روش طبیعی و ارزان تقویت موها

[RB:Post_Tags_Title]

[RB:Post_Content]

روش طبیعی و ارزان تقویت موها

روش طبیعی و ارزان تقویت موها

داشتن موهای قوی با این روش های موثر

داشتن موهای قوی

رژیم غذایی تان را بررسی کنید

مواد غذایی که مصرف می‌کنید نیز می‌تواند از جمله مواردی باشد که به ریزش موهای شما کمک می‌کند. بسیاری از ما این روزها از غذاهای آماده و فست فودها استفاده می‌کنیم که نه تنها هیچ فایده ای برای بدن ما ندارند بلکه بیشتر باعث ریزش موها می‌شود. استفاده از غذاهایی که به میزان زیادی دارای اسیدهای چرب مانند امگا۳ هستند می‌تواند به شما در داشتن موهایی همیشه سالم کمک کند.

 

سشوار را درست استفاده کنید

یکی از نکاتی که شاید خیلی به آن دقت نداشته باشید گرم کردن بیش از اندازه مو است. این مشکل بیشتر در بانوان دیده می‌شود چرا که آن‌ها به میزان زیادی از سشوار استفاده می‌کنند و گرمای آن را به زیر موهای خودشان می‌فرستند. گرم کردن بیش از انداره موها باعث میشود تا ریشه‌های آن نرم شود و به راحتی از جای خود خارج می‌شوند.

 

ویتامین‌ها را به بدن برسانید

ویتامین‌های خاصی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا از موهایتان محافظت کنید. بهترین ویتامین که مخصوص محافظت از موی سر است آهن است که به افزایش تعداد گلبول‌های قرمز دaر بدن کمک می‌کند به این ترتیب گلبول‌های قرمز که محافظان اصلی مو هستند رشد کرده و به راحتی به موها اجازه جدا شدن نمی‌دهند. در کنار آهن استفاده از ویتامین C نیز همیشه توصیه شده است که به سلامت کل بدن از جمله موها کمک می‌کند.

 

تاریخچه خانواده را بررسی کنید

اگر تابه حال دچار ریزش مو نشده اید بهتر است نگاهی به سوابق خانوادگی‌تان داشته باشید چرا که ممکن است در بین اقوام یا اجداد شما افرادی که ریزش شدید مو داشته اند وجود داشته باشند. بهترین زمان برای از بین بردن ریزش مو قبل از آن است که شروع شود. خوردن میزان زیادی ماهی و امگا۳ می‌تواند بهترین گزینه برای پیشگیری از این مشکل باشد.

 

شادابي و طراوت مو با ماسك زرده تخم‌‌مرغ

آن‌چه لازم داريد:

- يك عدد زرده تخم‌مرغ

- يك فنجان شير پرچرب

زرده تخم‌مرغ را آن‌قدر هم بزنيد تا كف كند. سپس شير را به آن اضافه كنيد و كمي هم بزنيد. در صورتي كه دوست داشته باشيد، مي‌توانيد يك قاشق چاي‌خوري گلاب به تركيبات اضافه كنيد. تونيك را روي موهاي‌تان بماليد و بگذاريد به مدت 10 تا 15 دقيقه روي موهاي‌تان بماند. سپس با آب ولرم موهايتان را بشوييد.

 

 

ماسك مو با عسل، روغن زيتون و سركه براي براق‌شدن موهايتان

آن‌چه لازم داريد:

2- قاشق غذاخوري عسل

- يك قاشق غذاخوري روغن زيتون يا روغن بادام

- يك قاشق غذاخوري سركه سيب

مواد را مخلوط كرده و قبل از شست‌وشو، روي موهاي‌تان بماليد و با شانه‌زدن مواد را از ريشه به سمت نوك موها هدايت كنيد. تونيك را به‌مدت يك ساعت روي موهاي‌تان بگذاريد، سپس موهايتان را بشوييد.

 

ماسك تقويتي ريشه‌هاي مو

آن‌چه لازم داريد:

- يك عدد زرده تخم‌مرغ

2- قاشق غذاخوري روغن كرچك

- يك قاشق غذاخوري پودر ويتامين A (شما مي‌توانيد چند عدد كپسول ويتامين A را پودر كنيد)تمام مواد را مخلوط كنيد و روي موها بماليد. كمي ريشه موهاي‌تان را ماساژ دهيد و بگذاريد ماسك به مدت دو ساعت روي موهايتان بماند سپس آن‌را با آب ولرم بشوييد. اين ماسك براي جلوگيري از ريزش مو نيز مفيد است.

