برو بالا
موضوعات
لینکدونی
کدهای اختصاصی

مدل مانتو با طرح های هنری
بازدید: 1215 | موضوع: مدل مانتو-عکس روسری و مانتو,
توسط: مد20

مدل مانتو با طرح های هنری


مجله زندگی ایده آل - ساقی بیاتین: الهام گرفتن از هنرهای ایرانی به جای جریان مد، راز شکل گیری برند ماریاست. یک سال بیشتر از تولد این برند نمی گذرد اما طراح آن با خلاقیتی که داشته، توانسته نام خودش را در میان طراحان قدیمی بشناساند. هنر ماریا بشیریان، الهام گرفتن از هنرهای سنتی ایران و استفاده از آنها در خلق مانتوهایی متفاوت است؛ طرح هایی که می توانید نگاه متفاوت طراح را در آنها ببینید.
ردپایی از ایران و ایرانی
بنا به گزارش آکاایران : همنشینی رنگ ها و زیبایی جریانی است که برند ماریا، در طراحی هایش دنبال می کند. ماریا بشیریان طراح این برند تلاش می کند پوشش هایی را خلق کند که قبل از هر چیز متمایز بودن شان را به رخ بکشد. ماریا بشیریان می خواهد با استفاده از نقش های اسلیمی که در قالب طرح های کاشی در هم تنیده می شوند، میان پوشش های مدرن امروزی و فرهنگ دیروز ما پیوند برقرار کند. ماریا دوست دارد در کارهایش ردپایی از ایران و ایرانی باشد.
ویژگی طراحی های «ماریا بشیریان» ترکیب نگاه مدرن امروز با مدل هایی است که ردی از هنر دست در همه آنها پیداست. او معتقد است ظرافت و زیبایی نقوش، بافت ها و به روز بودن همیشه می تواند زمینه ساز ایده هایی تازه باشد. ماریا در کار های پاییز امسالش سراغ طرح هایی رفته که ویژگی همه آنها آزادی و در یک کلام راحتی است. فقط در طراحی آنها سعی شده تا در عین راحتی کمی تا قسمتی متفاوت از همه باشند!
بین المللی شدن، هدف بعدی ماریا   
 ماریا بشیریان کارهایش الهامات ذهن خودش است و الگوبرداری نمی کند. او معتقد است هر بیزینسی یک ماموریتی دارد و یک چشم اندازی را برای خودش تعریف می کند اما به قاطعیت می گوید با اینکه مدت کوتاهی است کار می کند اما کارهایش بازخورد خوبی داشته و مطمئنا در دو سه سال آینده به بین المللی شدن برندش فکر می کند. ماریا مزون تا به حال چند پیشنهاد از طراحان ایرانی مقیم خارج از کشور داشته که تمایل داشتند با این مزون همکاری داشته باشند.
پارچه این مانتوی خاص و شیک از جنس کتان ایتالیایی است. چیزی که این مانتو را می تواند از مانتوهای دیگر متمایز کند، قسمت پلیسه آن است که باعث شده فرم مانتو بسیار خاص شود.

یک طرف مانتو هنر نقاشی دست است که تصویر یک خاتون با ابروهای پیوسته را نمایش می دهد و سمت دیگر مانتو نشان دهنده موهای خاتون است که طراح سعی کرده با حالت پلیسه نشان دهد و به همین دلیل یک سمت مانتو بلندتر از سمت دیگر است. این مانتو برای خانم های لاغر اندام مناسب تر است زیرا قد را کوتاه تر نشان می دهد و برای افراد چاق توصیه نمی شود.


مانتوی پیشنهادی ما مانتویی است متناسب با مکان های خیلی رسمی؛ اگر به جای تیپ های اسپرت، یک ست شیک و خاص را ترجیح می دهید، سراغ این مانتو بروید. به کارگیری نقش اسلیمی در جلوی مانتو و رنگ خنثای پارچه اصلی، هارمونی خوبی را ایجاد می کند. نقش اسلیمی که از طرح کاشی های روی دیوار مسجد الهام گرفته شده تمام توجه ها را به سمت خود جلب می کند.
,مانتوهایی خاص برای دختران شیک ایران مانتو,مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال


