برو بالا
موضوعات
لینکدونی
کدهای اختصاصی

فال مرداد 98 طالع بینی مرداد 98 فال حافظ مرداد ماه 98 برای همه متولدین جدید
بازدید: 477 | موضوع: سرگرمی, طالع بینی ماه و سال,
توسط: مد20

فال مرداد 98 طالع بینی مرداد 98 فال حافظ مرداد ماه 98 برای همه متولدین جدید

فال ماه مرداد 98 متولدین تمام ماهها

فروردین

فردی با اعتماد به نفس، خلاق و سخاوتمند هستی و چون مثبت اندیشی از خصایص توست، حتی در زمان هایی که فکر میکنی شانس زیادی برای موفق شدن نداری، امیدت را از دست نمیدهی. خیلی راحت با دیگران ارتباط برقرار میکنی و گاهی از طریق آشنایی با دوستان جدید، منافع زیادی به دست می آوری. نگران نباش؛ بالاخره طلسم بی پولی شکسته خواهد شد و از راهی که فکرش را نمیکنی، مقداری پول به دست خواهی آورد؛ فقط مراقب هزینه هایت باش که ناگهان بالا نروند و برای مخارج زندگی ات حساب و کتابی در نظر بگیر. محبوب همگان هستی و چون به دیگران احترام می گذاری، دو برابر هم احترام می بینی. تا آخر سال منتظر فرصت هایی که برایت پیش می آید، باش، چون نتایج خوبی دارد که فراتر از حد انتظارت خواهد بود. اگر می خواهی همیشه موفق بوده و زندگی مرفهی داشته باشی، باید در بالاترین حد توانت، تلاش و کوشش کنی. خوشبختانه خانواده و دوستان خوبی داری که تاکنون تو را حمایت کرده اند و بعد از این هم حمایتشان را از تو دریغ نخواهند کرد.

 

اردیبهشت

این ماه تمام هوش و حواست در محل کار پی این است که در مقابل رئیست خودنمایی کنی تا کارهایی که انجام میدهی، دیده شود و منتظريک پاداش خوب هم از طرف مقامات بالادست هستی؛ اما مراقب باش با این کارها، ناخواسته به احساسات همکارانت آسیبی نزنی و روی کار آنها تاثیر منفی نگذاری. همان طور که میدانی، زمانی که کار از کار گذشته باشد، دیگر عذرخواهی چیزی را عوض نمیکند و نمی توان آب رفته را به جوی برگرداند. چون همیشه خودت را از همه بهتر می دانی، با غروری که داری، می خواهی در تمام مناظرات پیروز باشی وحرفت را به کرسی بنشانی؛ به جای این کار بهتر است از خودخواهیات کم کنی و راه درستی را پیش بگیری. امروزه علم پیشرفت زیادی کرده است؛ پس سعی کن از تکنولوژی های روز برای سریع تر انجام دادن کارهایت استفاده کنی. در چند ماه آخر سال، بهتر است زیاد به خودت مغرور نشوی و به توصیه ها و پیشنهادات اطرافیانت بیشتر توجه داشته باشی؛ آنها بد تو را نمی خواهند.

 

خرداد

دوست نداری نصیحت دیگران را بشنوی و حرف های آنها را بی پایه و اساس میدانی، اما فراموش نکن که تجربه، سرمایه ارزشمندی است و اگر دیگران می خواهند تجربیاتشان را در قالب نصیحت در اختیارتو بگذارند، باید قدردان باشی. تا می توانی با عقل و شعور عمل کن؛ چون تازگی ها خیلی زود تصمیم میگیری و احساساتی عمل میکنی و این روش تصمیم گیری، باعث درگیری های ذهنی اضافی ات می شود. گاهی بی حوصلگی باعث میشود تا رابطه ات با کسی که دوستش داری، خراب شود. برای برقراری دوباره صمیمیت در رابطه باید فضای امنی ایجاد کنی تا طرف مقابلت هم بتواند با خیال راحت و بدون ترس از واکنش تو، نظرش را بگوید. این آخرهفته کارهای زیادی برای سروسامان دادن به خانه ات داری؛ پس از حالا لیستی بنویس تا دقیقا بدانی که باید چکار کنی؛ ضمنا بیرون ریختن وسایل اضافه را از خانه فراموش نکن. در هر ساعتی از شبانه روز که میتوانی، پیاده روی کن. فرقی نمیکند که اضافه وزن داشته باشی یا نه؛ به هرحال ورزش کردن راه درستی برای داشتن سلامتی است.

 

تیر

این چند وقت کار زیادی داشته ای و تمام انرژی ات را صرف انجام آنها کرده ای؛ بنابراین دیگر حوصله ای برایت باقی نمانده که درگیر چالشهای ناخواسته شوی. سعی کن بیشتر سکوت کنی و با هیچ کس درگیر بحث های تکراری نشوی و برخی مسائل را نادیده بگیری. اگروقت کردی، نگاهی به دوروبرت بینداز و ببین برای سروسامان دادن به محیط اطرافت چه کاری از دستت بر می آید. این روزها اطلاعات زیادی را از طریق مطالعه یا شرکت کردن در کلاس آموزشی یا اینترنت به دست می آوری؛ به آنها توجه داشته باش، چون درهای جدیدی را به رویت می گشایند و می توانی از آنها حداکثر استفاده را ببری. اگر شک و تردیدی برایت به وجود آمده، با بحثی منطقی و عاقلانه، تمامی تنش هایت را از بین ببر، گاهی فکر میکنی کارهایی که انجام میدهی برای قانع کردن دیگران کافی است و نیازی نداری که با آنها وارد بحث کلامی شوی؛ اما طرف مقابلت میخواهد که تو جواب تمام سوالاتش را بدهی؛ پس سعی کن با سعه صدر به سوالاتش پاسخ دهی و نقطه مبهمی را باقی نگذاری.

