کدام رنگ هایلایت روی انواع موی قهوه ای زیبا می شود؟-بیست عکس متنوع و توضیحات

[RB:Post_Tags_Title]

[RB:Post_Content]

کدام رنگ هایلایت روی انواع موی قهوه ای زیبا می شود؟-بیست عکس متنوع و توضیحات

کدام رنگ هایلایت روی انواع موی قهوه ای زیبا می شود؟-بیست عکس متنوع و توضیحات

16 ترکیب زیبا از رنگ قهوه ای برای مو

16 ترکیب زیبا از رنگ قهوه ای برای مو

مدل هایلایت زیبا روی موی قهوه ای روشن خرمایی مسی قرمز کاراملی قهوه ای تیره 

16 ترکیب زیبا از رنگ قهوه ای برای مو

چه کسی گفته که فقط موهای بلوند زیبا هستند؟! نگاهی به این رنگ های زیبا و جذّاب قهوه ای بیاندازید تا رنگ قهوه ای مورد علاقه تان را که به شما ظاهری خیره کننده می دهد، پیدا کنید. کلّ موهایتان را قهوه ای کنید یا برای داشتن موهای دو بُعدی، کمی کنتراست بلوند به آن اضافه کنید.

1. قهوه ای کاراملی

به این موهای کوتاه زیبا با کناره های حجیم نگاهی بیاندازید.

 قهوه ای کاراملی

قهوه ای کاراملی 

بهترین رنگ پوست و مدل مو: یک رنگ بین قهوه ای پُر رنگ و کاراملی، رنگی مناسب برای کسانی است که رنگ پوستشان روشنِ رو به گَرم است. از کاراملی پُر رنگ برای هر موقعیتی می توانید استفاده کنید. اگر دوست دارید چشم های خود را های لایت کنید، به آرایشگر خود بگویید از رنگ کاراملی در حاشیه ی چشمانتان استفاده کند. برای این که گونه هایتان برجسته تر شود، موهای خود را در قسمت جلوی گوش خود، دو بخش کنید

2. قهوه ای خنثی

این هم رنگ قهوه ای براق خنثی. تک رنگ ها را می توان به میزان های مختلف و با لایه های مختلف اضافه کرد و برای داشتن ظاهری آراسته می توان موها را تاب دار یا صاف کرد.

قهوه ای خنثی

  قهوه ای خنثی

مدل هایلایت زیبا روی موی قهوهای روشن خرمایی مسی قرمز کاراملی قهوه ای تیره 

بهترین رنگ پوست و مدل مو: قهوه ای خنثی برای کسانی مناسب است که رنگ موی طبیعی شان خاکستری است یا موهای خود را خیلی خنثی رنگ کرده اند. خانم های با رنگ پوست کمی گَرم می توانند از این رنگ ها استفاده کنند. اما خانم های خیلی سبزه باید به دنبال رنگ های گَرم تری باشند. فِر فِری، صاف، تاب دار، آشفته و …، هر نوع مویی با این رنگ زیباست.

3. دو رنگ

با یک های لایت ساده، کمی هیجان به موهای خود اضافه کنید. قهوه ایِ شِنیِ مدیوم با بلوند کم رنگ، گونه های شما را برجسته و صورتتان را کشیده تر می سازد.

قهوه ای دو رنگ

قهوه ای دو رنگبهترین رنگ پوست: رنگ های روشنِ قهوه ای خنثی و بلوند کم رنگ برای کسانی مناسب است که رنگ پوستشان خنثی و سرد است. ترکیب این مدل مو و رنگ، در موهای صاف بیشترین زیبایی را دارد.

نکته: چگونه باید بفهمید که پوستتان با یکی از این رنگ ها مطابقت دارد؟ پوست های خنثی رنگ پریده تقریباً هیچ جهت گیری ای ندارند، یعنی نه متمایل به زرد هستند و نه متمایل به صورتی. کسانی که پوست سرد دارند، اطراف گونه هایشان کمی صورتی است.

4. قهوه ای تیره

موهای براق نشان دهنده ی موهای سالم هستند و رنگ قهوه ای تیره نیز از این قاعده مستثنی نیست.

قهوه ای تیره

قهوه ای تیره 

مدل هایلایت زیبا روی موی قهوهای روشن خرمایی مسی قرمز کاراملی قهوه ای تیره 

بهترین رنگ پوست: همه موها در همه ی انواع باید سالم باشند تا این رنگ با هر مدلی بیاید. همانطور که در عکس مشاهده می کنید، موهای این مدل از نیمه به پایین فِر دارد. اما کسانی که کلّ موهایشان فِرِ طبیعی است، کامل ترین زیبایی را با این رنگ خواهند داشت. اگر رنگ پوستتان طلایی روشن مایل به مدیوم است، این مدل را انتخاب کنید.

5. قهوه ای مایل به قرمز

قهوه ای مایل به قرمز به این خانم مو خرمایی زیبایی خاصی داده است. رگه های کوچک در جلو مو، چشم ها را درخشان تر کرده و پوست گَرمش را گَرم تر کرده است.

5. قهوه ای مایل به قرمز

6. رگه های دارچینی

رگه های کوچک قهوه ای مسی مدیوم و بلوند تیره ی گرم، این مدل بلند با حاشیه ی گِرد را خیلی زیبا ساخته است.

رگه های دارچینی

رگه های دارچینی
رگه های دارچینی

رگه های دارچینی

 

بهترین رنگ پوست مدل مو: موهای بلند صاف بهترین مدل برای این رنگ هستند، چون این گونه، رگه ها خود را بهتر نشان می دهند. این مدل مو با این رنگ و این رگه ها، به زیبایی صورت را قاب گرفته و مخصوص کسانی است که رنگ پوستشان خنثای مدیوم و چشم هایشان رنگی است. موهایتان فِر است؟ با خیال آسوده از این رنگ ها استفاده کنید.

7. قهوه و خامه

این مدل زیبا با کناره ی تاب دار و مقدار زیادی کنتراست قهوه ای و بلوند، ظاهری درّنده خو به شما می دهد!

قهوه و خامه

قهوه و خامه

مدل هایلایت زیبا روی موی قهوهای روشن خرمایی مسی قرمز کاراملی قهوه ای تیره

قهوه و خامه

مدل هایلایت زیبا روی موی قهوهای روشن خرمایی مسی قرمز کاراملی قهوه ای تیره

قهوه و خامه

بهترین رنگ پوست و مدل مو: موهای صاف و ضخیم، بهترین پیشنهاد ماست. در انتها، کمی با اطوی مو، لبه های مو را تاب دهید ( اطوی موی مسطح، نه بابلیس). این مدل مو و رنگ برای پوست های روشنِ سرد بسیار مناسب است. سعی کنید محدوده ی لبه های مو بلوند باشد تا چشمانتان برجسته تر شود.

8. قهوه ای مایل به یاقوتی

قرمز یاقوتی، ابعاد جدیدی به قهوه ای سنّتی می دهد. این ترکیب قرمز و قهوه ای با موهای فِر، شما را به نگین مجلس تبدیل می کند.

قهوه ای مایل به یاقوتی

 قهوه ای مایل به یاقوتی

بهترین رنگ پوست و مدل مو: اگر چشم هایتان روشن است ( مخصوصاً سبز)، این رنگ باعث می شود چشمانتان برق بزند. مطمئن نیستید که آیا از این رنگ استفاده کنید یا خیر؟ این رنگ، رنگ شماست. چون با هر رنگ پوستی می آید. اگر پوستتان تیره یا برنزه است، از ترکیبی استفاده کنید که رنگ قهوه ای بیشتری داشته باشد.

9. مسی

فِر های باز، این رنگ را بیشتر نشان می دهد.