قسمت جلوی مانتو به دلیل نقاشی که رویش انجام شده پارچه را سفت و زمخت کرده؛ به همین دلیل برای اینکه راه رفتن راحت تر شود و پا راحت حرکت داشته باشد، از دو طرف چاک های بلندی در مانتو ایجاد شده تا مشکل راه رفتن نداشته باشید. اگر این چاک در وسط مانتو ایجاد می شد، طرح را خراب و ناقص می کرد. این مانتوی کرپ چون از زیر گردن تا بالای مچ پاست و یک طرح پیوسته دارد، قد را بلندتر و کشیده تر نشان می دهد. این طرح اسلیمی زیبایی صد چندان به این مانتو داده است.
اولین انتخابی که برای پوشش سر این ست به نظر هر کسی می رسد، روسری ساده مشکی است که با رنگ مانتو همخوانی نداشته باشد. اگر نگاه دقیق تری به قسمت کار شده مانتو بیندازیم چون در قسمت جلوی مانتو طرح وجود دارد، سعی کنید روسری تان را دور سرتان بپیچید تا طرح ها به خوبی نمایان باشند.
این مانتوی خاص را با یک شلوار تیره ست کنید؛ یک شلوار جین تنگ بهترین شلواری است که می توانید همراه این مانتو بپوشید. با این انتخاب سلیقه خودتان را نشان می دهید؛ از طرف دیگر باعث می شوید زیبایی مانتو بیشتر به چشم بیاید.
به شما پیشنهاد کردیم، این ست زیبا را با کفش مشکی ست کنید تا با شلوار فیت کات خودش را بیشتر نشان دهد ولی مهم ترین نکته انتخاب کفش پاشنه بلند است چون این کفش هم مناسب شلوارهای تنگ است و هم هویت کلاسیک دارد.


پارچه ای که در دوخت این مانتو به کار رفته، نوعی کرپ باکیفیت و مرغوب است. این پارچه برای مکان های رسمی و مجلسی مناسب است. روی قسمت نقاشی شده مانتو که کار دست است، برش ها با لیزر انجام شده؛ این طرح ها در پایین مانتو و سر آستین ها دیده می شود. ماریا بشیریان این مانتو را یک اثر هنری می داند. این مانتو حالت کتی دارد و به علت برش های عمودی اندام را جمع و جورتر نشان می دهد. در این مانتوی آبی رویال، نماد های ایرانی به چشم می خورد.
,مانتوهایی خاص برای دختران شیک ایران مانتو,مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال


این مانتوی خوش رنگ را با شلوار سفید ست کنید؛ یک شلوار سفید راسته چون رنگ آبی روی سفید جلوه بیشتری دارد و از طرف دیگر این شلوار باعث می شود، شما خوش اندام و کشیده تر به نظر برسید.
مدل خاص مانتو و همچنین هنر دستش به قدری زیبا و پرجلوه است که دیگر نیازی به رنگ دیگر در ست نیست. شال خردلی انتخاب ماریا بشیریان شده تا با حاشیه مانتو هماهنگی داشته باشد.
به شما پیشنهاد می کنیم این ست را با کفش پاشنه بلند آبی بپوشید تا شما را بلندتر نشان دهد چون بلندقامتی و کشیدگی در آراسته و فاخر شدن شما نقش مهمی دارد.


اگر خاطرتان باشد، شنل بخشی از مد سال گذشته بود که امسال هم بازار گرمی دارد. این مانتو از پارچه کرپ دوخته شده که مناسب برای خانم هایی تا سایز 42 است. ماریا بشیریان ایده این مانتو را از نان بستنی قیفی گرفته و روی مانتو پیاده کرده است. این مانتو حالت مخروطی دارد و با یک شیب کم دور می زند. خاص ترین بخش این مانتو، گل شقایق برجسته است که با روبان دوزی، طراحی این کار را متفاوت کرده است. جنس پارچه و مدل انتخاب شده در دوخت این مانتو باعث شده که برای مکان های رسمی و به خصوص مهمانی های شب، نمونه مناسبی باشد.
,مانتوهایی خاص برای دختران شیک ایران مانتو,مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال


به خاطر اینکه این مانتو با ربان رنگی دیزاین شده است، بهتر است یک روسری رسمی با رنگ مشکی برایش انتخاب کنید تا ظاهرتان خیلی رنگارنگ نشود.
کیفی که به دست می گیرید باید مشکی رنگ و رسمی باشد تا به ظاهر کاملا رسمی شما بیاید. پیشنهاد ما به شما برای این ست یک شلوار جین تنگ است که هارمونی زیبایی را با این مانتو ایجاد می کند و اندام شما را کشیده تر و بلندتر نشان می دهد.