 

مرداد

دوست عزیزم، تولدت مبارک. در این ماه، بالاخره کارهای ناتمامت که مدت زیادی برای آنها زحمت کشیده ای، با موفقیت به پایان می رسند و این موفقیت باعث افزایش ! اعتمادبه نفست شده و تحسین دیگران را نیز به همراه خواهد داشت؛ حتی میتوانی منتظر پاداش هم باشی. این روزها چیزی ذهنت را به خودش مشغول کرده که نیاز شدیدی به بیان آن داری، اما به بهانه انتظار برای رسیدن بهترین زمان، خودت را توجیه کرده و سکوت میکنی؛ اما فراموش نکن که شاید با تعلل بیش از اندازه، فرصت را برای همیشه از دست بدهی مراقب حرف هایی که بر زبان می آوری، باش تارا مراقب حرف هایی که بر زبان می آوری، باش تا دل کسی را نشکنی. به دنبال کسب مال حلال باش تا در آرامش زندگی کنی و زندگی ات هم برکت داشته باشد. گاهی با گفتن حرف ها و احساساتت، واکنش مدنظرت را دریافت نمیکنی و بعضی ها رفتار تندی با تو دارند؛ اما نگران نباش، چون بالاخره با گذشت زمان، زمینه برای به دست آوردن یک نقطه مشترک فراهم می شود. این روزها اوضاع رابطه عاطفیات روبه راه است و می توانی به داشتن آینده ای دلپذیر با کسی که دوستش داری، امیدوار باشی.

 

شهریور

استفاده از رنگ طلایی را در خانه یا محیط کاری ات پیشنهاد میکنم، چون این رنگ احساس خوبی به تومیدهد. ببین به چه ورزشی علاقه داری؛ در کلاس آموزشی مربوط به آن ثبت نام کن. در حال حاضر، نقشه ها و برنامه هایی داری که پایه و اساس محکمی دارند و تو به نتیجه بخشی آنها اطمینان داری. این ماه تمام سعی خودت را کرده ای که ذهنت را از چالش افکار مختلف دور نگه داری، اما وقتی به نقشه هایت فکر میکنی، دوباره نگرانی هایی به سراغت می آیند و باید تلاش کنی که بیش از حد به آنها توجه نکنی. تا آخرسال مراقب نحوه پول خرج کردنت باش، چون ممکن است در چند ماه آینده مخارجی پیش بیایند که فکرش را نمیکردی. سعی کن کمی پول پس انداز کنی البته خبر غیرمنتظره که خواهی شنید، باعث خوشحالی ات خواهد شد. اعتماد به نفس بالایی داری؛ به همین دلیل زود از میدان فرار نمیکنی و منتظر پیروزی میمانی. گاهی اوقات میل شدیدی به ماجراجویی در وجودت احساس میکنی و فکرسفربه راهی دور، تو را راحت نمیگذارد؛ توصیه میکنم قبل از دست به کارشدن، مشورت کن.

 

مهر

ممکن است بین تو و شخصی که شیفته اش هستی، رابطه ای عاشقانه آغاز شود و احساس زیبایی را تجربه کنی؛ اما سعی کن با چشم باز تصمیم بگیری. برای خودت هدف هایی را مشخص کرده ای که شاید به نظر نزدیکانت بسیار بلندپروازانه باشند؛ اما تو انرژی زیادی داری و فکر میکنی که هیچ حدومرزی برای توانایی هایت وجود ندارد و قادر هستی که هر مسئولیتی را بپذیری و به خوبی هم انجامش دهی. همیشه نمیشود با عقل تصمیم گرفت؛ گاهی هم باید احساسات را مورد توجه قرار دهی. در هر دوره از زندگی موانع و مشکلاتی به وجود می آیند که گریزی از آنها نیست؛ در این اوقات، توکل بر خداوند داشته و از رحمت او ناامید نباش. با وجود اینکه معمولا سعی میکنی احساساتت را از کارهایت جدا نگه داری تامانع موفقیتت نشوند، اما گاهی درگیری احساسی اجتناب ناپذیر است. حس ششم قوی ای داری که باعث شده اعتمادبه نفست هم بالا برود. مشورت کردن را در مورد تصمیم های مهم زندگیات فراموش نکن و به ندای درونت هم گوش بده. سوالات زیادی داری، اما به زودی به سوالات پاسخ داده خواهد شد.

 

آبان

از تجربه های تلخ دیگران درس بگیر و نخواه که خودت آن درس های تلخ را تجربه کنی. هرکسی سرنوشتی دارد؛ خیلی از وقت ها فکر میکنی که سرنوشتت در دست خودت نیست و در دستان بی رحم روزگار گیر کرده ای و هیچ کنترلی روی اوضاع نداری. خودت را نبازو مثبت اندیش باش و بدان که مشورت با افراد باتجربه به تو کمک خواهد کرد تا کم کم سرنوشتت را عوض کنی فقط یادت باشد که حتی یک لحظه هم نباید فکر کنی که تصمیمات وحركاتت بی فایده هستند. خودت میدانی هرکاری که در زمان حال انجام میدهی، حتی اگر خودت هم متوجه نباشی، بدون شک روی آینده ات تاثیر خواهد گذاشت. زندگی را آسان بگیر و به مشکلات بخند و به ورزش رو بیاور. هرکسی در گذشته اش اشتباهاتی داشته و شکست هایی هم خورده، اما با توکل بر خداوند و امیدوار بودن، آینده ای روشن در انتظارت است. هوا سرد توکل بر خداوند و امیدوار بودن، آینده ای روشن در انتظارت است. هوا سرد شده و باید بیشتر به سلامتی ات توجه داشته باشی. ساعات لذت بخشی را در یک میهمانی خانوادگی خواهی گذراند و با انرژی برای شروع هفته جدید آماده خواهی شد.

