بهترین مارک شامپوهای زنانه و مردانه موجود در ایران

[RB:Post_Tags_Title]

[RB:Post_Content]

بهترین مارک شامپوهای زنانه و مردانه موجود در ایران

بهترین مارک شامپوهای زنانه و مردانه موجود در ایران

بهترین برند شامپو (پرطرفدار در بین خانم ها)

از آنجایی که مو یکی از جلوه های زیبایی در خانم هاست، بنابراین همانطور که خانم ها نگران زیبایی پوستشان هستند به همان اندازه نگران سلامت و زیبایی موهایشان هستند. روز به روز هوا آلوده تر می شود و ذرات گرد و غبار و دود در هوا پراکنده است و ناخودآگاه موها را تحت تاثیر قرار می دهد.شاید در بعضی از خانم ها این شرایط آب و هوایی منجر به ریزش مو و یا بدحالت شدن و بی جلوه شدن موهایشان شود. از اینرو انتخاب یک شامپوی مناسب شاید بتواند تا حدی این مشکلات را حل کند و موها را خوش حالت تر و سالم تر نگه دارد. شاید انتخاب یک شامپوی مناسب از میان این همه شامپوی موجود در بازار برای بعضی ها کار دشواری باشد.

در این مقاله مجله دلگرم به معرفی ده برند برتر شامپوی زنانه در سال 2013 می پردازد. این لیست بر اساس کیفیت و اثربخشی این شامپوها و استقبال بیشتر خانم ها طبقه بندی شده است.

شامپو" style="MARGIN-LEFT: auto; DISPLAY: block; MARGIN-RIGHT: auto" alt="بهترین برند شامپو" src="http://www.delgarm.com/images/news/a731/1392/09/13/F1386183622.jpg">

بهترین برند شامپو


10. شامپو ترِسِمه
شامپو ترسمه یکی از بهترین شامپوها در سرتاسر دنیاست و مابین خانم ها مشتریان زیادی دارد. ترکیبات و فرمول شیمیایی این شامپو با از بین بردن ناخالصیها به موها زندگی تازه ای می بخشد. این شامپو موها را نرم و براق می کند درست همان چیزی که باب میل خانم هاست.

شامپو" style="MARGIN-LEFT: auto; DISPLAY: block; MARGIN-RIGHT: auto" alt="بهترین برند شامپو" src="http://www.delgarm.com/images/news/a731/1392/09/13/T1386183711.jpg">
9. شامپو آمبرتو
این شامپو درمان بسیار خوبی برای ریزش مو می باشد چرا که موها را قوت می دهد و آن ها را مقاوم تر می کند.این شامپو به دلیل کارکرد و کیفیت خوبی که دارد در سال 2013 مشتریان زیادی مابین خانم ها داشته است.

بهترین برند شامپو
8. شامپو داو
شامپو داو بدون شک یکی از شامپوهای مشهوریست که در کل دنیا خانم ها آن را می شناسند.اکثر خانم ها اگر به خرید بروند و شامپو داو را مابین شامپوهای دیگر ببینند بدون شک داو را انتخاب می کنند. خوبی شامپو داو این است که به موها جلوه ای تمیز و براق می دهد و این همان چیزیست که شامپو داو را در رتبه هشتم بهترین شامپوها قرار داده است.

بهترین برند شامپو
7. شامپو سان سیلک
شامپو سان سیلک رتبه هفتم برترین شامپوها را از آن خود کرده است.شامپو سان سیلک با تنوع محصول بالایی که دارد نیاز اکثر خانم ها را برآورده کرده است. محصول تازه وارد سان سیلک شامپوییست مخصوص موهای پوشیده که طرفداران بیشماری خصوصا در خاورمیانه پیدا کرده است چرا که خانم ها در کشورهای اسلامی با سر کردن روسری و پوشاندن موها به این شامپو نیاز بیشتری دارند.

بهترین برند شامپو
6. شامپو Herbal Essence Hydralicious
ویژگی خاص این شامپو این است که با درمان گیاهی، موها را لطافت و قوت می دهد. این شامپو به موها آرامشی خاص می دهد و رتبه ششم بهترین شامپوهای سال 2013 را از آن خود کرده است.

بهترین برند شامپو
5. شامپو پَن تِن
شامپو پَن تِن رتبیه پنجم بهترین شامپوی زنانه را به خود اختصاص داده و در سطح دنیا مشتریان زیادی دارد. شامپو پَن تِن پول هنگفتی صرف تبلیغات می کند. شامپو پَن تِن Pro V که انواع ویتامین ها را در خود جای داده است برای موهای خانم ها بسیار مناسب است. شامپو پَن تِن موها را براق می کند و در نتیجه ظاهر زیبایی به موها می دهد.