مسی

 مسی

بهترین رنگ پوست و مدل مو: چون پرده های مسی، گرمای لطیف پوست را به خوبی نشان می دهد، این رنگ برای خانم های با پوست برنزه ی روشن مایل به مدیوم، مناسب است. خانم های زیبایی که موی فِر دارند، به راحتی می توانند به این ظاهر دست بیابند. اما اگر موهایتان صاف است، تسلیم نشوید. با استفاده از یک بابلیس با قطر یک اینچ، این مدل زیبا را به موهای خود بدهید.

10. های لایت مسی و قهوه ای

های لایت مسی، به رنگ قهوه ای ظاهری جدید می دهد. مدل چتری بالای ابرو نیز چشم های شما را برجسته تر نشان می دهد.

های لایت مسی و قهوه ای

  های لایت مسی و قهوه ای

مدل هایلایت زیبا روی موی قهوهای روشن خرمایی مسی قرمز کاراملی قهوه ای تیره

 

بهترین رنگ پوست و مدل مو: این مدل، مخصوص موهای صاف است، اما خانم های با موهای فِر و تاب دار نیز می توانند از این مدل استفاده کنند. های لایت مسی، به خوبی گونه ها و چشم ها را برجسته تر نشان می دهد. اگر رنگ پوستتان هلویی روشن است، ما این مدل را به شما پیشنهاد می کنیم.

11. های لایت خرمایی

های لایت قهوه ای مدیوم روی بِیس قهوه ای تیره یه این موهای فِر، ابعادی زیبا بخشیده است. از طرف دیگر، این مدل با موهای بلند و صاف نیز ظاهری فوق العاده می سازد.

های لایت خرمایی

 های لایت خرمایی

بهترین رنگ پوست و مدل مو: این مدل با رنگ پوست های مدیوم و نسبتاً گَرم، بسیار زیباست. بهترین نوع مو برای این مدل، موی باز است. اگرچه، موهای خیلی فِر را نیز می توان با اطوی مو، صاف کرد.

نکته: هنگام استفاده از اطوی مو، از محصولات محافظت کننده در برابر گرما برای مو های خود استفاده کنید تا به آن ها آسیبی نرسد.

12. کَج

در اینجا، قهوه ای مدیوم گَرم با های لایت های طلایی زیبایی ترکیب شده است. مدل های زیادی با این حالت کج زیبا می شوند. این مدل مخصوص کسانی است که به دنبال مدلی هستند که دردسر زیادی نداشته باشد.

18

بهترین رنگ پوست و مدل مو: این ترکیب رنگ می تواند با چهره های خیلی روشن معجزه کند! همچنین، این ترکیب رنگ برای کسانی که رنگ پوست خنثی یا کمی گَرم دارند و موهایشان صاف یا خیلی کم تاب دار است، مناسب است. کسانی هم که موهای فِر دارند، برای این مدل نیز باید از اطوی مو زیاد استفاده کنند. اما برای زیر روسری نیاز به اطو کشیدن نیست و مدل فِر، مناسب است.

13. باز هم دو رنگ!

در اینجا، قهوه ای گَرم را زیر لایه ای از بلوند مدیوم خنثی داریم.

  باز هم دو رنگ!

باز هم دو رنگ!

 

بهترین رنگ پوست و مدل مو: اگر موهای بلندی دارید، این مدل برای شما مدل مناسبی است. بهترین رنگ پوست برای این مدل، رنگ های سرد و یا خنثای مدیومِ مایل به روشن است. این مدل مناسب موهای صاف، فِر، تاب دار، ضخیم، متوسط و نازک است.

نکته: ما پیشنهاد می کنیم که موهای نازک را کمتر لایه لایه کندی تا پُر پُشتی خود را حفظ کند. از طرفی دیگر، موهای ضخیم را باید بیشتر لایه لایه کرد تا ظاهری متناسب داشته باشند.

14. Ombré وارونه

در این تصویر، یک رنگ روشن لطیف با رنگ قهوه ای تیره ترکیب شده است.

Ombré وارونه

 Ombré وارونه

بهترین رنگ پوست و مدل مو: بهترین رنگ پوست برای این مدل، رنگ پوست های مدیومِ سرد، مدیومِ خنثی و مدیومِ گَرم است. از این مدل می توان برای موهای تاب دارِ ضخیم، متوسط و نازک استفاده کرد.

نکته: اگر موهایتان صاف است، با استفاده از بابلیس می توانید به این ظاهر دست یابید.

15. جادوی نسبتاً سیاه

قهوه ای خیلی تیره روی موهای بلند، تقریباً مشکی براق نشان می دهد و اگر دور صورت ریخته شده باشد ( مانند تصویر)، توجهات را به چشم ها و گونه ها معطوف می کند.

جادوی نسبتاً سیاه

  جادوی نسبتاً سیاه

بهترین رنگ پوست و مدل مو: ما این رنگ را برای چهره های روشن پیشنهاد می کنیم. این کنتراست با چشم های روشن و زیبا، فوق العاده می شود. از این مدل برای موهای صاف یا موهایی که خیلی کم تاب دارند، استفاده کنید.

16. یک مدل زیبای دیگر مسی

در این مدل ( مانند تصویر) موها از ریشه تا میانه به رنگ مسی هستند و از میانه به پایین، قوه ای پُر رنگ. این مدل نیز یک مدل دو رنگ است.

 Untitled-1

مدل هایلایت زیبا روی موی قهوهای روشن خرمایی مسی قرمز کاراملی قهوه ای تیره

 

بهترین رنگ پوست و مدل مو: پوست های برنزه ی مدیوم زیباترین جلوه را با این مدل دارند. موهای صاف، بهترین شکل برای این مدل هستند، اما می توان برای موهای بلند فِر و تاب دار نیز استفاده کرد.

خانم های سبزه با استفاده از این ترکیب رنگ زیبایی فراتر از تصوّری خواهند داشت.

سعی کنید هر چند وقت به چند وقت مدل خود و همچنین، ظاهر خود را تغییر دهید تا ظاهری تازه تر داشته باشید، و هیچ وقت لبخند را فراموش نکنید!

 

انتخاب رنگ موانواع رنگ موانواع رنگ مو قهوه ایتغییر رنگ مورنگ بندی مورنگ قهوه ایرنگ مورنگ مو جدیدرنگ مو زیبارنگ مو قهوه ایرنگ مو قهوه ای زیبارنگ موی زیبازیبا رنگ موقهوه ایمو قهوه ای زیبامو های قهوه ایموه های رنگ شدهموی زیبای قهوه ایموی قهوه ایچند رنگ موچند رنگ موی قهوه ای

81 دیدگاه

 

    نیوشا 2014/01/21 در 7:48 ق.ظ - پاسخ

 

    به یه دختر 20 ساله با رنگ صورت مایل به سفید چه رنگ موی قهوه ای میاد

        boutik 2014/01/21 در 8:17 ق.ظ - پاسخ

 

        اولین عکس رو مشاهده بفرمایید قهوه ای کاراملی فکر میکنم مناسب باشه براتون البته با دیدن چهره بهتر امکان نظر دادن وجود داره. این رنگ قهوه ای واقعا جذاب هستش و با توجه به اینکه میگین رنگ پوستتون مایل به سفید هستش باید ترکیب خوبی باشه براتون.