بد نیست برای شرکت در یک دورهمی دوستانه، به جای مانتوی رسمی از مانتوهای شیک و راحت استفاده کنید؛ یک مانتوی متفاوت که برای خاص کردن تیپ شما بهترین انتخاب است. مدل کلی مانتو مدلی است آزاد که مناسب برای خانم هایی است که وزن آنها بالاست و می خواهند لاغرتر نشان داده شوند. این مانتو از یک پارچه خاص به اسم «راه راه تور دانتل» تهیه شده که تور آن یک بافت پنبه ای دارد و برای فصل پاییز هم مناسب است. به دلیل اینکه خود پارچه طرحدار است، نقش دیگری روی آن ایجاد نشده و طراحان به گل های روبان دوزی بنفش بسنده کردند.
,مانتوهایی خاص برای دختران شیک ایران مانتو,مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال


شلوار سفید با برش راسته و تنگ به مراتب انتخاب بهتری از شلوارهای گشاد هستند چون خود مانتو حالت آزاد و گشاد دارد و همین تنگ بودن شلوار در کشیدگی اندام شما کمک شایانی می کند.
انتخاب روسری بنفش ساتن علاوه بر هماهنگی با این ست وقتی کنار رنگ آبی تیفانی قرار می گیرد، تعادل و تناسب رنگی لازم در پوشش را هم ایجاد می کند. این رنگ بنفش روسری که تنها رنگ جادویی برای این ست بود، با گل های روی مانتو هارمونی جالبی ایجاد کرده است.
حالا که مانتویی با رنگ آبی تیفانی و سفید انتخاب کرده اید، بهتر است کفش شما هم آبی تیفانی باشد تا با رنگ ست شما هماهنگ باشد چون پارچه ای که در مانتو به کار رفته راه راه است و شلوار انتخابی سفید است. به فکر کفشی با طرح زیاد نباشید چون ظاهرتان زیادی شلوغ می شود.


در این مانتو قبل از هرچیز تیکه دوزی ها به چشم می آید؛ ترکیبی که روی مجلسی بودن این مانتو تاکید دارد. پارچه اصلی این مانتو ساتن است؛ ساتنی که برق آن بسیار کم است. این مانتوی بژ رنگ شامل 12 تیکه پارچه و 12 تیکه تور است که یک درمیان روی هم قرار می گیرند چون طرح تور خال خالی است،  بنابراین طرحی که روی مانتو نقاشی شده توپ های فیروزه ای و مشکی رنگ است که هارمونی زیبایی ایجاد کرده است. این مانتو برگرفته از لباس های هخامنشی است که با ظرافت زیادی دوخته شده. در کنار این ویژگی ها به خاطر حالت دامن پلیسه ای که این مانتو دارد، مناسب خانم های چاق نیست.
,مانتوهایی خاص برای دختران شیک ایران مانتو,مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال


