عکس جدید امین حیایی و همسرش

عکس زن امین حیایی,
عکس جدید امین حیایی و همسرش عکس امشب امین حیایی و همسرش در مراسم اختتامیه سومین جشنواره جام جم عکس امشب امین حیایی و همسرش در مراسم اختتامیه…

آماده کردن یک هنرپیشه برای درخشیدن بر روی فرش قرمز ممکن است مخارجی غیر قابل تصور داشته باشد. پس بهتر است به آن فکر نکنیم ، اما بعضی از هنرپیشه ها روزانه مراقبت های بهداشتی خاصی انجام می دهند که در واقع هزینه ی چندانی ندارد و هر کسی می تواند از پس آنها برآید.

Angelina Jolie
آنجلینا جولی، هنرپیشه ی محبوبِ نامزد اسکار برای فیلم "جیا"، لب های معروفش را با پماد Shea Terra’s Menthe Orange Organic Shea Lip Butter, مرطوب می کند، که تنها 4 دلار قیمت دارد.

 
Jennifer Aniston
جنیفر انیستون از دوران دبیرستان تا کنون همچنان از شوینده ی صورت Neutrogena Original Facial Cleansing Bar استفاده می کند که فقط 3 دلار هزینه دارد. او می گوید: "فلسفه ی من این است: همیشه هرچه ساده تر بهتر!" 

 
Christina Hendricks
ستاره ی فیلم "مردان دیوانه"، کریستینا هندریکس با محلول ضد آفتاب فوق حساسِ Dermalogica  با اس پی اف 30 از پوست شفاف خود محافظت می کند.  او می گوید: " من در لوس آنجلس مدام در حال رانندگی از این سو به آن سو هستیم و زیر آفتاب خیلی زود دچار کک و مک می شوم، به همین خاطر همیشه از Dermalogica استفاده می کنم."

 
Zooey Deschanel
ستاره ی فیلم "دختر جدید" زویی دشانل برای صاف و یکدست کردن قسمت چتری موهایش از اسپری موی Fine از مارک Pantene به قیمت 6.25 دلار استفاده می کند. او می گوید: "دوست ندارم به موهایم زیاد مواد بزنم، اما محصولات Pantene را واقعا دوست دارم چون تنوع زیادی دارند  و روی موها خیلی سبک می نشینند."   

 
Nicole Kidman
بازیگر درجه یک ما نیکول کیدمن، همیشه رنگ موهایش را با روش ویژه ای با طراوت و زیبا نگه می دارد. او توصیه می کند : " اگر موهای قرمز رنگ دارید، شستن آنها با آب کرَنبِری (نوعی تمشک قرمز) می تواند مفید باشد.
تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ


نویسنده :
تاریخ : 26 / 10 ساعت: 20:58
بازدید : 853
برچسب ها : ,

خرید اینترنتی اکستنشن مو

خرید اینترنتی کیف لوازم ارایش رولی

خرید اینترنتی چرخ خیاطی

خرید اینترنتی خرید اینترنتی ست خیاطی برای جهیزیه