 

آذر

این ماه در جمعی شرکت میکنی که مثبت اندیشی و هیجان زیادی برجو آن حاکم خواهد بود. خوشبختانه خانواده ای داری که همیشه همراه و پشتیبان تو هستند. اگر می بینی که باید بعضی چیزها را در زندگی ات عوض کنی، این کار را بکن؛ به نفعت است که در تصوراتت تجدیدنظر کنی. موانع غیرمنتظره همیشه در لحظه ای که انتظارش را نداری، پیدا می شوند. گاهی به خاطرخوبی کردن زیادی، بعضی ها فکر میکنند که انسان ساده لوحی : هستی؛ پس از این به بعد درست و به اندازه خوبی کن تا دیگران درباره تو اشتباه نکنند. همیشه به یاد داشته باش که نباید در اثر مشغله های فراوان، خدا را فراموش کنی. گاهی بیش از اندازه سرسخت و کله شق هستی! بهتر است انعطاف پذیرترباشی و در آرامش بیشتری زندگی کنی تا همه چیزسر جای خودش برگردد. سوالاتی به ذهنت رسیده و به دنبال جواب آنها هستی؛ به زودی اطلاعات زیادی به دست خواهی آورد؛ باید با روی باز آنها - را بپذیری، اما لازم است که از صحت اطلاعات هم مطمئن شوی. اگر به موسیقی خاصی علاقه مند هستید، بهتر است به یادگیری آن بپردازی.

 

دی

اگر مشغول تحصیل هستی، فرصت ها را از دست نده و مشغول مطالعه شو تا بتوانی از پس امتحانات برآیی. آنهایی که در زمینه علمی و آکادمیک فعالیت دارند، خوش اقبالی و موفقیت را در پیش رو خواهند داشت. در این چند ماه باید فعالیت کاری ات را بیشتر کنی تا درآمد چشمگیری داشته باشی، اما مراقب باش که هزینه هایت بالا نروند. آخر هفته را به تفریح بپرداز تا بتوانی هفته جدید را با انرژی و روحیه بالا شروع کنی. گاهی میل به کنجکاوی در تو زیاده از حد می شود؛ پس کاری نکن که این کنجکاویها، دخالت در زندگی دیگران به حساب بیاید. زیاده روی در بعضی کارها برایت گران تمام می شود. این روزها تلاش ها و کارهایت در زمینه عاطفی کمتر دیده می شود؛ اما نگران نباش، چون روزهای خوش در راهند. به بعضی از نزدیکانت بی اعتماد شده ای و فکر میکنی که اعتراض کردن هم فایده ای ندارد؛ به جای جروبحث کردن بهتر است یک راه حل ریشه ای پیدا کنی تا برای همیشه خیالت راحت شود. مراقب باش تا زیاد در عالم خیال و رويا غرق نشوی تا از آنچه در دنیای اطرافت میگذرد، غافل نمانی.

 

بهمن

دلت می خواهد بیشتر به تفریح و خوشگذرانی بپردازی، اما وقتی برای آن نداری. کارهایت را یک بار دیگر مرور کن تا بتوانی بهتر برنامه ریزی کرده و زمانی را هم برای استراحت درنظر بگیری. نظراتت را با صداقت و ملایمت با اطرافیانت در میان بگذار؛ این کار به نفع همگی شماست. سعی کن زمان بیشتری را به فعالیت های گروهی اختصاص بدهی تا روحیه ات بالا برود. سحرخیزباش و سعی کن صبح ها به دنبال کارهای مهمت بروی. کارهایی را که به آنها علاقه مند نیستی، انجام نده؛ چون حوصله ات سر می رود. ساعات پایانی روز را با خانواده ات بگذران و با آنها مراوده کن تا از درددل هایشان آگاه شوی. سر قول و قرارهایت باقی بمان؛ اگرچه زمانی که مجبور می شوی به آنها عمل کنی، ته دلت فکر میکنی که کاش این قول ها را نمیدادی، اما مسئولیت پذیر باش و سعی کن به وعده هایت عمل کنی؛ در غیر این صورت، کم کم دوستان و اطرافیانت را از دست خواهی داد. با داشتن یک برنامه منظم و منسجم میتوانی هم به مسئولیت هایت رسیدگی کنی و هم برای آنچه که خودت دوست داری، وقت بگذاری.

 

اسفند

از این ماه سعی کن مهارتهایت را بشناسی و بیشتر از آنها استفاده کنی. بهتر است کمی احتیاط کنی و حداقل خودت را گول نزنی و اگر کاری را بلد نیستی، مسئولیت آن را نپذیری. باید توجه بیشتری به آنچه می خوری داشته باشی، چون غذاها مستقیم با سلامتی ات در ارتباطند. اجازه نده که طرف مقابلت بخواهد باتومثل یکی از دارایی های شخصی اش رفتار کند و فراموش نکن که حق گرفتنی است، نه دادنی. تا آخرسال کارها و مسئولیت های زیادی به عهدهات گذاشته میشود و مجبور به مدیریت اوضاع خواهی شد؛ اما دستپاچه نشو، چون تو قادر به انجام این کارهستی. تا پایان سال، احساسی که به شخصی داشتی و آن را مخفی کرده بودی، ناگهان آشکار خواهد شد؛ مواظب باش که این حس تو را به بی مسئولیتی در رابطه ات دچار نکند. خوبی های دیگران را خیلی راحت تر و بیشتر از بدی هایشان ببین. رنگ سفید روشنی خاصی به چهره و روحیه ات می دهد؛ پس سعی کن از این رنگ در پوشش یا دکوراسیون منزلت استفاده کنی.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

فال ماهانه » طالع بینی مرداد ۹۸ (پیش بینی اتفاقات این ماه )

 
در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال مرداد ماه 98 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه مرداد 98 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال ماهانه متولدین فروردین

یادت باشد اجتماع خوشبخت مرهون خانواده هایی است که با سازندگی و تربیت شایسته خود اجتماع فردا را به سوی نور و روشنایی سوق می دهند. این ماه پر خیر و برکت در زندگی ات خواهد بود.پس اگر در فکر تشکیل خانواده هستی،تمام تلاشت را بکن.در مقابل خطای دیگران گذشت کن،همانطور که از عیوب خودت چشم پوشی می کنی.خطاهای خودت را ببین و اگر کار اشتباهی مرتکب شدی، برای اصلاح آن اقدام کن.