 

ماسك مو براي رفع شوره سر و جلوگيري از آن

آن‌چه لازم داريد:

- 3 قاشق غذاخوي سركه سيب

- يك قاشق غذاخوري روغن زيتون

سركه و روغن زيتون را مخلوط كنيد. ابتدا موهايتان را خوب با شامپو بشوييد سپس مخلوط را روي موها بماليد و بگذاريد 10 تا 15 دقيقه بماند. بعد موهايتان را با آب ولرم بشوييد سپس با آب سرد آبكشي كنيد.

 

ماسك عسل براي موهاي آسيب‌ديده شما

آن‌چه لازم داريد:

- مخلوط 2 قاشق غذاخوري عسل و روغن كرچك

- يك عدد زرده تخم‌مرغ

- يك عدد آمپول ويتامين A يا ويتامين D

تمام مواد را خوب مخلوط كنيد تا به ‌صورت مايعي يكنواخت شود. ماسك را روي ريشه موهاي‌تان بماليد و به آرامي به كمك شانه مواد را به سمت نوك موها هدايت كنيد. موهايتان را ب كلاه پلاستيكي بپوشانيد و بگذاريد به مدت دو ساعت بماند سپس موهايتان را با آب ولرم بشوييد.

 

 ماسك تقويتي براي موهاي نازك و شكننده

آن‌چه لازم داريد:

- يك قاشق غذاخوري جو پخته‌شده و له‌شده- يك قاشق چاي‌خوري روغن كرچك يا روغن بادام- يك قاشق چاي‌خوري شير- يك قاشق چاي‌خوري ويتامين A يا ويتامين D (مي‌توانيد آن‌را از كپسول يا آمپول تهيه كنيد).مواد را مخلوط كنيد و روي تمام موهايتان بماليد. بگذاريد ماسك به مدت چهار ساعت بماند سپس موهايتان را خوب بشوييد.

 

ماسك ضدشوره مو

آن‌چه لازم داريد:

عدد حبه سير

- يك قاشق غذاخوري روغن زيتون

سير و روغن زيتون را در مخلوط ‌كن ريخته و مخلوط كنيد سپس آن‌را در ظرفي ريخته و در ماكروفر به مدت 20 ثانيه گرم كنيد. ماسك را روي موهايتان بماليد و ريشه‌‌هاي مو را ماساژ دهيد سپس موهايتان را با حوله گرمي بپوشانيد. بگذاريد ماسك به مدت يك ساعت بماند و بعد موهايتان را با شامپو بشوييد. اين ماسك را هفته‌اي دو بار استفاده كنيد تا نتيجه رضايت ‌بخش حاصل شود.

 

ماسك تقويتي براي موهاي چرب

آن‌چه لازم داريد:

- 5 قاشق غذاخوري ماست

- يك قاشق غذاخوري جوش‌شيرين

- يك قاشق غذاخوري آب‌ليموي تازه

مواد را با يكديگر مخلوط كنيد و روي موها بماليد. سعي كنيد تركيب را بيشتر روي ريشه موها استفاده كنيد. بگذاريد ماسك به مدت 40 دقيقه روي موهاي‌تان باشد سپس آن‌را بشوييد. موهايتان را فقط با آب بشوييد. اين ماسك را هفته‌اي يك ‌بار استفاده كنيد

دلگرم

////////////////////////////////////////////////////////

رشد و تقویت مو با 3 محلول موثر خانگی!!

زنجبیل سرشار از آنتی اکسیدان بوده و به صورت طبیعی با افزایش گردش خون در پوست سر باعث تحریک رشد مو می‎شود. زنجیل همچنین دارای عنصر روی است که رطوبت را به موهای شما و همچنین پوست سر شما می‎آورد.

3 دستور زنجبیلی ساده برای رشد مو

بیش از 5 هزار سال قبل قبایل باستانی چنین نوشتند و یاد کردند که زنجبیل به غذا طعم می‎دهد و به عنوان یک گیاه دارویی مزایایی برای سلامت انسان دارد . ممکن است شما جزو آن دسته از افرادی باشید که از طعم و بوی زنجبیل در غذا ها و نوشیدنی ‎ها لذت می‎برید. زنجبیل دارای ویژگی های شگفت انگیزی برای بدن شما است، به ویژه برای مو و پوست.

