

راه درست برای تمام کردن رابطه با کسی که دوستش دارید

وقتی در نظر دارید که رابطه‌تان را بر هم بزنید، باید چند سوال از خودتان بپرسید تا بتوانید درک درستی از فکر و احساس خودتان پیدا کنید. آیا واقعاً می‌توانید از پس آن برآیید و سر تصمیمتان بمانید؟ این سوالات کمکتان می‌کند پاسخ این سوال را پیدا کنید.

# ۱: اگر طرفتان درخواست یک شانس دوباره کند، دوست دارید این شانس را دوباره به او بدهید؟
# ۲: آیا فکر می‌کنید وسط آن گفتگو نظرتان عوض خواهد شد؟
# ۳: آیا مدام به اینکه این برهم زدن رابطه کار درستی است فکر می‌کنید؟ آیا به این فکر هستید که شاید بد نباشد نظرتان را عوض کنید؟
# ۴: آیا فقط بخاطر شرایط کنونی از دست طرفتان ناراحتید؟
# ۵: آیا ترجیح می‌دهید قبل از اینکه رابطه را به کلی تمام کنید، یک وقفه احساسی داشته باشید؟

اگر پاسخ شما به اکثر این سوالات قاطع بود، یعنی هنوز طرفتان را دوست دارید و برای تمام کردن رابطه‌تان با او هنوز آمادگی ندارید. 

و حتی اگر بخواهید که رابطه‌تان را تمام کنید، احتمال زیادی وجود دارد که دوباره به سمت هم برگردید.

راه واقعی برای تمام کردن رابطه

اگر بااینکه هنوز طرفتان را دوست دارید، ولی همه امیدتان را برای شادی و خوشبختی کنار او از دست داده‌اید و آماده تمام کردن آن رابطه هستید، این ۸ مرحله را دنبال کنید تا به درست‌ترین روش ممکن به رابطه‌تان پایان دهید.

# ۱: قبل از بر هم زدن رابطه از طرفتان دوری نکنید. بیشتر زوج‌هایی که می‌خواهند ارتباطشان را تمام کنند، سعی می‌کنند خودشان را از هم دور کرده و با بهانه‌های مختلف از دیدن هم سر باز بزنند. باید درک کنید که طرف شما حق دارد بداند در ذهن شما چه می‌گذرد. او باید واقعیت احساس شما را بفهمد.

می‌توانید برای او توضیح دهید که در رابطه شاد نیستید اما هیچوقت نباید تماس‌ها یا دیدارهای او را نادیده بگیرید.

گاهی اوقات ممکن است این احساس فقط یک دوران کوتاه باشد. قبل از اینکه به طور جدی تصمیم به پایان دادن به رابطه بگیرید، بگذارید مدتی بگذرد تا هر دو شما بتوانید دید بهتری نسبت به ارتباطتان پیدا کنید.

# ۲: دلایل را به خاطر داشته باشید. همه ما دوست داریم که همیشه جنبه‌های خوب و مثبت رابطه را ببینیم، مخصوصاً اگر قرار باشد تغییر بزرگی در زندگی‌مان ایجاد شود. از تغییر نترسید، مخصوصاً اگر باعث می‌شود شادتر شده و حس بهتری نسبت به زندگی پیدا کنید.

شاید بچگانه به نظر برسد اما لیستی از همه دلایلی که می‌خواهید رابطه‌تان را تمام کنید تهیه کنید. اینکار دلایل لازم برای اینکه سر تصمیمتان بمانید را به شما می‌دهد، حتی اگر چند روز از آخرین دعوایتان گذشته باشد.

# ۳: حرف بزنید. به طرفتان زنگ بزنید و به او بگویید که لازم است درمورد موضوعی مهم با او حرف بزنید. توضیحی درمورد موضوع صحبتتان ندهید اما برای او روشن کنید که لازم است درمورد رابطه‌تان با هم حرف بزنید.

می‌توانید به یک رستوران یا کافی‌شاپ آرام رفته یا او را به خانه‌تان دعوت کنید. یادتان باشد این گفتگو حتماً باید حضوری انجام گیرد. حرف زدن پشت تلفن شاید خیلی راحت‌تر به نظر برسد اما رابطه‌ را خراب می‌کند.