    زینب 2014/02/24 در 5:01 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام من میخواستم بپرسم هایلات شکلاتی و کرم کثیف برای پوست سبزه مناسب هست و چه عکسی شبیه به این رنگ هست؟

        boutik 2014/02/24 در 6:33 ب.ظ - پاسخ

 

        با عرض سلام و احترام اگر پوستتان تیره یا برنزه است، از ترکیبی استفاده کنید که رنگ قهوه ای یا شکلاتی بیشتری داشته باشد و در مورد رنگی که میگین باید رنگ موی شکلاتی رو در نظر بگیرین با رگه های دارچینی که بین این عکس ها رگه دارچینی رو میتونید مشاهده کنید ولی رنگی که باهاش استفاده شده شکلاتی نیست

    فرزانه 2014/02/24 در 6:38 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام و خسته نباشید من موهامو 8/1 و 9 گارنیه گذاشتم حالا می خوام رنگ قهوه ای خیلی شیک و خوشکل در بیارم ممنون میشم راهنماییم کنید

        boutik 2014/02/24 در 6:47 ب.ظ - پاسخ

 

        با سلام

        درسته که شماره رنگ رو اعلام کردید ولی باید دید رنگ قبلی که رو موهاتن بود چی بوده و در حال حاضر موهاتون دقیقا چه رنگی هستش چون هر شماره رنگ با توجه به وضعیت فعلی مو ممکنه اثری که میذاره روش برای همه اشخاص و رنگ ها یکسان نباشه و دومین مورد هم اینکه شما می فرمایید رنگ “قهوه ای شیک و خوشکل” که این بستگی به نوع موهای شما و میزان بلندی و مدل مو و همچنین به رنگ پوست شما داره که با چهره شما خوب در بیاد…از مطالب سایت با توجه به اینکه تو کدوم دسته قرار می گیرین رنگ مو رو انتخاب کنید و حتما عکس رو نزد یه آرایش گر خوب ببرید تا با دیدن رنگی که موهای شما در حال حاضر داره تشخیص بده دقیقا باید چطور رنگی رو که هدفتون هست براتون در بیاره. موفق باشید

    مریم 2014/02/26 در 11:41 ق.ظ - پاسخ

 

    باسلام من پوستم سبزه نه خیلی به نظرشما رنگ قهوه ای بامش طلایی چه جوری میشه؟

        boutik 2014/02/26 در 2:01 ب.ظ - پاسخ

 

        با عرض سلام و احترام

        ببینید رنگ مو خیلی به چهره و سن و تیپ و علاقه تون بستگی داره ولی به نظر من اگر شما منظورتون از لایت طلایی شبیه این دو عکس هستش

        http://boutik.ir/wp-content/uploads/answer/light.jpg

        http://boutik.ir/wp-content/uploads/answer/light2.jpg

        اگر پوستتون سبزه هستش به نظرم مناسب تر اینه که لایت روشن نکنید و به شکل این عکس باشه تا روشن

        http://boutik.ir/wp-content/uploads/answer/brown.jpg

        تو این عکس آخر که عکس خانم آلبا هستش هم می بینید رنگ پوست تیره تر هستش و چقد با این رنگ مو زیبا تر و شیک تر به نظر میاد تا روشن… به هر حال بستگی به علاقه شما هم داره :)

    آزاده 2014/03/03 در 1:17 ق.ظ - پاسخ

 

    سلام

    من پوستم سفیده و صورتم درشته چشامم تقریبا عسلی تیرس می خواستم بدونم رنگ موی تناژ قرمزی مثل ماهاگونی و .. (رنگایی که قرمزی دارن) بهم میاد یا رنگایی که تناژ زردی دارن؟؟(مثل نسکافه ای و ..). کدوم یک از عکسایی ک اینجا هست برام قشنگتره؟

    ممنون. عکساتونم خیلی خوشگل و باحالن.

    مرسی

        امیر عمادی 2014/03/03 در 8:12 ق.ظ - پاسخ

 

        باعرض سلام و احترام

        بهتون پیشنهاد میکنم این مطلب جدیدتر رو هم مشاهده کنید توش لایت های خوبی داره

 

        http://boutik.ir/20-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%88%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1%DB%8C-2014/

 

        تو این مطلب چهره این خانم رو مشاهده کنید و های لایت رو ببینین منظورم عکسی هستش که پایین بهتون لینک دادم…چهره ایشون هم سفید و صورت تقریبا درشتی دارن همونطور که شما گفتید

 

        http://boutik.ir/wp-content/uploads/answer/14.jpg

        http://boutik.ir/wp-content/uploads/answer/15.jpg

 

        رنگی که به قرمزی بزنه هم می تونه براتون خوب باشه حتما نباید این یا اون باشه مثلا همچین رنگی رو ببینید http://boutik.ir/wp-content/uploads/2013/12/78.jpg

 

        اگر در نهایت دوست دارید سفیدی پوستتون بیشتر خودشو نشون بده می تونین از آخری یا کلا رنگ های تیره تر استفاده کنید که بیشتر صورتتون سفید و درخشان نشون داده میشه باهاش…هایلایت اولی هم که بهتون گفتم واقعا قشنگه براتون حالا با توجه به علایق خودتون می تونین انتخاب کنید . موفق باشید

    parsi 2014/03/13 در 10:16 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام. من پوستی سفید دارم با گونه های سرخ یا صورتی و لبای قرمز. میخوام واسای اولین بار همه موهامو رنگ بزنم. بعضیا میگن n9 بعضیا میگن کاراملی . دوست دارم روشن بشه هرچند رنگ طبیعی موهام قهوه ایه تیرست. ولی نمیخوام به پایه برسه. به نظر شما کدومو انتخاب کنم؟ چون من با رنگها هیچ آشنایی ندارم. مرسی

        امیر عمادی 2014/03/14 در 6:14 ق.ظ - پاسخ

 

        با عرض سلام و احترام

        با این مشخصاتی که می فرمایین این نعمت خوبی هستش که خودتون رنگ موی طبیعی قهوه ای تیره دارید اگر واقعا تصمیم دارید تغییری در رنگ موهاتون بدید با تصوری که از چهره تون دارم با توجه به گفتتون به نظرم کاراملی تغییره مناسبی براتون هستش . اگر هم دوست دارید تو چهره و مو تغییراتی انجام بدید بدون رنگ کردن می تونید این تغییر رو با تغییر مدل انجام بدین مثلا مطلب مدل موی میدی یا مدل موی لایه لایه رو مشاهده بفرمایید با تغییر مدل هم می تونید هم تنوع داشته باشید و هم از رنگ طبیعی موهاتون هم استفاده کنید شاد و موفق باشید.

    فرشته 2014/04/16 در 11:53 ق.ظ - پاسخ

 

    سلام.30سالمه با پوست گندمی مایل به روشن.بلندی موها متوسط.رنگ اصلی موهام تقریبا مشکیه.ولی چند بار رنگ کردم هیچ کدوم رو نپسندیدم.موهام وزه.رنگ روشن هم دوست ندارم.لطفا راهنماییم کنید.چشمهام قهوه ای تیره وصورتم تقریبا گرده.اگه هایلات مناسبی هم هست بگید باذکرشماره ومارک.اصلا رنگهارو نمیشناسم.فراوان ممنون

        فرشته 2014/04/26 در 10:29 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام.چرا سوال منو جواب نمیدید.ضروریه.لطفاااااااا

            امیر عمادی 2014/04/27 در 7:14 ب.ظ - پاسخ

 

            عذرخواهی میکنم بابت دیر پاسخ دادن به دلایلی امکان رسیدگی نبود و در وب سایت هم مدتی هستش مطلب منتشر نشده به زودی کار ادامه پیدا خواهد کردن و با مطالب جدید در خدمت شما عزیزان خواهم بود.موفق باشید

        امیر عمادی 2014/04/27 در 6:58 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام

        با مشخصاتی که دادین رنگ روشن خیلی شما رو جذاب تر می کنه مخصوصا اینکه میگین موهاتون وزه و چشم های قهوه ای دارین..ولی علایق شما هم مهمه چون میگین روشن دوست ندارید اگر میخوایین روشنه روشن نباشه با توجه به وز بودن موهاتون می تونید رنگ عسلی رو انتخاب کنید..نظر من اینه که روشن تر باشه جذاب تر میشید..رنگ هم به آرایش گر بگید براتون در میاره…برای عسلی فکر میکنم یک تیوپ کامل 12 با 9 درصد اکسیدان بشه در آورد…ولی اگر من بودم برای موهای وز روشن تر انتخاب می کردم :) موفق باشید

    مژده 2014/04/18 در 2:54 ب.ظ - پاسخ

 

    با سلام . من میخوام موهامو بدون دکلره رنگ شکلاتی تیره کنم و روش بدون دکلره چندتا لایت با یک رنگ دیگه در بیارم .شما میتونید ننودرباره ی شماره رنگهایی که باید استفاده کنم راهنمایی کنید. ممنون میشم