شاید از لحاظ مالی کمی دستت خالی باشد،مناسبت های ویژه ای مثل تولد،جشن فارغ التحصیلی،عروسی،اعیاد و تعطیلات ویژه ای در پیش است.یادت باشد که هدیه هایی برای خویشاوندان و بستگان بفرستی.افراد نزدیک به تو با مشکل مالی-اقتصادی روبه رو شده اند و پولی به عنوان قرض می خواهند،اگر شرایطش را داری کوتاهی نکن.با همسرت در مورد کارهایی که باید انجام بدهید،در آرامش کامل صحبت کن.خرید ملک فکر خوبی است.اگر به تنهایی نمی توانی این کار را انجام بدهی شریکی برای خودت انتخاب کن.رفتن به سفرهای سیاحتی و زیارتی را در برنامه سال جدیدت گنجانده ای .سعی کن سرت فقط در زندگی خودت باشد تا در آرامش زندگی کنی.


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

نباید بگذاری که دیگران با دخالت‌های‌شان روابط تو و دوستدارت را از بین ببرند. آنها معتقدند که از روی دلسوزی می‌‌ خواهند به تو کمک کنند ولی چنین نیست. اگر با طرف مقابلت مشکلی هم داری به کسی مراجعه کن که صلاحیت آن را داشته باشد. تو دارای قدرتی هستی که به راحتی می‌‌توانی با شرایط جدید، خود را سازگار کنی پس از این قدرت در جهت مثبت استفاده کن.

با دوستی قدیمی دوباره برخورد خواهی کرد که دیدن او تحولاتی در تو به وجود می‌‌ آورد. در مورد مسائل کاری می‌‌ توانی با او مشورت کنی و از کمک‌های او استفاده کنی. زیاد خودت را غرق در کار کرده‌ای ولی کمی هم باید به فکر خودت باشی و به خودت و ذهنت استراحت بدهی. پیشنهاد شراکتی به تو شده که آن را قبول نکن حتی اگر در مورد این پیشنهاد به تو اسرار شود. خودمحوری و خودرایی در زندگی بعضی مواقع انسان را به راه‌های باریکی می‌‌ کشاند که گذشتن از آنها بسیار مشکل و گاهی غیرممکن است…

طالع بینی ماهانه

♊ فال ماهانه متولدین خرداد

بعد از مدت‌ها تلاش مداوم، دیگر باید کمی به خود استراحت بدهید و کمی از آرامش موجود لذت ببرید.موقعیتی برای‌تان پیش خواهد آمد که مجبور به قضاوت در مورد موضوعی می‌‌شوید. سعی کنید این کار را به دور از هرگونه سوگیری و پشتیبانی انجام دهید. نتیجه این قضاوت اثرات روحی برای شما به دنبال خواهد داشت. با یک قضاوت درست، اثرات روحی مثبت را برای خود به ارمغان بیاورید. اتفاقاتی برای‌تان خواهد افتاد که سعی کنید در این اتفاقات، اعتماد به نفس خودتان را به بوته آزمایش بگذارید و آن را بسنجید.

توانایی‌های خود را بشناسید و از آنها استفاده کنید. با همین توانایی‌ها است که می‌‌توانید پله‌‌های ترقی را به سرعت طی کنید. اطرافیان بیش از گذشته به شما محبت خواهند کرد و این محبت را شما درک خواهید کرد. سعی در جبران این محبت‌ها داشته باشید. کسی به شما مراجعه می‌‌‌کند و از شما تقاضای کمک دارد. اگر توانایی کمک کردن به او را دارید به او کمک کنید ولی اگر این توانایی را در وجود خود نمی‌‌بینید او را با قول‌های بی‌‌خودی، دلگرم نکنید.


♋ فال ماهانه متولدین تیر

آدمی خوش قلب و مهربان هستی.اما متاسفانه زود رنجی و با عصبانیت دست به کار می شوی.همین کار نیرویت را کم می کند.دست از وسواس بردار از گفتن سخنان بیهوده خودداری کن.یک قانون مهم را در زندگی ات یاد بگیر:کلام نقره است و سکوت طلا است.بنابراین فقط زمانی که لازم است سخن بگو.از چیزهای خوب و رضایتبخش صحبت کن و دیگران را با سخنانت نیازار.هنگامی که همسرت صحبت می کند.بگذار او بفهمد که به او گوش می دهی و در چشمانش نگاه کن.با این کار رابطه بهتری بین شما شکل می گیرد.هیچ انسانی کامل نیست.

سو تفاهم ها و جنگ و دعواها در هر رابطه ای رخ می دهد.خودخواهی و مادی گرایی را کنار بگذار.در این ماه زندگی به رویت لبخند خواهد زد و درهای امید به رویت باز می شود.ملاقات مهمی در پیش داری.خرید و فروش عالی است.تغییر شغل حتمی است.شغلی را شرع کن که به آن علاقه مندی.مهارت های خودت را در هر کاری بیشتر کن.ایمان خود را قوی ساز و دست از تردید بردار.بعضی وقتها زود باور هستی به همین جهت فریب می خوری.اما از آنجا که قلب مهربانی داری خداوند کمکت می کند.شک و تردید را کنار بگذار،تا به یقین برسی.

فال ماهانه تصویر زندگی " مرداد 98 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

در این ماه سیاره حاکم شما تحت استرس و فشار است ، از اینکه شما کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید‌ و این می‌تواند مانع لذت بردن شما از زندگی شود چرا که شما باید انرژی لازم را برای رویارویی با کارهای بی شماری که در این ماه خواهید داشت بدست آورید.