زنجبیل دارای سطوح بالایی از ویژگی ‎های آنتی اکسیدانی و ضد عفونی کننده است که برای برطرف کردن مشکلات گوارشی، گلو درد، و حتی سوختگی‎ ها و خراش ‎های کوچک استفاده می‎شود. عصاره‎ زنجبیل زمانی که روی پوست شما قرار گرفته ‎شود باعث درخشان به نظر آمدن پوست و کاهش التهاب و پاکسازی بخش های آسیب دیده می‎شود. برای مو، زنجبیل به صورت طبیعی باعث تحریک رشد آن با افزایش گردش خون در پوست سر می‎شود. زنجیل همچنین دارای عنصر روی است که رطوبت را به موهای شما و همچنین پوست سر شما می‎آورد.

 
معجونی با زنجبیل برای محرک رشد مو

1 قاشق غذا خوری زنجبیل سابیده شده
1 قاشق غذا خوری روغن جوجوبا

این دو را با هم مخلوط کنید و به صورت مستقیم روی پوست سر به کار ببرید. به آرامی ماساژ دهید و اجازه دهید این مخلوط به مدت نیم ساعت روی سر بنشیند. اگر احساس گرم شدن داشتید، کاملا نرمال است. بعد از آن مانند همیشه از نرم کننده‎ها و شامپوها برای شستن موهای تان استفاده کنید.

  
اسپری طبیعی مو با زنجبیل

این اسپری مو که بوی بسیار خوبی دارد، باعث می‎شود موی شما طبق پتانسیل واقعی خود رشد کند و با موهای شکسته مبارزه کرده و رشد مو را افزایش می دهید. این اسپری طبیعی همچنین رطوبت را به مو اضافه کرده و باعث دوباره جوان شدن موهای مجعد و فر می‎شود.

نصف قاشق چای خوری زنجبیل تازه‎ سابیده شده
یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل (شکل مایع آن)
نصف فنجان پالپ خیار
یک قاشق چای خوری روغن ریحان
دو سوم فنجان آب

خیلی راحت این مواد را در یک بطری اسپری ریخته و به خوبی تکان دهید. از این اسپری زمانی که موهای شما دارای شکستگی است، استفاده کنید. روغن استفاده شده در این اسپری طبیعی باعث افزایش خاصیت ترکیبی زنجبیل شده و ظاهر موها را به بهترین شکل خود بر می‎گرداند.

 
روغن ماساژ با زنجبیل

شما می‎توانید با زنجبیل روغن ماساژی درست کنید که به موهای ضعیف و نازک شده و قسمت های کم پشت سرتان کمک کند. به آسانی مقدار مساوی از روغن زنجبیل و جوجوبا، روغن زیتون، یا روغن آووکادو (بستگی به میل شخصی و نوع موی شما دارد) را با هم ترکیب کنید، به آرامی روی پوست سر خود و جاهایی که ریزش مو بیشتر است، به شکل حرکات کوچک دایره‎ای، آن را ماساژ دهید. استفاده‎ منظم از این مخلوط روغنی باعث افزایش رشد مو در نواحی کم پشت می‎شود.

 
از کجا زنجبیل تهیه کنید

زنجبیل را می‎توانید از عطاری‎ها یا بعضی از بازارهای میوه بخرید. بسته به سلیقه‎ی شما، می‎توانید از روغن زنجبیل یا نوع خرد شده‎ی آن برای موارد بالا استفاده کنید.

سیمرغ

//////////////////////////////////////////////


کلاژن سازی پوست, کلاژن, کلاژن پوست, مواد کلاژن ساز, قرص کلاژن, تزریق کلاژن به صورت
Keywords like: روشprp (15)

جوان سازی, آر, رفع خط خنده, خواص جوش شیرین, فرکشنال, پلاکت خون چیست, قرص سلنیوم, prpچیست, پی ارپی, كلاژن, پی آرپی, پر شدن گودی زیر چشم, روشprp, قرص جوانی, قرص كلاژن
لیزر (30)

لیزر پوست, جوان سازی پوست با لیزر, جوانسازی پوست با لیزر, لیزر جوانسازی پوست, لیزر پوست صورت, لیزر جوانسازی, لیزر جوان سازی پوست, لیزر فراکشنال, لیزر صورت, لیزر جوانسازی صورت, لیزر فرکشنال, لیزر پوست برای جای جوش, مراقبتهای بعد از لیزر پوست, هزینه لیزر پوست صورت, قیمت لیزر پوست, لیزر درمانی پوست, لیزر آر اف, لیزر پوست هزینه, هزینه لیزر پوست, انواع لیزر پوست صورت…
عوارض (12)