        امیر عمادی 2014/04/27 در 7:09 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام در مورد شماره رنگ برای شکلاتی از این فرمول استفاده میشه( نصف تیوپ بلوند شکلاتی تیره 6.7 + یک سوم تیوپ قهوه ای شکلاتی 4/7 + 20 سانت بلوند مسی تیره 6/44 + 60 سی سی اکسیدان نمر ه یک ) ولی رنگی که رو موهاتون قبلا خورده رو رنگی که در نهایت در میاد تاثیر میذاره حتما اگر خودتون می خوایین رنگ کنید با یک آرایشگر مشورت کنید و رنگی که هدفتون هستش رو با عکس یا هر طوری نشون بدید و با توجه رنگ فعلی موهاتون دقیقا نظر بدن اگر هم که میخوایین آرایشگر انجام بده که بحثی نیست خودشون استاد هستن :) موفق باشید

    فرشته 2014/05/01 در 8:04 ق.ظ - پاسخ

 

    ممنون.خیلی لطف کردین

    الی 2014/05/21 در 6:53 ق.ظ - پاسخ

 

    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه

    من دلم یه مدل دورنگ هایلایت دخترونه میخواد 2-3باره که موهامو رنگ کردم یه بار زیتونی که اصن راضی نبودم یه بار تنباکویی که بدنبود واین بارم قهوه ای شماره 4 رولن گذاشتم که بار آخریه بیشتر راضیم کردموی خودم هم خرمایی تیرست (البته همش هم بدون دکلره) و پوستم سفیده و رنگ چشمم هم خرمایی تیرس.. میشه راهنماییم کنید که چه مدل موی دورنگی بمن میاد؟؟ اگه قشنگ بشه پایین موهامو با دکلره موافقم. در ضمن شما خودتون آرایشکاه دارید جایی که بتونیم بیایم؟

        امیر عمادی 2014/05/21 در 11:42 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام متشکرم امیدوارم شما هم خوب باشید در مورد سوالتون پوستتون چون سفید هستش رنگ های تیره با هایلایت روشن باید براتون جالب باشه نمیدونم موهاتون صاف هستش یا فر و اندازه و مدل موهاتون رو هم نگفتین چون بهتر میشه نظر داد…اگر موهای صافی دارین و رنگ هایی که استفاده کردید شما رو راضی نکرده می تونین یه تغییر بدین تو موهاتون البته نمی دونم چقدر اهل تغییر هستین اگر اماده یه تغییر درست حسابی هستین مثلا کل موهاتون مشکی بشه با هایلات خیلی کم شبیه این عکس یا اینکه اگر دوست دارید تضاد هم توش باشه شبیه این عکس اینطوری رنگ متفاوتی میشه که تا حالا استفاده نکرده بودین اگر می خوایین سنگین تر باشه یا اینکه تغییر کمتری توش باشه می تونید قهوه ای تیره استفاده کنید با هایلایت خاص مثلا شبیه این عکس….به نظرم بین اینایی که گفتم همون ترکیب مشکی برای شما بهتر باشه البته من چهره شما رو ندیدم چطوره ولی پوست سفیدتون با موهای صاف اندازش هم تقربا متوسط باشه شبیه دو عکس اول باید براتون تغییر خوبی باشه :) در مورد آرایشگاه هم میدونین که تو ایران محدودیت هایی هست و برای خانم ها رسما نمی تونم مرکزی افتتاح کنم و خودم توش فعالیت کنم ولی در نظر دارم که یه مرکز مشاوره حضوری راه اندازی بشه…ببینیم آینده چطور میشه…همیشه شاد و زیبا و سلامت باشید

    avin 2014/05/21 در 7:15 ب.ظ - پاسخ

 

    با سلام و خسته نباشید خدمت شما.

    من 33سالمه و موهای متوسط بلند وتقریباموجدار دارم. پوستم سفید وچشم هایی قهوه ای تیره .قبلا خودم موهامورنگ کردم از رنگ نسکافه ای شماره 6 مارک مارال استفاده کردم الان میخوام رنگ موهامو به شرابی تغییر بدم اگه امکان داره برای مارک اندازه وشماره رنگ مو کمکم کنید بی نهایت از شما ممنون میشم

    avin 2014/05/21 در 7:23 ب.ظ - پاسخ

 

    ضمنا من یادم نبود که عرض کنم موهای من خیلی هم سفید شده خیلی به راهنماییتون نیاز دارم.رنگهای مورد علاقه من گروه شرابی و بادمجانی هستن ولی اصلا نمیخوام به قرمزی بزنه

        امیر عمادی 2014/05/22 در 4:58 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام در مورد رنگی که می خوایین من تو این نظر فرمول چند شرابی رو میذارم ولی به نظرم چون همچین تغییر رنگی می خوایین انجام بدین آرایشگاه برید موهاتون رو ببینه و انجام بده ریسکش کمتره بعد از اینکه یه بار رفتین براتون رنگ رو در آوردن دفعه های بعد می تونید منزل رنگ کنید و همون بازه رنگ ها رو ادامه بدید ولی در حال حاضر رنگ موهاتون تو یه بازه دیگه هستش…. به هر حال پیشنهاد بود هرطوری خودتون مایلید..موفق باشید

 

        فرمول 1 شرابی بنفش

 

        ابتدا کل موها را با مقدار 1/3 تیوپ از رنگ شماره 4.6 پرفکت به اضافه مقدار 2/3 تیوپ از رنگ شماره 44.65 پرفکت همراه با مقدار لازم اکسیدان 6%

 

        فرمول 2 :

 

        مقدار 2/3 تیوپ از رنگ شماره V2 + مقدار 1/3 تیوپ از رنگ شماره 3.6 + اکسیدان 9%

 

        شرابی سیکلمه :

 

        فرمول 1 :

 

        مقدار 2/3 تیوپ از رنگ شماره 3.6 و 1/3 از رنگ شماره 4.6 + اکسیدان 6%

 

        فرمول 2 :

 

        مقدار 2/3 از رنگ شماره WR4 آتوسا به اضافه 1/3 از رنگ شماره RV6 آتوسا + اکسیدان 6%

 

        شرابی بور گاندی

 

        فرمول 1 :

 

        مقدار 2/3 از رنگ شماره 7.45 آتوسا ژله ای + 1/4 از رنگ WR4 آتوسا

 

        شرابی انگوری

 

        فرمول 1 :

 

        مقدار 2/3 از رنگ RV6 آتوسا + 1/3 از رنگ شماره 6.55 پرفکت + اکسیدان 9%

 

        فرمول 2 :

 

        مقدار 2/3 از رنگ شماره 6.99 ایگورا رویال + 1/3 از رنگ 6.55 پرفکت + اکسیدان 9%

 

        شرابی ارغوانی

 

        مقدار 2/3 از رنگ V6 + مقدار 1/3 از رنگ 66.46 پرفکت + اکسیدان 9%

 

        شرابی مسی

 

        فرمول 1 :

 

        مقدار 2/3 از رنگ 66.44 + 1/3 از رنگ 44/46 + 2 سانت واریاسیون پرتقالی مانند 0.43 + اکسیدان 9%

 

        فرمول 2 :

 

        کل تیوپ از رنگ 55.44 + 5 سانت از رنگ 77.46 + اکسیدان 9%

 

        فرمول 3 :

 

        2/3 از رنگ V5 از هر مارکی + 1/3 از رنگ 88.43 پرفکت + 2 سانت واریاسیون پرتقالی + اکسیدان 9%

    avin 2014/05/22 در 6:11 ق.ظ - پاسخ

 

    بازم نهایت تشکر رو دارم چشم حتما پیشنهاد شمارو انجام میدم دست شما درد نکنه.متشکرم

        امیر عمادی 2014/05/22 در 6:16 ق.ظ - پاسخ

 