# ۴: همدیگر را متهم نکنید. تمام شدن یک رابطه می‌تواند یک‌جانبه یا دوطرفه باشد اما هیچ دلیلی ندارد که یکی از شما بخواهد آن یکی را به چیزی متهم کند. اینکه مستقیم سر اصل مطلب بروید خیلی راحت‌تر است و مشاجراتتان را هم شدیدتر نخواهد کرد.

طبیعی است که هر کدام از شما نظرات خودتان را داشته باشید، اما هیچ دلیلی ندارد در این نقطه از رابطه بخواهید دعوا راه بیندازید.

# ۵: حرف زدن از تمام کردن رابطه. اگر نمی‌دانید چطور با کسی که دوستش دارید رابطه‌تان را تمام کنید، می‌توانید از چند خط اول این مکالمه استفاده کنید و مطمئن باشید که بقیه‌اش پیش خواهد آمد.

شما: معذرت می‌خوام اما واقعاً فکر می‌کنم که من در این رابطه احساس خوشبختی نمی‌کنم.

طرفتان: چی؟ تو چی داری میگی؟ جدی میگی؟ چرا؟

شما: طی چند هفته اخیر من خیلی به این موضوع فکر کردم، درمورد اختلافاتمان هم حرف زدیم، اما هیچ چیز بهتر نشده است. این دعواهای همیشگی زندگی هر دو ما را خراب کرده است. شاید باید قبول کنیم که من و تو به درد هم نمی‌خوریم. شاید هرکدام از ما به تنهایی آدم‌های فوق‌العاده‌ای باشیم اما در کنار هم خوشبخت نباشیم.

طرفتان: چی می‌خوای بگی؟ منظورت از این حرفها چیه؟

شما: من فکر می‌کنم که بهتره از هم جدا بشیم،. کاملاً مشخصه که هیچکدوم از ما با اینکه همدیگرو دوست داریم اما توی این رابطه خوشحال نیستیم. 

# ۶: دلایلتان را توضیح دهید. نکته‌ قبلی خیلی کمکتان خواهد کرد اما کافی نیست. اگر واقعاً می‌خواهید با کسی که دوستش دارید رابطه‌تان را تمام کنید و اینکار را به درستی انجام دهید، باید وارد جزییات شوید.

شاید دردناک باشد اما حداقل با این کار می‌توانید احساساتتان را برای طرفتان بیان کنید. دلیل واقعی پشت این تصمیمتان را برای او توضیح دهید اما حواستان باشد که با پیش کشیدن موضوعات حساس احساسات او را جریحه‌دار نکنید. یادتان باشد می‌خواهید با کسی که دوستش دارید به هم بزنید، به همین دلیل این کار باید در کمال آرامش و احترام صورت گیرد.

# ۷: از رابطه بیرون بروید. وقتی با آرامش و صبوری دلایلتان را برای او توضیح دادید و هر دو شما به این نتیجه رسیدید که باید رابطه‌تان را تمام کنید، باید بدون هیچ رفتار نادرست و ناراحت‌کننده از رابطه بیرون بیایید.

بااینکه ممکن است احساس آسایش کنید اما هنوز دردی در قلبتان است که به شما گوشزد می‌کند تازه رابطه‌تان با کسی که دوستش داشته‌اید را تمام کرده‌اید. حس کردن این احساسات متضاد کاملاً طبیعی است و اصلاً لازم نیست نگرانش باشید. می توانید تصمیم بگیرید که دوستانی عادی باقی بمانید یا اینکه نمی‌خواهید تا زمانیکه حالتان بهتر شود به طور کل همدیگر را ببینید.

در هر دو حالت، اینکه بخواهید دوستان معمولی باقی بمانید همیشه دردناک‌تر است و به همین دلیل توصیه می‌کنیم حداقل برای چند ماه وقفه‌ای به هم بدهید.

# ۸: خداحافظی‌های آخر. الان دیگر می‌دانید که با کسی که دوستش دارید چطور رابطه‌تان را تمام کنید اما اگر آن شخص همسرتان باشد هنوز چند نکته مهم مثل داشتن رابطه‌جنسی برای آخرین بار یا آخرین بوسه‌ها باقی است. 

از برخوردهای جسمی و جنسی قبل از جدایی خودداری کنید. این کار واقعاً بی‌معنی است و باعث سردرگم‌شدنتان می‌شود. اگر واقعاً می‌خواهید برخلاف چیزی که بیشتر متخصصین روانشناسان اعتقاد دارند، برای آخرین بار همسرتان را ببوسید، اشکالی ندارد انجامش دهید. بوسه آخر و یک آغوش گرم شاید عجیب به نظر برسد و خاطرات گذشته را به ذهنتان بیاورد اما به هر دو شما کمک می‌کند تمام شدن رابطه‌تان را حس کرده و آماده رفتن شوید.