بهترین برند شامپو
4. شامپو هِد اند شولدرز
شامپو هد اند شولدرز نه تنها مشتریان زیادی در بین آقایان دارد بلکه نیازهای خانم ها را هم برآورده کرده و مشتریان زیادی مابین خانم ها به خود جذب کرده است.چیزی که شامپو هد اند شولدرز را از بقیه شامپوها متمایز می سازد خاصیت ضد شوره این شامپوهاست که شوره و گردو خاک را به طور کامل از لابه لای موها از بین می برد و جلوه فوق العاده زیبایی به موها می دهد.

بهترین برند شامپو
3. شامپو Matrix Biolage Bodifying
شامپو ماتریکس با ترکیبات طبیعی که دارد به موها جلوه ای تمیز و نو می دهد.این شامپو نه تنها موها را براق و ابریشمی می کند بلکه به موها قوت و استحکام می بخشد.بنابراین شامپو ماتریکس در سطح جهان توجه خانم های زیادی را به خود جلب کرده است.

بهترین برند شامپو
2. شامپو رِد کِن
شامپو رِد کِن در رده دوم بهترین شامپوها ایستاده است.اگرچه رِد کِن برند جدیدی است و زیاد قدمتی ندارد اما توانست در مدت زمان بسیار کمی طرفداران زیادی پیدا کند. شامپو رِد کِن در بین خانم ها نماد قوت و استحکام مو می باشد.

بهترین برند شامپو
1. شامپو Clear برای خانم ها
شامپو Clear بهترین شامپوی جهان در سال 2013 است. شستشوی کامل پوست سر و مو به صورت درمانی زندگی تازه ای به موهای خانم ها می بخشد ضمن اینکه مو را براق و نرم می کند. شامپو Clear موها را قوی می کند و جلوه ای فوق العاده زیبا به آن ها می بخشد. این شامپو به طرز معجزه آوری ضد شوره هم می باشد.

 

برای مشاهده بهترین شامپوهای مردانه به لینک زیر بروید.

http://www.delgarm.com/lifestyle/hair-health/31945


گرداوری و ترجمه:
بخش سلامت مجله دلگرم
(اعظم بهادر)بهترین برند شامپو (پرطرفدار در بین آقایان)

در دنیای مدرن، هر فردی در تلاش است تا از نظر مد و ظاهر بهتر از دیگری باشد. صنعت بهداشتی و آرایشی جهان هم هر روز به تنوع محصولات خود می افزاید چرا که می داند مشتریانش چه طرز تفکری دارند. نکته جالب توجه اینجاست که محصولات آرایشی و بهداشتی نه تنها برای جلب رضایت خانم ها تلاش می کنند بلکه اینروزها آقایان هم نسبت به بهداشت و زیباییشان بسیار آگاه و حساس شده اند . اینروزها محصولات مختلف بهداشتی و آرایشی برای آقایان وارد بازار شده است.از آنجایی که مو یکی از مهم ترین جنبه های زیبایی در مردان است، بنابراین شرکت های تولید لوازم آرایشی و بهداشتی قبل از اقدام به تولید این محصولات نیازها و خواسته های آقایان را مد نظر قرار می دهند.

مادامی که فردی به دنبال شامپویی می گردد که موهایش را براق کند دیگری در پی شامپوییست که شوره سرش را از بین ببرد و فردی دیگر به دنبال شامپوییست که پوست حساس سرش را تقویت کند.بنابراین شامپوهایی که تولید می شود بر پایه احتیاجات افراد مختلف می باشد. در این مقاله مجله دلگرم به معرفی ده شامپوی برتر مردانه در سال 2013 می پردازد. این رده بندی بر حسب کیفیت، کارایی و پرطرفداری شامپوها در بین آقایان صورت گرفته است.

 

بهترین مارک شامپو

بهترین برند شامپو
10. شامپو نیوتروژنا (Neutrogena)
محصولات گیاهی و یا شیمیایی نیتروژنا در بیشتر نقاط دنیا طرفداران زیادی دارد. منتول(جوهر نعناع) موجود در این شامپو به موها و پوست سر مصرف کنندگان حس تازگی و خنکی لذت بخشی می دهد.این شامپو موها را براق و درخشنده می کند.

بهترین برند شامپو مردانه
9. شامپو باسلی Bosley
از آنجا که شامپو باسلی تنوع محصول بالایی دارد در سراسر دنیا مشتریان زیادی را جذب کرده است.قیمت های مناسب در کنار کیفیت بالای محصولات باسلی بر موفقیت این برند می افزاید.