عوارض لیزر, عوارض میکرودرم, عوارض لیزر پوست, عوارض prp, عوارض لیزر پوست صورت, عوارض prp صورت, عوارض rf, عوارض ليزر پوست, عوارض پی ار پی, عوارض پی آر پی مو, عوارض لیزر فرکشنال, عوارض میکرودرم پوست صورت
ليزر (5)

ليزر پوست, ليزر پوست صورت, ليزر فركشنال, ليزر صورت, ليزر كردن پوست صورت
Prp (12)

جوانسازي پوست با prp, prp چیست, prp پوست, انجام prp, عمل prp, تزریق prp, prp صورت, prp در ایران, prp دور چشم, تزريق prp, درباره prp, مضرات prp
صورت (11)

پاکسازی صورت, جوانی صورت, لیفتینگ صورت, میکرودرم صورت, مزوتراپی صورت, لیفتینگ صورت بدون جراحی, پیلینگ صورت, ليفتينگ صورت, پی آرپی صورت, بوست صورت, فیلر صورت
جوان سازی (19)

جوان سازی پوست, جوان سازی صورت, جوان سازی پوست صورت, راههای جوان سازی پوست, روشهای جوان سازی پوست, جوان سازی پوست با prp, جوان سازی پوست با داروهای گیاهی, جوان سازی پوست دست, راههای جوان سازی پوست صورت, روش جوان سازی پوست, برای جوان سازی پوست, بهترین روش جوان سازی پوست صورت, جوان سازی پوست با rf, بهترین روش جوان سازی پوست, کرم جوان سازی پوست, جوان سازی دست, جوان سازی واژن, روش های جوان سازی پوست, راه های جوان سازی پوست
جوان (12)

جوان سازي پوست, پوست جوان, جوان سازي پوست صورت, جوان شدن پوست, جوان شدن پوست صورت, جوان کننده پوست, جوان کردن پوست, صورت جوان, جوان كردن پوست صورت, جوان شدن, جوان کردن پوست صورت, دکتر جوان
پی آر (20)

پی ار پی موی سر, پی آر پی, پی ار پی, پی آر پی موی سر, پی آر پی مو, پی آر پی چیست, پی آر پی صورت, روش پی آر پی, پی آر پی دور چشم, روش پی ار پی مو, روش پی ار پی, پی آر پی پوست صورت, پی ار پی چیست, پی ار پی صورت, پی آر پی پوست, تزریق پی ار پی, هزینه پی آر پی مو, روش پی آر پی چیست, تزریق پی آر پی, پی ار پی پوست
مراقبت (6)

مراقبت از پوست, مراقبت از پوست صورت, مراقبت پوست, مراقبت های بعد از لیزر پوست, مراقبت بعد از بوتاکس, مراقبت بعد از لیزر پوست
جوانسازی (11)

جوانسازی پوست, جوانسازی پوست صورت, جوانسازی ناحیه تناسلی خانمها, جوانسازی, جوانسازی صورت, روشهای جوانسازی پوست, جوانسازی پوست دست, جوانسازی دست, راههای جوانسازی پوست, راههای جوانسازی پوست صورت, بهترین روش جوانسازی پوست
Prp مو (5)

درمان ریزش مو با روش prp, prp مو چیست؟, درمان ریزش مو با prp, prp چیست مو, روش prp مو
پوست (27)

جوانسازي پوست, جوانی پوست صورت, جوانسازي پوست صورت, پوست صورت, پاکسازی پوست, زيبا سازي پوست, کشیدن پوست صورت, پاکسازی پوست صورت, تقویت پوست صورت, صاف شدن پوست صورت, پیلینگ پوست صورت, پوست دست, پاكسازي پوست, میکرودرم پوست, ترمیم پوست صورت, دکتر طباطبایی متخصص پوست, شل شدن پوست صورت, برای صاف شدن پوست صورت, بهترین متخصص پوست, روش پاکسازی پوست صورت…
ماسک (13)

ماسک جوان سازی پوست, ماسک جوان کننده پوست, ماسک برای جوان سازی پوست, ماسک جوان سازی پوست صورت, ماسک جوانی, ماسک جوانسازی پوست, ماسک ماست, ماسک برای جوانی پوست, ماسک جوش شیرین, ماسک جوانی صورت, ماسک جوان کننده پوست صورت, ماسک جوان کننده, ماسک پاکسازی پوست
درمان (6)

