برو بالا
موضوعات
لینکدونی
کدهای اختصاصی

سی مدل دکوراسیون دفتر و اتاق کار بزرگ و کوچک
بازدید: 622 | موضوع: عکس دکوراسیون منزل,
توسط: مد20

سی مدل دکوراسیون دفتر و اتاق کار بزرگ و کوچک

طراحی دفتر اداری Philip Morris (اتاق کار)

ممتاز نیوز: پروژه دفتر اداری Philip Morris SA Güneşli D.C  در سال ۲۰۰۸ برنده جایزه مسابقه طراحی محدود شد. نیرویی که باعث پیش بردن این طراحی معاصر شد باعث ساخت فضای کاری بازی شد که ارتباط بین کارمندان، عملکرد کار شرکت و پویایی را بالا می‌برد. اساس کار شامل دو بلوک ساختمانی، ساختمان اداری و ساختمان فرعی با ورودی‌های ادغام شده درهم بود.خود ساختمان اداری سه دهانه است که A، B و C نام دارند. برای ورود به ساختمان اداری می‌بایست از ورودی اصلی/سالن پذیرش ۳۱۵ مترمربعی بگذرید.

ساختمان فرعی شامل دو طبقه ۷۱۰ مترمربعی است که تالار کنفرانس در طبقه همکف و رستوران در طبقه بالاست.

ورودی اصلی شامل راه‌پله اصلی چرخشی برای گردش است در حالی که پله‌ها و آسانسور چرخش بین قسمت‌های A-B و B-C است. قسمت‌های A و B شامل دفاتر خصوصی، فضاهای کاری فردی و جمعی است و قسمت C برای اتاق جلسات با ظرفیت‌های متفاوت در نظر گرفته شده است.

جنس به کار رفته در بخش‌های مختلف این ساختمان بسته به موردش متفاوت است. در زمین PVC فضاهای چرخشی از چهار رنگ استفاده شده و فرش کاشی در فضاهای کاری و کاشی سرامیک در پشت فضاهای خانه استفاده شده است. طرح کف اتاق بزرگ جلسات با پانل‌های بزرگ چوبی پوشیده شده که از لحاظ مهندسی نیز تأیید شده است.

آکوستیک فضای کاری با استفاده از دیوار آکوستیک و پانل‌های سقف با تراشکاری بین فضاهای کاری صورت پذیرفته است. تالار کنفرانس و رستوران در دو طبقه مجزا در ساختمان فرعی قرار دارند. طبقه‌ای که تالار کنفرانس در آن قرار دارد، دارای اتاقی چندمنظوره با ظرفیت ۱۸۰ نفر، اتاق‌های متفاوت آموزشی و اتاق فردی است.

فضای چرخشی و سالن اجتماعات در طبقه رستوران توانایی میزبانی ضیافت‌های بزرگ را داراست.

نورپردازی این ساختمان‌ها نیز با مهارتی خاص و برای هر قسمت به صورت جداگانه انجام گرفته است. برای متعادل کردن نور در طول روز تمام روشنایی‌ها مجهز به کنترل اتوماتیک نور هستند. برای قسمت‌های ورودی و آسانسور برای معلولین نیز تمهیداتی در نظر گرفته شده است.


////////////////////////////////////////////

نکاتی برای صرفه جویی در فضای اتاق کار

به اشتراک بگذارید

این خبر در تاریخ ۱۲ تیرماه ۱۳۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

اگر محیط و فضای کاری شما نیز کوچک است، می توانید با این نکات، بیشترین استفاده را از آن ببرید.

اگر فضای کاری خود را در اتاقی کوچک، انباری، زیرزمین، یا زیر پلکان ترتیب داده اید، شاید دنبال راه های باشید تا بتوانید از فضای خود استفاده بیشتری کنید. نکات زیر را بخوانید و ببینید که چطور می توانید از میزهای مخفی، کمدهای دیواری و حقه های دیگر برای ایجاد فضایی راحت و مؤثر برای کار استفاده کنید.

میزکار کشویی

میزهای کشویی مانند تصویر روش بسیار خوبی برای ایجاد فضا کاری به هنگام نیاز می باشند، وقتی به آنها نیازی ندارید می توانید آنها را ببندید. این میز توکار سنتی جا برای قرار دادن پا دارد، ولی کمد کناری یک میز اضافه هم برای پروژه های بزرگتر فراهم می کند و به عنوان میز اضافی کار می توانید از آن استفاده کنید.

 


روی دیوار

استفاده حداکثری از دیوار سبب می گردد که جای میز شما مرتب و تمیز و کاربردی باشد. صاحب این خانه برای پوشاندن فضای کاری اش، پرده نصب کرده است. جامدادی ها و حتی چراغ مطالعه به دیوار نصب شده اند و فضای باز کافی برای کار هست.