اگر چه ممکن است اهداف شما در مسیر شما و درست جلوی رویتان قرار داشته باشند، ‌اما به نظر نمی‌آید که رسیدن به آنها کار آسانی باشد.

اگر احساسات ناگفته شما روی هم انباشته شده می‌تواند موقعیت و حالت خوشی را در شما تبدیل به نارضایتی و نگرانی کند ؛ وقت را هدر ندهید و برای حل کردن مشکلی که خودتان مسبب گره خورده شدنش بودید اقدام کنید!


♍ فال ماهانه متولدین شهریور

با مثبت نگری به تک تک خواسته هایت خواهی رسید،نگرانی های در حال تمام شدن است.به زودی خواهی فهمید که با غم و غصه خوردن کاری پیش نمی رود،بلکه باید از همان جایی که چرخ زندگی را متوقف کرده ای بر گردی و دوباره شروع کنی.شک و دو دلی را از خودت دور ساز.برای این که تعادل به زندگی ات برگردد بهتر است تمام مسایل روزانه را از روی عقل و قانون انجام بدهی.

اگر در نظر داری محل کارت را تغییر دهی صبر کن تا شرایط اقتصادی ثبات بیشتری به خود بگیرند.بهترین نعمتی که می توانی در زندگی ات داشته باشی،داشتن همسری شایسته و مهربان است..در خرید و فروش سود خوبی نصیبت می شود.داشتن پول می تواند برای یک نفر به معنای آزادی و برای دیگری به معنای امنیت،قدرت و توانمندی باشد.هر چه با دیگران روراست تر باشی،بهتر است.ارتباط های دوستانه را نگه دار و با دیگران از روی صدق و صفا و یکرنگی رفتار کن.افراد دوست نما را از خودت دور کن.خیلی از این افراد فقط برای وقت گذراندن به دنبالت می آیند.

فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 98


♎ فال ماهانه متولدین مهر

این ماه با قاب ذهنی بهتری هستید و از لوازم یا وسائل نو شده خانواده لذت می برید و احساس رضایت خواهید کرد. شروعی عاشقانه با شریک عاطفی خود خواهید داشت . جاذبه ها افزایش خواهد یافت و شما می توانید یک رابطه قابل اعتماد را شکل دهید. اتحاد پیش زمینه ازدواجتان خواهد شد. بهتر است احساسات خود را با شریک زندگی تان در میان بگذارید زیرا زندگی عاشقانه نیازمند اعتماد متقابل و ماندگار است. با کار سخت بر ناامیدی ها غلبه کنید. در حرفه خود شاهد پیشرفت هایی در موقعیت خود هستید و ارتباط با زیر دستانتان قابل ملاحظه و خوب است. در طول این مدت در محل کار باید به شدت وقت شناس باشید و فرصتی برای نیازهای سازمانی اختصاص دهید.

اقدامات این چنینی بر شغل شما بسیار تاثیر گذار و چشمگیر خواهند بود . پروژه های تنها با ارتباط پیش می روند و از این جهت نیاز به زمان بیشتر و راهنمایی زیر دستانتان خواهید داشت. ممکن است با افرادی خودخواه برخورد کنید. افراد با مشاغل الکترونیکی و محصولات کشاورزی و مخابرات شاهد توسعه خواهند بود. وام شما آماده خواهد شد و می توانید از آن برای ترخیص کالاهایتان از گمرک استفاده کنید. بهتر است از کمک مالی به دوستان و خویشاوندان خودداری کنید. چیزهای زیادی در مسافرتهای پرنشاط به همراه خانواده بدست می آورید. مسائل حقوقی به پایان خواهند رسید. سلامت جسمانی این ماه شما طبیعی است ولی ممکن است سطح هموگلوبین تداخل کند و حتی ممکن است درد کمر و ناراحتی معده داشته باشید و افراد مبتلا به دیابت مجبور به معاینه منظم خواهند بود و خانمهای باردار مشکلاتی جزیی با مواد غذایی خواهند داشت.


♏ فال ماهانه متولدین آبان

اگر به خدای بزرگ ایمان داشته باشی،دلیلی برای هراس از ناشناخته ها نخواهی داشت.می توانی با اطمینان و مسرت به آینده بنگری،زیرا اراده خداوند در زندگی ات جاری است.امور ناشناخته و غیر منتظره تو را از پای در نمی آورند،زیرا می دنی که ار هر موقعیتی می توانی بهره ببری.در زندگی مسوولیت پذیر باش.اگر وظایف را به درستی انجام بدهی موفقیت می توانی بهره ببری.در زندگی مسئولیت پذیر تر باش.اگر وظایفت را به درستی انجام بدهی موفقیت از آن توست.اگر اراده و پشتکار را در خود بپرورانی،بدون تردید دست خداوند همیشه نگهدارت خواهد بود و هدایتت خواهد کرد و از بی قراری رهایی خواهی یافت.

در این ماه ،سعی کن با دوستان و افرادی که باعث پیشرفتت می شوند،بیشتر رابطه برقرار کنی.با دوستان خوب و خوش نیت نشست و برخاست کن.از هر فرصتی برای دور هم جمع شدن استفاده کن.صدقه دادن و خیرات کردن را فراموش نکن.شادی وخوش بینی را هر کجا که هستی اشاعه بده..اگر منتظر حکم دادگاه یا خبری اداری هستی به نفعت رای خواهند داد.از نصیحتهای دیگران ناراحت نشو.به پدر و مادرت احترام بگذار.به کارهایت سرعت عمل ببخش.مطمئناً به آن چه می خواهی می رسی.فال این ماه جدید


♐ فال ماهانه متولدین آذر

تاکنون رنج و زحمت زیادی کشیده ای و ناراحتی دوری از عزیزان را تحمل کرده ای به زودی همه چیز عوض خواهد شد و رنج و زحمت ها به پایان خواهد رسید.اگر قهر یا دوری با عزیزی برایت پیش آمده،تبدیل به آشتی می شود.ایمان در قلبت مثل آتش زبانه می کشد اما سهل انگاری می کنی.در سال نو،به خودت قول بده که اختلاف نظرها را کنار بگذاری و از بگو مگوهای فراوان دست برداری و به دنبال راه حل مسائل باشی.چون همیشه خیر مردم را خواسته ای .مسلما لطف خداوند شامل حالت می شود.