درست مثل مرگ. خداحافظی کردن به کسی که در حال مرگ است همه چیز را آرامش‌بخش‌تر می‌کند. در عین حال یک جدایی ناگهانی بدون هیچ خداحافظی ممکن است ماه‌ها ناراحت نگهتان دارد. 

وقتی رابطه‌تان با طرفتان را تمام کردید، با لبخندی از هم جدا شوید. شاید شما دو نفر زوج‌های نامناسبی کنار هم بودید اما هر دو شما آدم‌هایی فوق‌العاده هستید. 

و وقتی دلتان برای او تنگ شد، از اینکه به او زنگ بزنید اجتناب کنید. اینکار به هیچ عنوان کمکتان نخواهد کرد، به طرفتان هم همینطور.

حالا که مراحل بر هم زدن درست یک رابطه را فهمیدید، می‌دانید که باید با احترام و آرامش رابطه‌تان را تمام کنید. شاید احساس ناراحتی و سردرگمی کنید اما می‌توانید حداقل به عنوان یک انسان و به تنهایی زندگی شادی را تجربه کنید.

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارشBookmark and Share

نظرات

unkonw ir ۰۶:۱۴ - ۹۴/۰۳/۱۲
12
4
پاسخ

سلام دو ساله رابطمو خودم تموم کردم ولی روزی نشده بهش فکر نکنم گیر کردم بین دوراهیم درگیرم شاید به خاطره این که بد تموم شد یهیویی قید همه چیو زدم می دونم اشتباه بود ولی من نه فرصت داشتم نه ارامش نه حسی البته چرا حس داشتم حس بیزاری حس نفرت با این که یه زمانی واقعا هم دیگرو دوست داشتیم ولی اواخرش مرزبینیمون شکسته شد من قبل از این اتفاقا بهش خیلی فرصت میدادم ولی دیگه صبرم تموم شده بود همه جوره بهش فکر میکردم میدیدم تو یه رابطه اشتباهم ولی طرفم یه ادم لوس خودخواه بی مسولیت بود که فکر میکرد کیس خوبی گیرش اومده به هر ترفندی هس باید نگرش داره ولی بازی گره خوبی نبود و این نقطه ی خوش شانسی من بود که تونستم بفهمم رابطم اشتباس وبدون معطلی تمومش کنم اما بد تمومش کردم بعد از چند ماه که تموم شدبهش اس دادم که یکم بتونم ارومش کنم اخه اون اواخر خیلی وابستم بود فکر می کرد بهش حس دارم می خوام برگردم ولی اون از چشام افتاده بود ازش طلب بخشیدن کردم ولی اون حق به جانب شد که فقط من مقصرم و تمامه اشتباهارا من کردم با این حال سعی میکنه کارای منو ببخشه میدونست من ادم احساسی هستم میخواست سو استفاده کنه که من مجبور بشم دوباره برگردم پیشش اما از نظر من اشتباه از هر دو ما بود منم باید اونو میبخشیدم با کلی صحبت و دلداری و توضیح دلایلم که ما با هم خوشبخت نمیشیم ازش خدافظی کردم بعد از 4،5 ماه اون به من اس داد که نمی بخشمت مث حالت تهدید و از این حرفای چرت و پرت منم عصبی شدم جوری جوابشو دادم که قلبش اومد تو دهنش تا بره دیگه پشت سرشم نگاه نکنه کم پیش من آتو نداشت کافی بود دهن باز کنم آبروش بره ولی این کارو هیچ وقت نکردم ، تا الان که از اون قضیه 1 سال میگذره هیچ ارتباطی باهم نداریم شاید باهمم دشمن شدیم خیلی واسم جالبه جوری از عشق و عاشقی میگفت که الان جز دروغای قشنگ چیزی بش نمیشه گفت خوب رو دستشو گرفتم از یه بابت خوشحالم که خودمو نجات دادم از یه بابتم دارم زجر میکشم که چرا وارد این رابطه شدم واقعا تو این چند سال زندگیم خراب شد عقب اقتادم و اینم شد درد روی درد بعضی وقتا بدجور کم میارم انگار یکی دیگه شدم یکی دیگه اومده به جام برام دعا کنید حالم خوب بشه به زندگیم برگردم واقعا ارزششو نداشت...این تجربم از یه رابطه ی اشتباس که شاید واس خیلی زنگ بیدار باش باشه اگه میدونید واقعا دارید اشتباه می کنید بی خیال از کنارش رد نشید به فکر تموم کردنش باشید و هر چی سریع تر خودتونو نجات بدید واقعا ارزش نداره هیچ وقت هم نذارید روش توی روتون باز بشه ببخشید طولانی حرف 2 سال بود مرسی از این که وقت نگاهتونو به من دادید موفق باشید.