 


قفسه بندی پایین

وقتی در مورد قفسه بندی فضای کاری خود برنامه ریزی می کنید، فضاهای پایینی را فراموش نکنید و از این فضاها نیز حداکثر استفاده را ببرید. قفسه های توکار برای پنهان کردن کاغذها و مدارکی که همیشه به آنها نیاز ندارید مناسبند.

 


کانتر بالای رادیاتور

نگذارید رادیاتور تمام فضای شما را بخورد. روی آن کانتری نصب کنید. در این تصویر می بینید که سطحی که روی رادیاتور نصب شده است فضای کاری مناسبی در سطح میز کناری فراهم می کند. یادتان باشد که همیشه این سطح حداقل ۲۰ سانت از رادیاتور فاصله داشته باشد.

 


کشوی میز

این فضای کاری بیشتر شبیه میز توکار است تا فضای کاری. ولی وقتی نوبت به کار کردن می رسد، می توانید سطح کشویی پنهان را خارج بکشید و روی آن کار کنید.

 


قفسه بندی خلاقانه

این اتاق کار کوچک جای کمی برای قفسه بندی داشت، بنابراین بدین شکل قفسه ها ساخته شدند تا حداکثر استفاده از فضا بشود. یک مسیله فلزی که به سقف نصب شده، تعادل قفسه را حفظ می کند.

 


دیوار تخته سیاه

می توانید یکی از دیوارهای اتاق کار را شکل تخته سیاه رنگ کنید و تخته کف تا سقفی برای خود بسازید. این مدل رنگ آمیزی هم به زیبایی اتاق اضافه می کند و هم محیط مدرن و در عین حال سنتی برای کار فراهم می کند.

 


مانیتور دومنظوره

می توانید یک لحظه تلویزیون نگاه کنید و لحظه دیگری با صفحه نمایش دومنظوره در اتاق کارتان کار کنید. این مانیتور که در دیوار و در سطح چشم نصب شده است، هم مانیتور و هم تلویزیون است. هم کار کنید و هم از تماشای تلویزیون لذت ببرید.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

////////////////////////////////////////////////

نکاتی مفید در مورد طراحی اتاق کار

به اشتراک بگذارید

گردآوری شده توسط گروه عمران و معماری ممتاز نیوز

امروزه در فضای کوچک آپارتمان‌ها شاید داشتن یک اتاق کار مناسب کمی دور و دست‌نیافتنی به نظر برسد اما با برنامه‌ریزی درست می‌توانید از مزایای یک دفتر خانگی بهره‌مند شوید.


اگر قصد دارید فضایی را در منزل ایجاد کنید که بتوانید کارهای عقب‌مانده‌تان را آنجا بدون به هم ریختن بقیه قسمت‌های خانه انجام دهید، باید طوری برنامه‌ریزی کنید که به دکوراسیون و زیبایی ظاهری اتاق خدشه وارد نکنید.اول انتخاب مناسب‌ترین قسمت خانه است. برای این منظور سعی کنید خلوت‌ترین اتاق را در نظر بگیرید. بویژه اگر کودکی در خانه دارید کم رفت و آ‌مدترین اتاق را انتخاب کنید تا هنگام کار از سکوت و آرامش کافی برخوردار باشید.از قابلیت‌های مهمی که یک اتاق کار باید برخوردار باشد، می‌توان نور کافی و متعادل را نام برد. همچنین این اتاق نباید در معرض نور شدید و مستقیم باشد. بهتر است در این شرایط پرده‌های مناسبی تهیه کنید که بتوانند میزان نور را کنترل کنند.برای اولین گام باید فضای مورد نیازتان را محاسبه کنید. برای مثال سطوح کافی برای قرار دادن وسایل کار و حتی آنچه که مایلید در حین کار در دسترستان باشد.رایانه یکی از وسایلی است که معمولا در فهرست لوازم ضروری قرار دارد. شما باید سعی کنید فضای مناسبی را از نظر نور مناسب و قرار دادن لوازم جانبی رایانه در نظر بگیرید.