می گویند دنیا محل گذر است ولی نیکی و خوبی در آن پایدار می ماند..خرید و فروش در فصل تابستان بسیار خوب است.با عجله کردن کارها درست نمی شود.از زندگی خوبی برخورداری،قدرش را بدان.شخصی خوش اقبال هستی.در هر محفل و مجلسی مورد توجه قرار می گیری.راز دل خودت را به همه نگو.به زودی سعادت به سویت خواهد آمد.توکل بر خداوند مهربان را فراموش نکن.


♑ فال ماهانه متولدین دی

می خواهی ،تمام آدمهای منفی زندگی ات را ببخشی و با نیکی کردن آنها را به دوست تبدیل کنی.خرید وسایل جدید را به زودی شروع می کنی.می خواهی مسایل مالی را بادید دیگری نگاه کنی،اما اهل حساب و کتاب نیستی.اگر لازم است از کسی که بتواند مشاوره های خوبی به تو بدهد استفاده کن.هرگز برای دستیابی به اهدافت،قوانین را زیر پا نگذاشته ای و هر جایی می روی این حسن اخلاقت زبان زد خاص و عام است.

افراد زیر دستت را مورد تحسین قرار بده،پس از مدتی خواهی دید که کار آیی آنها بهتر خواهد شد.نیازهای ویژه اطرافیان و خانواده ات را درک کن.در این ماه ،با استرس و عصبانیت برخورد نکن،زیرا نگرش های مثبت خود را از دست می دهی و احساسات منفی بر تو غلبه خواهند کرد.پیش داوری ها را کنار بگذار.کارهای اداری پیش آمده،که احتیاج به زمان دارند،..قدر ساعات خوشی را که با آنها می گذرانی،بدان


♒ فال ماهانه متولدین بهمن

اختلافات و نگرانی هائی که شما در زندگی خودتان دارید نه اختصاصی است و نه عجیب است. همه افراد در خانواده های خودشان از این گرفتاری های کوچک و بزرگ دارند منتها شما باید بجای چکنم چکنم خودتان راهی برای خروج از بن بست پیدا کنید عصبانیت و دلسردی و بگومگوهای مختلف با این و آن کار را بدتر می کند و (گره)ها را (کور)تر می سازد.

در روابط با دیگران شما در حال گذراندن یک (ماه عسل) شما تبدیل به (ماه زهرمار) نشود. با افراد خانواده خودتان تفاهم دارید ولی یکی از آنان بیشتر از همه مورد توجه و محبت شما واقع شده و بر عکس یکی دیگر که هم جنس او هست مورد نفرت شماست. در شناخت افراد سیاست و دقت کامل بخرج دهید. ماهی که شروع کرده اید برای اقدام به معاملات اقتصادی مناسب نیست. اگر به سفر می روید کاملا محتاط باشید


♓ فال ماهانه متولدین اسفند

شاید دوست داشتن برای عده‌ای از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما از طرف آنان مورد لطف قرار می‌‌گیرید و برای آنان کارهایی انجام خواهید داد که شما را تشویق خواهند کرد.

پیشنهادی خواهید داشت که شروعی برای پیروزی‌های شما خواهد بود، فقط باید با احتیاط عمل کنید و پله‌های ترقی را باحوصله و بدون عجله طی کنید. تا آن‌جا که برای شما مقدور است خود را با اعضای خانواده درگیر نکنید و سعی کنید اگر بین شما و هر یک از اعضای خانواده مشکلی وجود دارد، آن را با صحبت کردن برطرف کنید. در این بین خبر خوشحال‌کننده و امیدوار‌ کننده‌ای به شما می‌‌ رسد. عاشق هم باشید و روزهای خوش‌تان را با هم تقسیم کنید.

فال ماهانه تصویر زندگی

طالع بینی مرداد ماه 98طالع بینی ماهها, طالع بینی ماهانه

طالع بینی ماه مرداد

 

متولدین فرورین ماه : 

استراحت کافی کمی از خستگی دوران پرمشغله ی کاری تان کاسته است. به فکر تغییر شغل هستید. دوره ی یکنواختی را طی می کنید، اما به زودی باید آماده ی کار و فعالیت در زمینه ی شغلی خود باشید. مشغله ی شما بیش از گذشته خواهد شد. از نظر مالی به همن صورت گذشته خواهد بود. کمی کم تحملی و کم حوصلگی داشته اید. مراقب برخوردتان با بزرگترها باشید. این دوره بهترین فرصت است برای تصمیم گیری های جدید در مورد تحصیل و کار. در این دوره قادر به دست زدن به ریسک های بزرگ خواهید بود و ماه را با یاد گرفتن و تجربه آموختن به پایان خواهید رساند. اثرات شکست عاطفی تان کمتر می شود.

 

متولدین اردیبهشت ماه : 

اختلافات و نگرانی هائی که شما در زندگی خودتان دارید نه اختصاصی است و نه عجیب است. همه افراد در خانواده های خودشان از این گرفتاری های کوچک و بزرگ دارند منتها شما باید بجای چکنم چکنم خودتان راهی برای خروج از بن بست پیدا کنید عصبانیت و دلسردی و بگومگوهای مختلف با این و آن کار را بدتر می کند و (گره)ها را (کور)تر می سازد.