درمان افتادگی پوست صورت, درمان پوست, گودی زیر چشم و درمان آن, درمان تیرگی پوست صورت, درمان prp, درمان با prp
کرم (7)

کرم جوان کننده پوست صورت, کرم جوان کننده پوست, بهترین کرم جوان کننده پوست, کرم جوانی, کرم جوان کننده, کرم لیفتینگ صورت, بهترین کرم لیفتینگ صورت
سازی (5)

زیبا سازی پوست, پاک سازی پوست, پاک سازی صورت, پاک سازی پوست صورت, زیبا سازی پوست صورت
چروک (10)

از بین بردن چروک دور چشم, درمان چروک دور چشم, درمان چروک صورت, رفع چروک زیر چشم, درمان چروک زیر چشم, از بین بردن چروک صورت, رفع چروک صورت, درمان چروک پوست صورت, لیزر چروک دور چشم, از بین بردن چروک پوست
آر اف (5)

آر اف, آر اف صورت, ار اف, ار اف صورت, آر اف فرکشنال
پي (6)

پي آر پي, پي ار پي, پي آر پي موي سر, پي آرپي, پي ارپي, پى آر پى
سفت (6)

برای سفت شدن پوست صورت, سفت كردن پوست صورت, سفت کردن پوست صورت, راههای سفت شدن پوست صورت, راههای سفت کردن پوست صورت, روش سفت کردن پوست صورت
Rf (5)

rf صورت, دستگاه rf, rf پوست, دستگاه rf پوست, روش rf
روش Prp (5)

روش prp, روش prp چیست, روش درمانی prp, prp روشرازی (5)

بیمارستان رازی, سایت بیمارستان رازی, بیمارستان رازی تهران, بیمارستان رازی پوست, بیمارستان پوست رازی
لیزر (13)

لیزر, لیزر پوست, لیزر مو, مرکز لیزر, مرکز لیزر به سیما, مرکز لیزر پوست, لیزر پوست و مو, متخصص لیزر, دکتر لیزر پوست, مرکز تخصصی لیزر موهای زائد, مرکز لیزر ایران, مرکز لیزر تهران, مرکز لیزر پوست در تهران
پوست (50)

پوست و مو, پوست وزیبایی, سلامت پوست, زیبای پوست, بهداشت پوست, پوست مو, پوست زيبا, ترمیم پوست, ماسکهای طبیعی برای پوست, سلامتی پوست, مرکز پوست به سیما, ليزر پوست, لایه های پوست, بیماریهای پوست, سلامت پوست و مو, بهداشت پوست و مو, پوست اندام دفعی, بیمارستان تخصصی پوست, زيباي پوست, پزشکی پوست…
کلینیک (20)

کلینیک, کلینیک زیبایی, کلینیک پوست و مو, کلینیک پوست, کلینیک کاشت مو, کلینیک تخصصی پوست, کلینیک پوست دکتر دولتی, کلینیک زیبایی ایرانیان, کلینیک پوست و زیبایی, کلینیک تخصصی پوست و مو, کلینیک پوست و مو ایرانیان, کلینیک زیبایی پوست, کلینیک پوست ومو, کلینیک پوست به سیما, کلینیک لیزر, کلینیک لیزر پوست, کلینیک تخصصی مو, کلینیک جردن, کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد, کلینیک دانشگاه تهران
دکتر (28)

دکتر نیلفروش زاده, دکتر پوست, دکتر پوست و مو, دکتر پوست خوب, بهترین دکتر پوست, دکتر نیلفروشان, دکتر نیلفروش, دکتر مو, بهترین دکتر پوست و مو, بهترین دکتر پوست تهران, دکتر پوست خوب در تهران, دکتر آنلاین پوست, دکتر محمد علی نیلفروش زاده, بهترین دکتر پوست در تهران, دکتر پوست و مو خوب در تهران, سایت دکتر مریم ملکی, دکتر پوست تهران, بهترین دکتر پوست اصفهان, دکتر پوست خوب تهران, بهترین دکتر پوست و مو در تهران…

نویسنده : | موضوع: مراقبت و رسیدگی موها ,
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تاریخ انتشار : ساعت:
تعداد بازديد : 708

بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

موضوعات

امکانات جانبی

مجله زیبایی