fa ir ۰۳:۲۵ - ۹۴/۰۳/۱۳
8
1
پاسخ

بنظرم کسی ک اعتمادبه نفس بایین داره فرارمیکنه ودروغ میکه وکسی هم ک به ریشه هاش بایبندنیست راحت ازهمه دست میکشه حتی عشقش ...

سید ir ۰۱:۱۱ - ۹۴/۰۳/۱۴
4
0
پاسخ

بستگی داره عشقت درست باشه یا اشتباه ادم که نباید عاشق هرکی و هر چی بشه باید موقعیتشو در نظر بگیری بعضی مواقع خب اشتباه پیش میاد حالا کسی که فهمیده عشقی که داشته اشتباه بوده پایبند به ریشه هاش نیست از کی تا حالا عشق ربط پیدا کرده به ریشه عشق مقدسه نباید کاری کنیم که خراب بشه اگه اشتباه بوده باید درسش کرد معصوم که نیستی اشتباه میکنی حالا عواقب خودشم داره یکی مثل اقای بالایی عذاب وجدان میگیره درصد رفعش بر میاد که واقعا معلومه عاشق بوده ولی به اشتباه عاشق شده یکیم هست عینه خیالش نیست همه چیز ممکنه چرا خود خواهانه نظر میدی یکم فکر کنی بد نیست

fa ir ۰۷:۰۸ - ۹۴/۰۳/۱۴
3
0
پاسخ

بزاربرات بکم من ازتمام اعتقاداتم کذشتم وبخاطرش هرکاری روک بکی کردم فقط بخاطراینکه اون راضی باشه فقط بخاطراینکه اون میخاست میدونستم اشتباهه ولی جون اون میکفت فک میکردم خدایه وبحرفش میکردم اشایدم اون میدونسته اشتباهه ولی میخاسته منوامتحان کنه. ازش نمیکذرم اکه منظورش این بوده باشه مادرحدی زوج واقعی بهم نزدیک بودیم طوری ک من باهاش یکرنک بودم اونونمیدونم بنظرم بازی دادن تواون مرحله ک مابودیم معنایی نداشت .حالاکارهرروزوشب من شده کریه وعذاب دلتنکی کاهی تاسرحدمرک بخودم میبیجم بخدازندکیم خیلی سخته فکرش دیونه ام کرده من دوسش دارم علیرغمی ک اذیتم کردبهم توهین کرد.... اونوازخودم بیشتردوست دارم .اینکه میکم ریشه شایدمنظورم این بودک کسی ک بایبنداحساسش نیست جراکسی روک سالهای سال دوس داشتی بهش فک کردی ورویای شب وروزمه یهواشتباه میشه .من هنوزم دوسش دارم علی الرغم همه مشکلات ک بیش رومون بودعلی الرغم همه سختی ها....کاش اونم یکم بحال من فک میکرد...خلاصه ک زندکی درشرایط فعلی عذابی بیش نیست.التماس دعای مخصوص دارم.

سید ir ۰۹:۰۷ - ۹۴/۰۳/۱۷
3
0
پاسخ

محتاجیم به دعا امیدوارم مشکلت حل بشه...ولی یه توصیه بهت میکنم همین الانم داری اشتباه میکنی ببین اینو به عنوان یک دوست بهت میگم چیزی که تموم سده رو نباید کشش داد باید باهاش کنار بیای قصد فراموشی نیست هدف بخشش خودت هست باید با این موضوع کنار بیای حالا به رونشناس احتیاج داری تا باهاش صحبت کنی این کارو انجام بده یقینا به کمک یم انسان زبر دست ماهر تو این زمینه احتیاج داری ما رتبه ی 2 در افسردگی داریم بعد از عراق بیشترشم بر میگرده به نگرش ما به زندگی که اشتباهه مسلمون باید شاد باشه سعی کن شادی رو به زندگیت بیاری و شاد بشی ان شاء اله.