در روابط با دیگران شما در حال گذراندن یک (ماه عسل) شما تبدیل به (ماه زهرمار) نشود. با افراد خانواده خودتان تفاهم دارید ولی یکی از آنان بیشتر از همه مورد توجه و محبت شما واقع شده و بر عکس یکی دیگر که هم جنس او هست مورد نفرت شماست. در شناخت افراد سیاست و دقت کامل بخرج دهید. ماهی که شروع کرده اید برای اقدام به معاملات اقتصادی مناسب نیست. اگر به سفر می روید کاملا محتاط باشید

 

متولدین خرداد ماه :  

زندگی شما در این ماه بیشتر از خورشید انرژی خواهد گرفت چرا که خورشید تابان واردخانه شخصیت شما شده است و باعث میشود که احساسات قلبی‌تان را بیان کنید ، دیگران ممکن است بر سرسختی بی پایان شما غلبه کنند اما شما فقط میخواهید که اوضاع را درست کنید.

ممکن است شما احساس رقیبی را داشته باشید که از جنگ جان سالم بدر برده است اما دوست ندارید که اشتباهی کنید که شما را از مسیر و هدف خود دور کند ؛ راهی پیدا کنید که در کشمکش و درگیری فائق آیید تا بتوانید در بازی برنده باشید.

 

متولدین تیر ماه : 

تاکنون رنج و زحمت زیادی کشیده ای و ناراحتی دوری از عزیزان را تحمل کرده ای به زودی همه چیز عوض خواهد شد و رنج و زحمت ها به پایان خواهد رسید.اگر قهر یا دوری با عزیزی برایت پیش آمده،تبدیل به آشتی می شود.ایمان در قلبت مثل آتش زبانه می کشد اما سهل انگاری می کنی.در سال نو،به خودت قول بده که اختلاف نظرها را کنار بگذاری و از بگو مگوهای فراوان دست برداری و به دنبال راه حل مسائل باشی.چون همیشه خیر مردم را خواسته ای .مسلما لطف خداوند شامل حالت می شود.می گویند دنیا محل گذر است ولی نیکی و خوبی در آن پایدار می ماند..خرید و فروش در فصل تابستان بسیار خوب است.با عجله کردن کارها درست نمی شود.از زندگی خوبی برخورداری،قدرش را بدان.

 

متولدین مرداد ماه : 

ذهن خود را به مسائل حاشیه یی معطوف نکنید. همیشه مسائل مهمتری وجود دارد که به آنها بپردازید. بیشتر وقت شما به حاشیه ها می گذرد و این میزان بازدهی شما را چه از نظر عاطفی در زندگی خانوادگی و چه از نظر مالی در محیط کار کم می کند. به فکر کینه و انتقام از کسی نباشید. گذشت از خطاهای دیگران، در درجه ی اول به خود فرد آرامش می دهد. مسافرت یک روزه با دوستان داشته اید که کمی از مشغله ی شما کاسته است. اما این نباید باعث شود به فکر مسافرت چند روزه نباشید. تعطیلات را فقط به تفریح و استراحت فکر کنید.

 

متولدین شهریور ماه : 

در این ماه احساس می‌کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه کنید. اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام می‌شود و در عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خود را از دست بدهند.

در این ماه به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

 

طالع بینی ماهها, طالع بینی ماهانه

طالع بینی ماهها

 

متولدین مهر ماه : 

تخیلات را کنار بگذارید و با واقعیات رو‌به‌رو شوید. سعی کنید کارهایی را که به شکست منتهی شده را بررسی کنید و علل شکست آنها را بیابید و اگر قصد تکرار دوباره آنها را دارید سعی کنید اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنید. به احساسات خود توجه کنید. کسی در حال تحریک احساسات عاطفی شما است. این تحریک می‌‌تواند ایجاد‌کننده روابطی باشد که شاید تا به حال به آن فکر هم نمی‌‌کردید ولی در هر حال برای‌تان خوش‌آیند خواهد بود.

در محیط کار، حسن مسئولیت‌پذیری شما باعث می‌‌شود که از طرف مدیران، مسئولیت‌های دیگری به شما داده شود، آنها را رد نکنید. تصمیم دارید چند روزی به سفر بروید. این کار را انجام دهید. زیرا در این سفر خبرهای خوشی به شما خواهد رسید و شاید در تصمیمی که داشتید تغییر ایجاد کند. کسی از دست شما دلخور است. هرچه این کدورت و دلخوری کهنه شود، بازگشت سخت‌تر می‌‌شود. پس سعی کنید این کدورت را برطرف کنید و دل او را به دست آورید. حتی اگر او اشتباه کرده است.

 

متولدین آبان ماه : 

چرا شما این قدر خودتان را دست کم می گیرید. در حالی که اکثریت کسانی که به هر نحوی از انحاء با شما در ارتباط هستند شما را یک فرد (مدیر) و (محترم) و (مقتدر) می داند چرا شما خودتان، خودتان را (خوار) و بی دست و پا خیال می کنید.  

خوشحال باشید که بزودی چشمتان به دیدار سفر کرده عزیزی روشن خواهد شد. برای خودتان مشغله و دردسر بی (مزد) زیاد درست کرده اید در صورتی که باید عرضه به نسبت تقاضا و تقاضا هم به نسبت عرضه باشد. در میان افراد خانواده یک نفر باعث (نگرانی) شما و یک نفر باعث (دلگرمی) شماست و هر دو هم عزیز شما هستند

 

متولدین آذر ماه : 

در این ماه برای شما شرایط تازه‌ای بوجود می‌آید و ناگهان تصمیم میگیرید که بلاخره برنامه ریزی کنید و شروع به کار نمائید.

روش‌های کناره گیری و دوری شما ممکن است تا الان نتیجه داده و موفقیت آمیز بوده اما شرایط بسرعت تغییر کرده و ممکن است شما مجبور باشید که تمام تمرکز خود را روی این تصمیم بگذارید که چگونه میتوانم کاری را که شروع کرده‌ام را به خوبی به پایان برسانم؟

در این ماه آهسته پیش بروید و بنیادی ایجاد کنید که به اندازه کافی مستحکم باشد که تا آخرین زمان همین جور باقی بماند.