        خواهش میکنم همیشه زیبا و سلامت باشید بدرود

    الی 2014/05/27 در 1:17 ب.ظ - پاسخ

 

    بسیارممنون از این سلیقه و انتخاب زیباتون در مورد رنگ ها

    درجواب پیام قبل ک داده بودین باید بگم که من موهام کاملا صاف هست وبلندیش تا بازوهام. اما چون صورتم کشیده هست قصد دارم اندفه کاملا لایه لایه یا مدل میدی کوتاهش کنم با عکس 1و2 ک گذاشته بودین خیلی موافقم.. ولی آرایشگرای زیادی بنظرم نمیتونن این طلایی خوشرنگو در بیارن میشه خواهش کنم ترکیب هایلایت عکس2 و همینطورطلایی مات رو برام بزارین؟ منظورم یه طلایی که یه کمم تیره تر ازین باشه … بهرحال کاملا بشه گفت که طلایی مات هست:-)

    منهم امیدوارم بزودی بتونم تو مرکز مشاورتون حضور داشته باشم… بی نهایت ممنون

    الی 2014/05/27 در 1:29 ب.ظ - پاسخ

 

    یادم رفت بگم که من از مارکای رولن و ریتون استفاده کردم و راضی بودم اگر بشه مارکی معرفی کنین که به همین اندازه و ازینم بهتر باشه ممنون میشم:-)

        امیر عمادی 2014/05/27 در 8:27 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام نظر لطف شماست خوب در مورد اینکه موهاتون هم صاف هستش خیلی خوبه حتما با مدلی که انتخاب کردین زیباتر میشین رنگ مو 10/1 میتونین بگیرید برای اون قسمت استفاده کنید…دو برند رنگی که گفتید خوب هستند می تونید اکوالی هم استفاده کنید . قبل از انتخاب و تصمیم گیری این مطلبم رو که در مورد اخرین مدل موهای بهار 2014 هستش رو هم یه نگاهی بندازین.در مورد آرایشگر ها هم بدبین نباشید یه آرایشگر با تجربه پیدا کنید و میتونین عکس هم بهشون نشون بدید دقیقا ببینن شما چی میخوایین براتون همون رو دربیارن… همیشه شاد و سلامت و زیبا باشید

    ليدا 2014/06/02 در 11:12 ب.ظ - پاسخ

 

    با سلام و خسته نباشيد من ميخوام موهامو شكلاتى بدون دكلره كنم لطف ميكنيد راهنماييم كنيد ممنون

        امیر عمادی 2014/06/12 در 5:58 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام ممنون برای رنگ شکلاتی از سری رنگهای E ریتون استفاده کنید موفق باشید

    رها 2014/06/10 در 8:43 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام.ممنون میشم هرچه سریعتر جواب من روبدید.آخه ضروریه.

    رنگ پوست من گندمی و تقریبا روشنه.چشمانم هم قهوه اییه.برای اولین بار میخوام موهام رو رنگ کنم.رنگ موهام قهوه ای تیره است.دوست دارم بدون دکلره کردن موهام رو رنگ کنم.از رنگها هم چیزی سرم نمیشه.از رنگ نسکافه ای و دارچینی خوشم میاد.بنظرتون به من میان؟چه رنگهایی باید تهیه کنم؟p

        امیر عمادی 2014/06/12 در 5:26 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام نمیدونم چقد می خوایین تغییر کنین اگر نمی خوایین هایلایت کنید یا زیاد با رنگ ها بازی نکنید می تونید یه چیزی مثل این عکس رو انتخاب کنید که رنگ پوستتون رو هم روشن تر نشون میده…البته سنتون رو نمی دونم اگر دوست دارید از همین رنگ تیره استفاده کنید و یه سبک رنگ دخترونه تر و شیطون تر باشه می تونید همون رنگ تیره رو با یه لایت ترکیب کنید به طور مثال این عکس و اگر می خوایین تغییرتون بیشتر باشه و از این سری رنگ ها بیرون بیایید می تونید از این رنگ هم استفاده کنید ولی بیشتر با موارد اول موافقم تا این اخری اگر خواستین از این اخری استفاده کنید ابروهاتون تیره باشه و موهاتون هم صاف یا حالت دار اگر فر هستش از اخری استفاده نکنید به نظرم جالب نمیشه…یه پیشنهاد وسوسه انگیز هم براتون دارم :) استفاده از مدل های دو رنگ با توجه به رنگ پوستتون یه نگاهی به این عکس بندازین بعضی از مدل های دو رنگ واقعا جذاب هستن تو این مطلبم می تونید چند مدل دو رنگ ببینید…البته فکر کنم شما نمی خوایین اینقدر تغییر داشته باشید اگر حدسم درسته رو همون گزینه اول فکر کنید. شاد و زیبا باشید

    saba 2014/06/28 در 9:22 ق.ظ - پاسخ

 

    سلام ه نضرتون رنگ قهوه ای تیره با مش های روشن یا دکلره به چهره ی سبزه میاد البته مشاشو میخوام بدم نازک بزنن

    به نظرتون قشنگ میشه ؟؟

        امیر عمادی 2014/06/28 در 9:41 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام اگر قهوه ای تیره باشه با رنگ پوستتون خوب میشه ولی روشن نه جالب نمیشه…اره لایت هم توش کم بندازین باریک عالیه موفق باشید

    tk 2014/07/01 در 1:55 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام من موهای کوتاه پرپشت وضخیم و سیاهی دارم پوستم سبزه س و چشمام قهوه ای تیره رنگ موی مناسب من چه رنگیه؟ ممنون

        امیر عمادی 2014/07/13 در 12:05 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام فکر میکنم با همچین رنگی چهره تون خیلی تغییر کنه و بهتون بیاد اگر دوست ندارین اینقدر تغییرتون زیاد باشه می تونید رو همون رنگ مویی گه دارید چند تا لایت بذارید و تنوع ایجاد کنید. مثلا رنگ هایی شبیه عکس1 و عکس2 و عکس3 …… موفق باشید

    مریم 2014/07/12 در 9:01 ب.ظ - پاسخ

 

    مریم

 

    سلام خسته نباشید من رنگ پوستم سبزه است رنگ چشمام هم قهوه ای روشنه مو های فر دارم الانم رنگ موهام شکلاتی 6/e ولی از رنگش خوشم نیومد به نظر شما چه رنگی بذارم که به چهره ا م بیاد

        امیر عمادی 2014/07/13 در 11:33 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام ممنون فکر میکنم با توجه به رنگ پوستتون از سبک های تیره تر استفاده کنید جالب باشه مثلا شبیه این عکس این در صورتی هستش که می خوایین تک رنگ باشه اگر دوست دارید یکم مدرن تر عمل کنید و بیشتر مطابق مد باشید می تونید از طرح های دو رنگ استفاده کنید که بعضی هاشون خیلی زیبا هستن مخصوصا چون موهاتون فر هستش مدل های زیبایی براتون پیدا میشه با توجه به رنگ پوستتون این عکس هارو بهتون پیشنهاد می کنم عکس اول و عکس دوم البته نمی دونم بلندی مو هاتون چقدره اگر بلند و حالت داره این عکس هم ببینید . مطلب موهای دورنگ هم یه نگاهی بندازید . همیشه زیبا و سلامت باشید.