بهترین برند شامپو مردانه
8. شامپو سوآو پروفشنال( Suave Professionals)
شامپو سوآو پروفشنال به همه ثابت کرده است که برای موهای کم پشتی که در معرض ریختن قبل از میانسالی هستند بسیار مناسب است. مردانی با موهای کم پشت که از شوره موها خسته شده اند این شامپو را خوب می شناسند چرا که برایشان معجزه کرده است.افرادی که مدام به نقاط خشک و پرگردوغبار سفر می کنند می توانند با استفاده از این شامپو مشکلات مربوط به موهایشان را کامل حل کنند.

بهترین برند شامپو مردانه
7. شامپو مردانه پَن تِن(Pantene)
شامپو پَن تِن یکی از مشهورترین و محبوب ترین برندها در دنیاست. این برند بخصوص در بین خانم ها شهرت دارد.اما این روزها پَن تِن برای آقایان هم محصولات متنوعی دارد. شامپو پَن تِن Prov V برای تقویت موها بسیار مناسب است.بنابراین آقایانی که مشکل ریزش موها را دارند می توانند از شامپو پن تن استفاده کنند و از داشتن موهای پرپشت لذت ببرند.

بهترین برند شامپو مردانه
6. شامپو کرم اپالیس(Opalis)
شامپو اپالیس، شامپوی قدمت داری نیست اما مشتریان زیادی دارد. ترکیب کافور،روغن چوب سرو،آویشن و رزماری ترکیبی ساخته است که معجزه می کند.قیمت این شامپو هم به گونه ایست که افرادی با توان مالی متوسط از پس خرید آن به راحتی بر می ایند.

بهترین برند شامپو مردانه
5. شامپو کلییر مردانه (Clear)
شامپو کلییر مردانه همانطور که از اسمش پیداست نیاز آقایان را خیلی خوب برآورده می کند. شامپو کلییر مردانه برای از بین بردن شوره سر کارایی فوق العاده ای دارد و همین ویژگی به مشتریان آن افزوده است. تبلیغات شامپو کلییر در جذب مشتری بی اثر نبوده است.

بهترین برند شامپو مردانه
4. شامپو عاکس ضد شوره (Axe)
شامپو عاکس برای مقابله با شوره و خارش سر معجزه می کند. مردان زیادی برای مقابله با شوره و خارش از این شامپو استفاده کرده اند و رضایت کامل از آن دارند به طوری که برای همیشه مشتری این برند شده اند. علاوه براین ترکیب منتول موجود در این شامپو موها را براق، لطیف و با طراوت می کند.

بهترین برند شامپو مردانه
3. شامپو کلایرول( Clairol)
شامپو کلایرول با ترکیب گیاهی که دارد موهای آقایان را تقویت و به رشد سریع آن کمک می کند. ترکیب گیاهی این شامپو به موها زیبایی، درخشانی و نرمی می دهد از این جهت طرفداران زیادی مابین آقایان دارد.


2. شامپو ضد شوره آمریکن کرو (American Crew)
این شامپو از شهرت بالایی در بین آقایان خصوصا آمریکایی ها برخوردار است. این شامپو برای آن ها که موهای چرب دارند توصیه می شود چرا که چربی ها و گرد و خاک را خیلی حرفه ای از موها پاک می کند. از اینرو به موها زندگی دوباره می بخشد ضمن اینکه موها را براق و قوی می کند.

بهترین برند شامپو مردانه
1. شامپو هد اند شولدرز(Head & Shoulders)
شامپو هد اند شولدرز بدون شک برترین شامپوی مردانه سال 2013 می باشد. این برند برای هر نوع مویی محصولی ارائه داده است. هد اند شولدرز شامپوهای مختلفی برای رفع شوره سر، تقویت مو، رفع ریزش موها و... به بازار ارائه کرده است. ترکیبات منتول موجود در این شامپو موها را بشاش و حس خنکی مطبوعی به پوست سر می دهد.بنابراین شامپوی هد اند شولدرز با رفع نیازهای مختلف، مشتریان زیادی را از آن خود کرده و رتبه اول بهترین شامپوی مردانه سال 2013 را از آن خود کرده است.

 

برای مشاهده بهترین برند شامپوهای زنانه لینک زیر را ببینید.

http://www.delgarm.com/lifestyle/hair-health/31742

 

گرداوری و ترجمه:
بخش سلامت مجله دلگرم
(اعظم بهادر)

نویسنده : | موضوع: مو , مراقبت و رسیدگی موها ,
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تاریخ انتشار : ساعت:
تعداد بازديد : 2973

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

موضوعات

امکانات جانبی

مجله زیبایی