یک شلوار راسته و تنگ به رنگ مشکی، بهترین شلواری است که می توانید همراه این مانتو بپوشید. دقت کنید چون طراحی پایین مانتوی شما حالت آزاد دارد، شلوارش نباید گشاد باشد. شلوارتان هم ترجیحا مشکی باشد تا هماهنگی اش با خال های مانتو حفظ شود.
وجود رنگ مشکی در مانتو باعث می شود کاملا مطمئن شوید بهترین انتخاب رنگ روسری برای این مانتو می تواند مشکی باشد. یک روسری کلاسیک بهترین همراه برای این مانتو است. جز این رنگ پیشنهاد دیگری برای شیک شدن شما نداریم!
به شما پیشنهاد می کنیم، این ست را با کفش مشکی پاشنه بلند ست کنید. مهم ترین نکته، انتخاب کفش پاشنه بلند است چون هم مناسب شلوار شماست و هم هویت کلاسیک دارد.نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
مطالب مرتبط
مدل مانتو پاییزی هنرپیشه ها مانتو پاییزی بازیگران زن در پاییز
مدل مقنعه و روسری بافتنی -مدل مقنعه قلاب بافی جدید 2021
مدل مانتو کارمندی جدید مانتو برای اداره و محل کار مدل 99
مدل ست کردن مانتو و پیراهن زن و شوهری
صد مدل مانتو تابستانی سال 99
شیک ترین مدل های مانتو بارداری جدید- مدل مانتو حاملگی
جدیدترین و زیباترین مدل مانتو عقدی مانتو برای روز عقد در محضر مانتو عقدی رنگ نباتی وشیری و سفید
شیک ترین مانتو های جدید بهاری مدل 1400
مدل مانتو تابستانی رنگ سفید-مانتو شیک و خنک سفید رنگ تابستونی
مدل سارافون و مانتو شیک مجلسی 99
مدل مانتو تابستانی بارداری جنس حریر و نخی و مجلسی و ساده-بیست عکس مانتو حاملگی جدید
آدرس و شماره تلفن مزون مانتو در تهران
چه مدل مانتو امسال عید 97 مد هست؟ده مدل مانتو مد شده در نوروز97
کانال تلگرام مزون و خرید آنلاین لباس شیک مجلسی و مانتو کانال تلگرام لباس ایرانی از اینستاگرام
مدل رو مانتویی و سارافون زمستانی زنانه 2020
مدل مانتو خارجی اروپایی 2019
مانتو زنانه مدل 2020 و سال 99
مدل مانتو پیله دار مجلسی طرح دار مدل 96
پنج مدل بستن روسری رسمی مدل 2019
مدل مانتو تابستانی به سبک بازیگران ایرانی مدل مانتو هنرپیشه ها
مدل مانتو تابستانی شیک 2018
مدل مانتو بلند خارجی 2018
مدل مانتو تابستانی زنانه بلند- مانتو بلند تابستانی
مدل مانتو و شلوار تابستانی برند ال كوكو
عکس مانتو تابستانی 97
مدل مانتو تابستانی شیک و مجلسی 97 مانتو برای عقد و عروسی رنگ روشن
مدل مانتو ساتن رنگی بهار و پاییز 1400 و سال 2021
مدل سارافون و مانتو سنتی ساده سال 97 مانتو سنتی با دامن مانتو سنتی گشاد زنانه
ست مانتو سفید تابستانی زیبا با شلوار راه راه و کیف چرم مدل 97
مدل مانتو مجلسی سال 97 عکس مانتو مجلسی زنانه جدید 2018
عکس مانتو فون دار کوتاه و بلند زنانه مدل 97
گلچین شیک ترین مانتو های مزونی مدل 97
مدل مانتو 97 زنانه گل و بوته دار و بلند
مدل مانتو تابستانی کوتاه دخترانه
دو مدل مانتو جلو باز بهاری با طرح زیبا
مدل مانتو رنگ سال 96 ورنگ سال 2017 به رنگ سبز
مدل مانتو مجلسی شیک و جذاب بهار و تابستان 1400-ده عکس با کیفیت مانتو بهاری زیبا
انواع مانتو دانشجویی مهر99 سی عکس
چهل مدل مقنعه دانشجویی و کارمندی
مانتو مجلسی تک خاص و اس برند ماریا بشیریان
مدل مانتو چند رنگ با تکه های رنگی شاد و روشن
مدل مانتو و ارایش ازاده زارعی
مدل لباس و تیپ ترانه علیدوستی
مدل مانتو شال و پالتو و ارایش به سبک سحر دولت شاهی
مدل مانتو تابستان 1396
مدل مانتو مجلسی مزونی رنگ مشکی
مدل مانتو سفید و سورمه ای مجلسی تابستونی
مانتو سنتی کتی دخترانه و زنانه جدید
مدل مانتو مجلسی زنانه طلایی و براق
گلچین مانتو شیک سال 96+بیست عکس زیبا
تازه ها
محبوبترین ها
تصادفی
درباره ما
در مد بیست زیبایی به اشتراک گذاشته می شود! سایت مد 20 با ارائه جدیدترین مدل های مو و لباس زنانه و مردانه،عروس،اموزش ارایش و گریم،دانلود فیلم ارایشی،لباس زنانه،اموزش طراحی ناخن،اموزش بستن و شینیون مو،فرمول رنگ مو و دکلره ،در خدمت تمام فارسی زبانان عزیز می باشد.در این سایت سعی ما بر این است تا مطالب اموزشی را به ساده ترین زبان در اختیار شما قرار دهیم.لطفا از تمام موضوعات سایت ما دیدن فرمایید.