محمد ir ۰۹:۳۹ - ۹۴/۰۳/۲۱
0
0
پاسخ

بهتر بود بجای طرفتان از طرفم استفاده میکرد نویسنده !ایا واقعا این کار درستی که واسه همه نسخه ای که تازه فکر میکنیم دوای دردمونه ،واسه همه بنویسیم ،فکر میکنید همه تو رابطه شما هستن ،یا اینجوری میخواین اول امتحان کنید رو بقیه اگه جواب داد اون وقت خودتون انجام بدین،وقتی هنوز نمیدونی طرفت دوست نداشتی از اول وعشقت اینقدر غیرواقعی بوده که حتی الان که به بن بست رسیدی میگی چطور کسی که دوست داریم کنار بزاریم واسه اینکه خوشحال تر بشیم ،بهتره واسه ملت نسخه ننویسی

فاطیما us ۰۱:۴۲ - ۹۴/۰۳/۲۲
0
0
پاسخ

جدا شدن از ادم لوس و بدون اعتمادبه نفس نعمته وحتی لحظه ای بهش فکرکرن درست نیست.ضمنایک راه مفیدوموثربرای فراموش کردن عشق سابق جایگزین کردنش بایه عشق جدیده اما این دفعه باچشم باز و به کاربردن تجربیات گذشته که بعداپشیمونی نباشه

نوید ir ۰۲:۰۲ - ۹۴/۰۳/۲۲
1
1
پاسخ

این مقاله بیشتر به درد کشور های خارجی می خوره نه ایران

پاسخ ها

شادی ir ۰۵:۴۹ - ۹۴/۰۳/۲۴

هر وقت اماده بودی عاشق شو.نه هر وقت تنها بودی

عذرا ir ۰۹:۴۴ - ۹۴/۰۳/۲۴
0
0
پاسخ

سلام..منم این رابطه ها رو تجربه کردم و ...پشیمونم که چرا و چطور وقتم رو تلف کردم برای یک عده ادمهای بی ارزش...البته درعوضشون تجربیات خوبی کسب کردم...رابطه هام طولانی مدت نبودن..امااین اواخر با یک نفر دوماه دوست بودم و دوستی سالمی هم بود...انقد ابراز علاقه میکرد که منو میبرد تو ی دنیای دیگه..اما توی اوج ولم کرد و با کلی توهین و تحقیر و بی منطق بهم زد..برخلاف چیزی ک ازش تصور میکردم اخلاق بدی داشت...بچه گانه بود و من خیلی گذشت میکردم امالیاقت نداشت..خدلروشکر زندگیم خالیه از ادمهای پوچ

منبع:

سایت مردمان

کامنت ها
آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

آموزش بافت کیف قلاب بافی گران قیمت

ادامه مطلب
زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

زنان آسیایی چگونه با آرایش بینی مصنوعی و گونه درست می کنند ؟

ادامه مطلب
فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

فروش عمده چسب لیفت نامرئی بینی با چسبندگی قوی و مات_فرم دهنده و کوچک کننده بینی

ادامه مطلب
علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

علت کم شدن بازدید استوری اینستاگرام و راه حل مشکل کم شدن بازدید استوری اینستاگرام

ادامه مطلب
جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

جدیدترین مدل های ارایش پاییزی و زمستانی برای سال 2023-2022 ارایش با رنگ های مناسب فصل پاییز

ادامه مطلب
آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

آموزش استفاده از انواع براش آرایشی با توضیح کاربردی و عکس هر براش-براش مخصوص سایه یا رژگونه یا کرم پودر

ادامه مطلب
جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

جدیدترین استایل و مد لباس مردانه و پسرانه سال 2023-402 بهاری و تابستانی و پاییزی و زمستانی

ادامه مطلب
امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

امسال چه مدل لباس های زمستانی زنانه مد هست ؟مدل های کاپشن و پالتو و پافر زنانه و دخترانه شیک و مد روز سال 2022-2023

ادامه مطلب
زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

زیباترین و شیک ترین مدل آرایش عروس 2022-2023 با هایلایت گونه و چشم

ادامه مطلب
زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

زیباترین مدل موهای جمع به سبک هالیوودی ها

ادامه مطلب
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد