اگر می خواهید با رازهای زیبایی ستارگان…"/> عکس جدید امین حیایی و همسرش

عکس جدید امین حیایی و همسرش

عکس زن امین حیایی,
عکس جدید امین حیایی و همسرش عکس امشب امین حیایی و همسرش در مراسم اختتامیه سومین جشنواره جام جم عکس امشب امین حیایی و همسرش در مراسم اختتامیه سومین جشنواره جام جم گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغwww.seemorgh.com/entertainmentمنبع: farsnews.com; direction: rtl;" itemprop="description">اگر می خواهید با رازهای زیبایی ستارگان…

آماده کردن یک هنرپیشه برای درخشیدن بر روی فرش قرمز ممکن است مخارجی غیر قابل تصور داشته باشد. پس بهتر است به آن فکر نکنیم ، اما بعضی از هنرپیشه ها روزانه مراقبت های بهداشتی خاصی انجام می دهند که در واقع هزینه ی چندانی ندارد و هر کسی می تواند از پس آنها برآید.

Angelina Jolie
آنجلینا جولی، هنرپیشه ی محبوبِ نامزد اسکار برای فیلم "جیا"، لب های معروفش را با پماد Shea Terra’s Menthe Orange Organic Shea Lip Butter, مرطوب می کند، که تنها 4 دلار قیمت دارد.

 
Jennifer Aniston
جنیفر انیستون از دوران دبیرستان تا کنون همچنان از شوینده ی صورت Neutrogena Original Facial Cleansing Bar استفاده می کند که فقط 3 دلار هزینه دارد. او می گوید: "فلسفه ی من این است: همیشه هرچه ساده تر بهتر!" 

 
Christina Hendricks
ستاره ی فیلم "مردان دیوانه"، کریستینا هندریکس با محلول ضد آفتاب فوق حساسِ Dermalogica  با اس پی اف 30 از پوست شفاف خود محافظت می کند.  او می گوید: " من در لوس آنجلس مدام در حال رانندگی از این سو به آن سو هستیم و زیر آفتاب خیلی زود دچار کک و مک می شوم، به همین خاطر همیشه از Dermalogica استفاده می کنم."

 
Zooey Deschanel
ستاره ی فیلم "دختر جدید" زویی دشانل برای صاف و یکدست کردن قسمت چتری موهایش از اسپری موی Fine از مارک Pantene به قیمت 6.25 دلار استفاده می کند. او می گوید: "دوست ندارم به موهایم زیاد مواد بزنم، اما محصولات Pantene را واقعا دوست دارم چون تنوع زیادی دارند  و روی موها خیلی سبک می نشینند."   

 
Nicole Kidman
بازیگر درجه یک ما نیکول کیدمن، همیشه رنگ موهایش را با روش ویژه ای با طراوت و زیبا نگه می دارد. او توصیه می کند : " اگر موهای قرمز رنگ دارید، شستن آنها با آب کرَنبِری (نوعی تمشک قرمز) می تواند مفید باشد.
تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ


نویسنده :
تاریخ : 26 / 10 ساعت: 20:58
بازدید : 875
برچسب ها : ,

نمای شیشه ای کرتین وال

پنجره دوجداره

پنجره پی وی سی

توالت فرنگی ایتالیایی

خرید هود آشپزخانه

خرید فلاش تانک

ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

بهینه سازی سایت در کرج

بهینه سازی سایت