    فاطمه 2014/08/02 در 7:06 ق.ظ - پاسخ

 

    من موهای سیاه با پوست سبزه روشن داریم لطفا راهنمایی کنید چه رنگی مناسب منه که هم منو زیبا میکنه هم رنگی که انتخابی خیلی به چشم میاد ؟ممنون

        امیر عمادی 2014/08/12 در 3:13 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام کاش رنگ چضم هاتون هم می گفتید … اخرین مطلبی که در مورد مد رنگ مو منتشر کردم چهار رنگ مو مشکی جذاب بود.. پیشنهاد میکنم اون مطلب رو بخونید و با توجه به رنگ چشم و علاقتون یکی از اون چهار رنگ رو انتخاب کنید . رنگ های خوبی هستن به چند نفر مشاوره دادم و با این رنگ ها خیلی زیباتر شدن. شاد و زیبا باشید

    nasim 2014/08/02 در 5:15 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام

    من ژوست تيره با موهايي معمولي و كم پشت هستم.ميخواهم موهايم دو رنگ ولي خيلي روشن نباشد.تو مايه هاي قهوه اي.چه كاري پيشنهاد ميكنيد؟

        امیر عمادی 2014/08/12 در 3:06 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام مدل های مختلف و زیبای زیادی وجود داره اگر دوست دارید از قهوه ای باشه و روشن هم نباشه میتونید مثل این عکس و این عکس انتخاب کنید … من مطلبی در مورد موهای دورنگ منتشر کردم از این ادرس می تونید مدل ها و رنگهای مختلف رو رو ببینید شاید رنگ دیگری هم نظرتون روجلب کرد، موفق باشید

    زهرا 2014/08/10 در 1:03 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام خدمت دوست عزیزم،من 20 سالمه .رنگ پوستم گندمی. چشمام درشت قهوه ای تیرست.ازدواج کردم موقع عروسیم موهامو عسلی شکلاتی کردم.الان 8 ماه از عروسیم میگذره،حالا میخوام موهامو رنگ کنم،لطفا کمکم کنید.لازم به ذکره که خودم رنگ های روشن رو دوست ندارم.ممنون میشم اگه زود جواب بدید

        امیر عمادی 2014/08/11 در 7:51 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام ممنون چشم های زیبایی دارید و رنگ هایی که زیباتون کنن زیادن ولی چون به رنگ های روشن علاقه ندارید یکم انتخاب ها محدود میشه.براتون دو پیشنهاد دارم یک اینکه از هایلایت یا یه لایت شبیه این عکس استفاده کنید. دوم اینکه من به تازگی مطلبی با عنوان چند رنگ موی مشکی جذاب منتشر کردم حتما رنگ ها رو ببینید و از بینشون فکر میکنم این عکس برای رنگ پوستتون و چشم های زیباتون مناسب باشه…در همون مطلب رنگ موهای مشکی گیلاسی مثل این عکس هم می تونین استفاده کنین. همیشه شاد و جذاب و سلامت باشید.

        امیر عمادی 2014/08/11 در 8:07 ب.ظ - پاسخ

 

        لینک مطلب 4 رنگ موی مشکی جذاب اشتباه وارد شده بود اصلاح شد موفق باشید

    امیر عمادی 2014/08/11 در 8:11 ب.ظ - پاسخ

 

    عذرخواهی می کنم اگر دیر شد :) موفق باشید

    fariba 2014/08/29 در 7:00 ق.ظ - پاسخ

 

    چطور میتونم روی موی قهوهای متوسط نسکافه ای دربیارم؟

        امیر عمادی 2014/08/31 در 4:02 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام در مورد رنگ ها باید به ارایشگر مراجعه کنید براتون با توجه به خواسته ای که دارید ترکیب کنن…استثنا جواب این سوالتون رو میدم ولی از خوانندگان درخواست میکنم هر سوالی دارن بپرسن بجز پرسیدن شماره رنگ ها ! چون این کار وظیفه ارایشگر هستش و اینکه بهتره به یک ارایشگر با تجربه مراجعه کنید تا اینکه خودتون در منزل رنگ کنید … چون اونطور که من شمارو راهنمایی میکنم و چیزی که تو عکس ها میبینید رو نمیتونید خودتون در بیارید…برای اینکه نسکافه ای متوسط در بیاد باید رنگ 6d رو با 10.1 ترکیب کنید و 10.1 دوبرابره 6d باشه با اکسیدان شماره 2…. موفق باشید

    nafas 2014/08/29 در 1:12 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام من 22 سالمه رنگ پوستم سفیده و رنگ چشمهام و موهام قهوه ای تیره هست. سال پیش 1بار هایلایت عسلی کردم( از روی رنگ موهای طبیعی خودم- قهوه ای تیره) حالا میخوام کلا موهامو رنگ کنم تا یه تغییری بکنم و البته جذاب هم بشه؛میخوام رنگ موهام روشن بشه. چه رنگی بهتره واسم؟ خودم عسلی دوس دارم چون اون لایت های عسلی خیلی بهم میومدن.

    عسلی خوبه یا عسلی مایل به کاراملی؟؟؟

    توروخدا زود جواب بدین 2روز دیگه میرم موهامو رنگ کنن. مرسییییییی

        امیر عمادی 2014/08/29 در 7:04 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام چه ترکیب خوبی :) باید خیلی زیبا و جذاب باشید جنس و اندازه موهاتون هم خیلی خوبه همون لایت رو موهای خوش رنگتون باید خیلی قشنگ باشه یا مثلا ترکیب رنگ ابرو و موی مثل این عکس هم شما رو جذاب تر می کنه ولی چون دوست دارید یه تغییر دیگه داشته باشید و روشن تر کنید به نظرم می توینین از ترکیبی شبیه این عکس استقاده کنید و اگر باز هم دلتون بیشتر تغییر می خواد و می خوایین حسابی نگاه ها سمت شما باشه و متوجه تغییرتون بشن می تونید از ترکیبی شبیه این عکس استفاده کنید که خیلی روشن تر از موهای الان شماست.به غیر از این ترکیب ها بهتون پیشنهاد میکنم اخرین مطلبی که درباره چند نوع رنگ موی مشکی جذاب منتشر کردم رو هم یه نگاهی بندازید شاید وسوسه شدید بجای روشن تصمیم دیگه ای بگیرید :) همیشه شاد و زیبا باشید.

    nafas 2014/08/29 در 1:20 ب.ظ - پاسخ

 

    ببخشید من تو پیام قبلیم شرایط موهامو نگفتم.

    بلندی موهام تا کمرم میشه، و فرم موهام زود حالت میگیره نه کامل صاف هست و نه فر. فرم موهام خیلی خوبه

        امیر عمادی 2014/08/29 در 7:08 ب.ظ - پاسخ

 

        خیلی بلندیش و نوعش عالی هستش همیشه از موهاتون مراقبت کنید تا همیشه از این نعمت زیبا بهرمند باشید. تو نظر قبل جوابتون رو دادم. همیشه سلامت و جذاب باشید.

    بهار 2014/08/30 در 7:32 ق.ظ - پاسخ

 

    جواب منو ندادی:-)

        امیر عمادی 2014/08/30 در 7:58 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام سوالتون چی بود با اسمتون پیدا نکردم لطفا دوباره ارسال کنید

    بهار 2014/08/30 در 9:20 ق.ظ - پاسخ

 

    سلام,من موهای تقریبا قهوه ایی تیره زدم تا الانم دکلره نکردم و زیادم دوس ندارم ,پوستم تقریبا سبزه تقریبا!!!!رنگ چشمهام قهوه ایی روشنه, میشه لطفا راهنمایی کنید چه رنگی بهم میاد فقط بدون دکلره استفاده بشه,وموهامم کوتاهه

        امیر عمادی 2014/08/30 در 3:10 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام قهوه ای تیره با چشم هاتون میاد حالا اگر قهوه ای تیره نظرتون رو جلب نکرده برای اینکه تنوع ایجاد بشه میتونید ترکیبی عمل کنید حالا با توجه به میزان تغییری که دوست دارید بهتون چند انتخاب رو پیشنهاد میکنم . اگر می خوایین کم تغییر و زیبا باشه می تونید از ترکیبی شبیه این عکس استفاده کنید البته اینجوری کمتر تغییر رنگ مو تون به نظر میاد و با توجه به چشم هاتون که قهوه ای روشن هستش می تونید از ترکیب های دو رنگ روشن تر استفاده کنید به ترتیب از تیره تر به روشن تر این سه عکس براتون باید جالب باشه عکس اول . عکس دوم . عکس سوم . عکس چهارم . من بیشتر با ترکیب رنگ موی عکس اول براتون موافقم میبینید که با رنگ ابرو و چشم ها و رنگ پوست ترکیب خوبی ایجاد شده اگر موهاتون خیلی کوتاه هستش پیشنهادم عکس چهارم هستش. خوب حالا تصمیم گیری با شماست :) بهتون پیشنهاد می کنم علاوه بر این مدل های ترکیبی که بهتون گفتم مطلب موهای دو رنگ مد 2014 رو که چند وقت پیش منتشر کردم رو هم ببینید شاید ایده ای جدید تو ذهنتون اومد. بابت دیر پاسخ دادن عذر خواهی می کنم همیشه شاد و زیبا و سلامت باشید.