 

متولدین دی ماه : 

نامه ای را دریافت خواهید کرد که کمی برایتان غیرمنتظره خواهد بود اما مطمئناً خوشحالی فراونی شما را همراهی خواهد کرد.

درحال گرفتن مهم ترین تصمیم زندگی به سر میبرید که برایتان بسیار حساس و سرنوشت ساز است ؛ با توسل و توکل به خدا در مسیر تازه ای که در پیش گرفته اید به عرصه های جدیدی از زندگی دست پیدا خواهید کرد. برای این که به دگرگونی در زندگیتان دست پیدا کنید تنها باید موانع خوشبختی را که در سر راهتان قرار دارند از میان بردارید تا به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید.

 

متولدین بهمن ماه : 

هدف تان را تا به انتها دنبال کنید و در نیمه راه ناامید نشوید که می گویند جوجه را آخر پاییز می شمارند. شما همیشه تحت تاثیر محیط اطراف خود هستید. اکنون به جای آن که زانوی غم در بغل بگیرید چاره ای بیندیشید که موانع زندگی تان رو به افزونی نرود و کاهش یابد. از جایی که انتظارش را ندارید کمک دریافت می کنید ولی شما آنقدر مشغول و نگران مسئولیت های تان هستید که توجهی به این کمک نمی کنید. او هنوز چشم امیدش به شماست. در زندگی عاطفی تان ممکن است کدورتی پیدا شود. شاید فکر او جای دیگری باشد. شاید شما به فکر او نباشید. شاید اصلا مقصر خودتان هستید. به خودتان بیایید، اگر نمی خواهید جرات گفتنش را داشته باشید.

 

متولدین اسفند ماه : 

شما اغلب اجازه می‌دهید که فلسفه بافی بر شعور عادی تان برتری پیدا کند ولی این کار می‌تواند این ماه شما را به دردسر بیندازد ؛ فکر و گمان می‌تواند مفید و سازنده باشد اما در این ماه ممکن است شما را از مسیرتان منحرف کنند ، تفاوت‌هایی که با دیگران دارید را تقویت کنید و در پی این نباشید که خود را همرنگ جماعت کنید.

خوشبختانه امیدها و آرزوهایی که برای آینده‌ای روشن تر دارید برای دیگران انگیزه‌ای می‌شود تا از خمودگی و افسردگی بیرون بیایند و از طرف دیگر باعث می‌شود که شما خود را باور کنید و اعتماد به نفس تان افزایش یابد.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته

 

انواع فال و طالع بینی

  • سال ۱۳۹۰ برای شما چگونه خواهد بود؟!
  • طالع بینی سال خرگوش ( سال ۱۳۹۰)
  • در چه ماهی باید متولد میشدید
  • سال ها و حیوانات (طالع بینی)
  • طالع بینی هندی مرد و زن
  • انتخاب رنگ مناسب لباس بر اساس سال تولد

 


نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
مطالب مرتبط
عکس نوشته جالب و باحال برای تولد خرداد ماهی ها-عکس پروفایل تولد خرداد ماهی ام
شعر و ترانه طنز درباره دهه شصتی ها
عکس نوشته تاثیر گذار درباره فریب باور از دست دادن اعتماد
دانلود آهنگ جدید “نیمه پیدا شده” از مجید رستمی
دانلود اهنگ “قصه”علی لهراسبی با متن ترانه
دانلود اهنگ “این آخرین باره” از میلاد باران با متن ترانه
عکس نوشته زندگی برای پروفایل تلگرام درباره زندگی
عکس نوشته پروفایل متولدین خردادماه
عکس پسر ایرانی که کفش پاشنه بلند پوشیده
عکس دختران و پسران عروسک نما شبیه عروسک
اس ام اس و طنز خنده دار امتحانات
اس ام اس طنز و خنده دار مخصوص عید فطر
همه چیز درباره شهر انتالیا
آموزش طالع بینی و شخصیت شناسی ژاپنی جالب
تست روانشناسی خلاقیت با یک عکس جالب
جوک های تلگرامی جدید راجع به فرزاد حسنی و رفتارش
عکس پروفایل دخترونه تلگرام
جوک های جدید
شناخت روحیات و شخصیت خانوم ها با رنگ لاک
تست روانشناسی بهترین تست های شناخت روحیات تست جالب
خصوصیات افراد و خود شناسی بر اساس نیمکره چپ و راست مغز
روانشناسی و شناخت دیگران از روی مدل دست ها به گفته پژوهشگران
فال و پیش گویی و طالع بینی و حیوان سال 2020 و سال 1399
چهل تست هوش تصویری و غیر تصویری ریاضی و اشکال و غیر ریاضی جالب و سرگرم کننده
تست هوش ریاضی با جواب اخر -تعداد تخم مرغ ها
اس ام اس های طنز و سرکاری و خنده دار عید و نوروز 97
گلچین بهترین اس ام اس تبریک و پیامک نوروز و عید سال 97
فال کامل سال 99 عاشقانه زندگی شغلی سلامتی-فال تمام ماهها در سال 2020
تازه ها
محبوبترین ها
تصادفی
درباره ما
در مد بیست زیبایی به اشتراک گذاشته می شود! سایت مد 20 با ارائه جدیدترین مدل های مو و لباس زنانه و مردانه،عروس،اموزش ارایش و گریم،دانلود فیلم ارایشی،لباس زنانه،اموزش طراحی ناخن،اموزش بستن و شینیون مو،فرمول رنگ مو و دکلره ،در خدمت تمام فارسی زبانان عزیز می باشد.در این سایت سعی ما بر این است تا مطالب اموزشی را به ساده ترین زبان در اختیار شما قرار دهیم.لطفا از تمام موضوعات سایت ما دیدن فرمایید.