نظم و ترتیب دادن به اتاق کار
یکی از راه‌های برقراری نظم و ترتیب در اتاق کار استفاده از میزهای کشو دار است. این کشوها و فایل‌ها یا می‌توانند چوبی یا از جنس پلاستیک‌های سبک باشند. نصب طبقات کوچک برای قرار دادن کتاب‌‌ها و سایر وسایل هم می‌تواند کمک‌کننده باشد.استفاده از میزها و کمدهای در دار یا میزهای کامپیوتر کابینتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا هنگامی که به رایانه یا خرده‌ریزها نیاز ندارید، آنها را در این کمدها پنهان کنید. به ترتیب از شلوغ شدن اتاق جلوگیری کنید.
گاهی ممکن است شما در یکی از اتاق‌های منزلتان کمدهای دیواری داشته باشید که بتوانید با نصب طبقات یا چند کشوی کوچک، مکان مناسبی برای قرار دادن کامپیوتر بسازید. در این حالت لازم است فکری به حال نورپردازی داخل کمد هم بکنید. به طور مثال با نصب چراغ‌های سقفی در داخل کمد نور کافی جهت کار در این فضا تامین خواهد شد. تنها لازم است یک سیم‌کشی رو کار انجام دهید.اگر امکان خرید میز رایانه در دار را ندارید با روش‌های کم هزینه‌تری هم می‌توانید جای مناسبی برای قرار دادن رایانه و وسایلتان مهیا کنید. یکی از این راه‌ها تهیه کردن یک میز کامپیوتر دو طبقه است. میزتان را طوری انتخاب کنید که از فضا بهینه‌ترین استفاده را کنید. برای مثال اگر میزتان از طبقات و کشوهای متعدد برخوردار باشد تا می‌توانید جهت جای دادن لوازم و وسایل‌تان از فضایی که میز اشغال می‌کند بیشترین بهره‌ را ببرید.خودتان هم می‌توانید چنین میزی تهیه کنید. درست در بالای میز و با فاصله کافی از آن برای ارتفاع مانیتور یک یا دو تخته به صورت طبقات کوچک نصب کنید و چوب پرده‌های کوچکی را با پیچ در قسمت بالایی این طبقات قرار دهید. سپس با پرده‌های مناسب از لحاظ جنس ، رنگ و همخوانی با دکوراسیون اتاق، در مواقع لزوم وسایل‌تان را بپوشانید.هیچ‌گاه از نورهای تیره در رنگ‌آمیزی اتاق کار استفاده نکنید. سعی کنید از رنگ‌های سرد که سبب تمرکز ذهن می باشند و نورهای روشن که سبب آرامش روح می‌شوند بهره بگیرید.باید سعی کنید دفترکار یکی از قسمت‌های خوب منزلتان باشد بدین معنی که هم کاربردی باشد و هم به دکوراسیون بقیه قسمت‌های منزل کمک کند.هیچ‌گاه از نورهای تیره در رنگ‌آمیزی اتاق کار استفاده نکنید. سعی کنید از رنگ‌های سرد که سبب تمرکز ذهن می باشند و نورهای روشن که سبب آرامش روح می‌شوند بهره بگیرید.اگر این فضا را در اتاق خواب تعبیه می‌کنید باید تمام تلاشتان را به کار ببندید تا جایگاه شغلی به جایگاه خواب سرایت نکند. می‌توانید از یک مانع مثل کتابخانه استفاده کنید. مانیتور رایانه را باید هنگام شب بپوشانید تا از عملکرد آن به عنوان یک آینه که سبب ناآرامی می‌شود جلوگیری کرده باشید. هیچ‌گاه مستقیم از اتاق خواب به پشت میز تحریر نروید. یک قاب عکس مثل گلدان کوچک نه تنها از خشکی اتاق کار می‌کاهد، بلکه سبب ایجاد شادی و آرامش نیز می‌شود.سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

//////////////////////////////////

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

گردآوری توسط گروه دکوراسیون ممتاز نیوز

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

 طراحی و چیدمان مدرن وشیک اتاق کار در منزل 

 

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

دکوراسیون و چیدمان اتاق کار در منزل

طراحی و چیدمان اتاق کار در منزل

 

 