    ندا 2014/08/30 در 10:14 ق.ظ - پاسخ

 

    با سلام و خسته نباشید

    من موهام هایلایت روشن دارد و زمینه را هم با رنگ روشن کردم

    رنگ چشمام مشکیه

    به نظرتون موهامو چه رنگی بکنم چون از این رنگ خسته شده ام

        امیر عمادی 2014/08/30 در 3:28 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام رنگ پوستتون چطور کاش رنگ پوستتون رو می گفتید..ولی چشم های زیبای مشکی تون بهونه خوبی برای یه پیشنهاد وسوسه کننده بهم میده اگر سفید پوست باشید که بهتر :) مخصوصا که از رنگ روشن خسته شدین و دوست دارید یه تغییر درست حسابی داشته باشید من بهتون موهای مشکی ترکیبی زیبا رو پیشنهاد می کنم اگر شهامت تغییر رو دارید بهتون پیشنهاد می کنم مطلب 4 رنگ موی مشکی جذاب رو که به تازگی منتشر کردم رو مشاهده کنید و مدل های زیباش رو ببینید اگر زیاد دوست ندارید تو چشم باشید می تونید یه ترکیب ملایم تر از بین همون مدل ها انتخاب کنید مثلا این عکس با توجه به چشم مشکی بودن شما دستتون تو انتخاب کردن بین اون 4 نوع رنگ بازتر خواهد بود و پیشنهاد من به شما بیشتر ترکیب های اول از همون مطلب هستش.همیشه جذاب و سلامت باشید.

    سحر 2014/08/31 در 8:02 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام.من موهای تقریبا پری دارم بلندیش هم تا کمرم میرسه ولی درکل مدلش تیکه تیکه بوده و رنگ موهام هم کاملا مشکی نیست کمی روشنتر هستش حدودا8 ماهه پیش یه رنگ تقریبا قهوه ای طبیعی گذاشته بودم که الان یک سو م موهام به رنگ ریشه رسیدن چشام قهوه ای تیرس پوستم سبزه س. میخوام رنگ یاهایلایت کنم ولی اصلا نمیدونم چه رنگی بهم بیشتر میاد در ضمن صورت تقریبا گردی دارم و موهام هم نازکند

        امیر عمادی 2014/09/01 در 4:58 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام چه خوب چه موهای بلندی دارید موهای بلند واقعا جذاب هستن …چون موهای بلندی دارید به نظرم از یک رنگ ترکیبی استفاده کنید که زیبایی موهاتون رو بیشتر کنه و به چشماتون هم بیاد..با توجه به رنگ پوستتون و چشم هاتون به نظرم ترکیبی شبیه این عکس و این عکس باید براتون خیلی تغییره خوبی باشه بهتون پیشنهاد میکنم مطلب موهای دو رنگ و چهار رنگ موی مشکی هم یه نگاهی بندازید. همیشه زیبا و سلامت باشید .

    بهارموسوی 2014/09/16 در 7:33 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام :

    من 30 ساله موهای مصری کوتاه لخت و مشکی پوست صورت سفید گندمی چشمهایی قهوه ای تیره میخوام عسلی تیره رنگ کنم لطفا راهنماییم کنید و بفرمایید چه رنگهایی به این مشخصات من میاد و میتونه جذابیت منو بیشتر کنه

        امیر عمادی 2014/09/26 در 7:44 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام با مشخصاتی که گفتید حتما الان موهاتون با رنگ مشکی باید زیبا باشه و بهتون بیاد ولی خوب همه به تغییر نیاز دارن به نظرم مطلب ۴ نوع رنگ مشکی هم یه نگاهی بندازید مواردی که توش هست مخصوصا این عکس بهتون میاد و برای موهای زیباتون خوبه..عسلی تیره هم خوب میشه و علاوه بر اون برای چشم های قهوه ای تون میشه ترکیب هایی شبیه این عکس و این عکس و این عکس هم استفاده کنید. همیشه سلامت و زیبا باشید.

    سمیرا 2014/09/23 در 8:06 ق.ظ - پاسخ

 

    سلام وخسته نباشید.من یه مدت پیش موهامورنگ تنباکویی کردم.خب خوبه به پیشنهاد یکی از دوستام میخواستم از داخلش تکه های کرم استخونی در بیارم.نمیدونم اصلا خوب میشه یا نه؟میشه لطفا راهنماییم کنید

    سمیرا 2014/09/23 در 8:11 ق.ظ - پاسخ

 

    عذر میخوام من تو پیام قبلیم فراموش کردم بگم رنگ پوستمم تقریبا گندمیه رنگ چشمامم قهوه ای (تقریبا تیره) هستش.ضمن اینکه موهام کم حجم و تارهای نازکی داره.

        امیر عمادی 2014/09/26 در 5:00 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام بله پیشنهاد خوبی دادن میتونید این کارو بکنید و چند تا لایت استخونی بهش اضافه کنید فقط توش زیاده روی نکنید و تعدادش بیش از اندازه زیاد نشه…همیشه شاد و سلامت باشید

    مریم 2014/09/24 در 11:01 ق.ظ - پاسخ

 

    با سلام .من دختر 25 ساله هستم .موهای خیلی بلندی ندارم یعنی تا شونه هام هستم .رنگ پوستمم تقریبا سفید هست. صورت کشیده ای هم دارم. میخوام موهامو فر کنم و رنگ اما نمیدونم چه مدلی با چه رنگی بهم میاد . از رنگ قهوه ای براق هم برا موهام خیلی خوشم میاد .میخواستم راهنماییم کنین چجور فری با چه رنگ و مارکی بذارم.و درصمن موهامم خیلی پرپشتن . ممنونم بخاطر مطالبتون .با تشکر

        امیر عمادی 2014/09/26 در 3:46 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام خواهش می کنم در مورد اینکه موهاتون رو کاملا فر کنید موافق نیستم نمی دونم موهاتون الان صاف هستش کاملا یا حالت داره کمی…رنگ چشم هاتون هم تاثیر داره که اونم نمیدونم چه رنگی هستش … بهتون پیشنهاد میکنم مدل کوتاه و حالت دار انتخاب کنید شبیه این عکس یا مدلی شبیه این عکس انتخاب کنید که یبار مهمونی یا جایی خواستید برید بتونید از مدل های ترکیبی صاف و حالت دار شبیه این عکس استفاده کنید . در مورد رنگش هم همون رنگ قهوه ای بهتون میاد اگر هم خواستید از رنگ بندی روشن تر استفاده کنید می تونید از ترکیب رنگ اولین عکس استفاده کنید که باهاش با آرایش چشم دودی برای مهمونی ها می تونید زیبا تر بشید. همیشه شاد و سلامت باشید.