This entry passed through the momtaznews.com service

///////////////////////////////////////////نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
مطالب مرتبط
آموزش تزئین پرده برای منزل (روش مدل دار کردن پرده های ساده)
پنجاه مدل تخت خواب دو نفره مدرن و کلاسیک برای جهیزیه و دکوراسیون
جدیدترین مدل جهیزیه رنگ سال 2020 رنگ نارنجی هلویی و مرجانی برای دکوراسیون و جهیزیه شیک
آموزش روکش کردن کوسن بدون دوخت و خیاطی با استفاده از گره زدن
بیست عکس مدل جدید کاشی و سرامیک آشپزخانه برای دیوار و کف اشپزخانه
عکس مدل کاشی و سرامیک طرح دار و ساده برای دیوار و کف حمام و دستشویی
عکس انواع لوستر سقفی و اویزی شیک و زیبا-مدل لوستر برای اتاق خواب و پذیرایی و دکوراسیون اشپزخانه
مدل ظروف کادویی شیک و خاص-عکس ظرف گران قیمت و ارزان قیمت برای کادو دیدنی
عکس سی مدل ساعت دیواری تزیینی-ساعت دیواری برای اتاق خواب و پذیرایی و هال
چهل مدل پادری جدید و زیبا-عکس پادری گرد و مستطیل و ساده و طرح دار برای جهیزیه و دکوراسیون
تراس و بالکن خانه را چگونه دکوراسیون و طراحی کنیم که شیک باشد؟مدل های 2021
مدل ماشین لباس شویی و میز اتوی تو کار برای دکوراسیون آشپزخانه
چگونه پول و طلا را در منزل مخفی کنیم؟ ایده هایی برای ساخت در و اتاق و مکان مخفی در منزل
عکس جدیدترین مدل درب حیاط و پارکینگ 2019 زیبا و جدید
تمام نکات بزرگ نشان دادن اتاق خواب کوچک با عکس و توضیحات
استیکر دیواری چیست و چگونه نصب می شود؟
مدل پرده اشپزخانه شیک و مد روز 2018
اموزش ساخت تخت خواب با جعبه چوبی تخت خواب ارزان با جعبه چوبی
چگونه دیدباز شدن در دستشویی به پذیرایی را بپوشانیم؟
مدل روبالشی شیک جدید ساتن پارچه زیبا مدل کوسنی روبالشی اتاق نوجوان کودک جهیزیه عروس
مدل روبالشی بچه گانه روبالشی خوشگل برای اتاق کودک عروسکی تکه دوزی
اموزش تزیین گلدان ساده سفید با خورده شیشه رنگی
تزیین دیوار اتاق خواب با ایده شیک پروانه کاغذی-اموزش
چگونگی تزیین گلدان شیشه ای ساده با بادکنک یا اکلیل
تصاویر مدل پرده برای جهیزیه عروس 2019
دکوراسیون و چیدمان پذیرایی ال شکل
مدل لوازم تحریر مدرسه برای دختر دبیرستانی دانشجو
کدام کابینت بهترین است؟تمام چوب فلزی یا ام دی اف یا هایگلاس یا پی وی سی
میز کار را چگونه شیک و مناسب بچینیم؟
بهترین دکوارسیون لابی هتل اپارتمان مجنمع دفتر چیدمان لابی برج
مدل جدید و شیک دکوراسیون رستوران و کافی شاپ بیست عکس
بهترین رنگ برای پاگرد و راهرو اپارتمان خانه با توجه به به اندازه راهرو
انتخاب بهترین جا برای اویزان کردن تابلو روی دیوار با دکوراسیون شیک
مدل دکوراسیون شیک اشپزخونه با رنگ تیره و روشن
بیست مدل میز ناهار خوری شیک و جمع وجور برای جهیزیه و دکوراسیون خانه
چگونه گاز خوب برای جهیزیه یا خانه بخریم+ده مدل گاز جدید
اموزش تصویری تعویض روکش صندلی کهنه در منزل
زیباترین مدل های دکوراسیون ارایشگاه زنانه+بیست عکس و توضیحات
بهترین دکوراسیون برای دیوار و خانه وکابینت سفید
مدل سیسمونی شیک نوزاد پسر
کدام قسمت های خانه را کاغذ دیواری کنیم
ایده هایی برای جمع و جور کردن کشوی دروار
مدل سرویس خواب و روتختی نوزاد
بیست مدل اب نما برای حیاط و ویلا جدید 2019
عکس مدل مبل و کاناپه جلو تلویزیون
مدل دکوراسیون تلویزیون ال سی دی دیوار پشت تلویزیون
اموزش تزئین زیبا و ساده دیوار اتاق خواب با درخت کریستال
جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی سینک استیل دوقلو اشپزخانه
سی مدل جاکفشی شیک و جدید
سی مدل مبل استیل و راحتی شیک جدید 98و سال 2019
تازه ها
محبوبترین ها
تصادفی
درباره ما
در مد بیست زیبایی به اشتراک گذاشته می شود! سایت مد 20 با ارائه جدیدترین مدل های مو و لباس زنانه و مردانه،عروس،اموزش ارایش و گریم،دانلود فیلم ارایشی،لباس زنانه،اموزش طراحی ناخن،اموزش بستن و شینیون مو،فرمول رنگ مو و دکلره ،در خدمت تمام فارسی زبانان عزیز می باشد.در این سایت سعی ما بر این است تا مطالب اموزشی را به ساده ترین زبان در اختیار شما قرار دهیم.لطفا از تمام موضوعات سایت ما دیدن فرمایید.