    باران 2014/10/07 در 4:16 ق.ظ - پاسخ

 

    سلام.من بیست سالمه اولین باره میخوام موهامو رنگ کنم موهام بلنده یکم موج داره رنگ موهامم خرمایی تیرس.رنگ پیشنهادیه شما چیه؟نمیخام رنگش خیلی روشن باشه.مرسی

    باران 2014/10/07 در 4:19 ق.ظ - پاسخ

 

    ببخشید یادم رفت رنگ چشمامم بگم.قهوه ای تیره .اگه ممکنه زودتر جوابمو بدین متشکرم

        امیر عمادی 2014/10/13 در 4:08 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام چه ترکیب زیبایی موهای بلند خرمایی تیره چشم قهوه ای :) باید زیبا باشید خوب اگر دوست دارید رنگ مو استفاده کنید و تغییر داشته باشید می تونید در کنار همین رنگ ظبیعی تون یه رنگ دیگه استفاده کنید که یه مدل ترکیبی در بیاد ..اولین رنگی که بهتون پیشنهاد میکنم تیره هستش شبیه این عکس اگر خیلی اسرار دارید تغییرتون بیشتر باشه می تونید چیزی شبیه این عکس و این عکس استفاده کنید بهتون میاد اگر باز هم راضی نشدید و روشن تر می خوایین می تونید ترکیبی شبیه این عکس انتخاب کنید..همیشه زیبا و سلامت باشید

    الهام 2014/10/23 در 3:50 ب.ظ - پاسخ

 

    باسلام، من 26سالمه و رنگ چشام قهوه ای تیره هست ومیخام که موهامو آناناسی کوتاه کنم پوستمم نسبتا روشنه، الان موهام استوایی رنگه یعنی کمی روشنتر از طلایی، میخام که برام یه رنگ خیلی قشنگ که بهم میاد معرفی کنید چه رنگی کنم به من میاد? البته موهام چند وقت پیش تقریبا 4ماه پیش دکلره کردم

    safiye 2014/10/25 در 12:46 ب.ظ - پاسخ

 

    با سلام و تشکر از سایت خوبتون

    اگه میشه سریع جوابمو بدید

    من قبلا موهامو دکلره کرده بودم بخاطر بارداريم دیگه رنگ نکردم الان تقریبا 13 سانت از موهای خودم رشد کرده میخوام خودم رنگ کنم میخواستم کمکم کنید چه رنگی بزنم نمیخوام دکلره کنم ميخوامم رنگ موم روشن بشه مو هام صاف تقریبا نزدیک ار نجم بلنديش موهای خودم که در اومده خرمایی تن قرمزی داره

    ممنون لطفا سریع راهنماييم کنید

        امیر عمادی 2014/11/04 در 4:01 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام موهاتون چون قسمت دکلرش بیرنگ شده یه دست نمیشه می تونید یه رنگی بذارید که هارمونی داشته باشه با اون قسمت … من بهتون پیشنهاد می کنم حتما به یه آرایشگر خوب مراجعه کنید و قبلا هم تو این مطلب اعلام کردم در مورد فرمول رنگ مو لطفا سوال نپرسید و به آرایشگر مراجعه کنید ولی اگر خیلی مایلید که خودتون انجام بدید می تونید قسمت دکلره شده رو ۶/۱ با اکسیدان ۹ درصد بذارید و قسمت طبیعی رو از دو سانت مونده به ریشه تا قسمت دکلره رو ۱۰/۱ با اکسیدان ۱۲ درصد بذارید و در نهایت ریشه موهاتون رو ۱۰/۱ با یه بند انگشت 6/1 ترکیب و با اکسیدان ۹ درصد بزنید…موفق باشید.

    mahsa 2014/10/29 در 6:24 ق.ظ - پاسخ

 

    سلام. مرسي بابت عكساي خوبتون. من موهاي شرابي داشتم به هزار زحمت روشنش كردم و الان بلوند دودي با لايتهاي تيره دودي. ميخوام روي كل موهام قهواه اي بزنم كه قرمزي نداشته باشه. راهنماييم كنيد لطفا . ممنون

    mahsa 2014/10/29 در 6:27 ق.ظ - پاسخ

 

    و اينكه بلوند خيلي بهم مياد ولي تكراري شده بيشنهادي جز قهوه اي داشته باشيد هم ممنون ميشم. از موهاي دو رنكم خوشم مياد

        امیر عمادی 2014/11/04 در 3:33 ب.ظ - پاسخ

 

        سلام شما در مورد رنگ چشم هاتون و صاف و فر بودن و اندازه موهاتون بهم نگفتید و اینکه رنگ پوستتون هم نمی دونم و عکستون هم ندارم ! اینطور نظر دادن شاید درست نباشه…ولی از هر استایل و سبکی که باشید بهتون پیشنهاد می کنم از این مطلب هم بازدید کنید حتما موردی که دوست دارید رو پیدا می کنید. شاد و سلامت باشید

    safiye 2014/11/03 در 3:49 ب.ظ - پاسخ

 

    سلام چرا جواب سوال منو نمی دید آقای امیر عمادي

        امیر عمادی 2014/11/04 در 4:01 ب.ظ - پاسخ

 

        پاسخ دادم بهتون اگر دیر شد عذر خواهی می کنم . همیشه شاد و سلامت باشید.

    sanaz 2014/12/14 در 1:15 ق.ظ - پاسخ

 

    سلام من میخام از روی یک عکس موهام رو رنگ کنم

    چجوری میتونم عکس رو براتون بفرستم تا درموردش بهم اطلاعات بدین؟؟

    ممنون میشم اگه ج بدین

        امیر عمادی 2014/12/14 در 2:14 ق.ظ - پاسخ

 

        سلام به زودی مرکز مشاوره یک متخصص مد راه اندازی میشه که توش امکان ارسال عکس هم وجود داره…در صورتی که عجله دارید می تونید با ایمیل در تماس باشید 1stylist.com@gmail.com موفق باشید

 

مدل مو مو ارایش ارایش چشم زیبایی و دانستنی های زیبایی زندگی روزمره چشم مانیکور رژ لب آرایش 2014 مد نکات زیبایی مدل مو زیبا موی زیبا لب زیبا مدل مو جذاب رژ ارایش لب مد مدل مو تغییر مدل مو رنگ مو چشم زیبا طرح مانیکور شلوار ارامش در زندگی نگهداری از مو کفش مدل مو زنانه انواع رنگ مو لباس مجلسی عینک لب 2014 مدل مو زیبا زیبایی مو مدل مو جدید شلوار جین بوت کفش بانوان

2014 2014 مدل مو آرایش ارامش در زندگی ارایش ارایش لب ارایش چشم انتخاب مدل مو انواع رنگ مو بستن مو بوت تغییر مدل مو دامن رنگ مو رژ رژ لب زندگی روزمره زیبا زیبایی مو زیبایی و دانستنی های زیبایی شلوار شلوار جین طرح مانیکور عینک لب لباس مجلسی لب زیبا مانیکور مد مدل مو مدل مو جدید مدل مو جذاب مدل مو زنانه مدل مو زیبا مد مدل مو مشکلات در رابطه مو موی زیبا نکات زیبایی نگهداری از مو چشم چشم زیبا کفش کفش بانوان کیف

نویسنده : | موضوع: مو , چگونگی رنگ مو و دکلره , مدل مو و رنگ مو زنانه و دخترانه ,
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تاریخ انتشار : ساعت:
تعداد بازديد : 78041

بخش نظرات این مطلب

هستی
این نظر توسط هستی در تاریخ 8 سال پیش و 12:18 دقیقه ارسال شده است :
سلام خسته نباشید.من دختری 19ساله ام.موهام بلنده،رنگ چشمام عسلیه رنگ پوستم نه خیلی تیره هست نه خیلی روشن،به نظرتون چه رنگی به من میادکه سنموزیادنشون نده درضمن رنگی بگین که دکلره نداشته باشه چون میگن موهارومیریزهخواهش میکنم زودجواب بدین
پاسخ : دوست عزیز لطفا سوالات خودتون رو در انجمن مطرح نمایید تا در کمتر از 24 ساعت جواب بگیرید
قسمت نظرات برای جواب دادن مناسب نیست .به سوالاتی که در قسمت نظرات باشه جواب داده نخواهد شد
http://mod20.ir/Forum
آوا
این نظر توسط آوا در تاریخ 8 سال پیش و 12:25 دقیقه ارسال شده است :
سلام
من میخام موهامو رنگ بلوند بژ خیلی روشن کنم البته بدون دکلره، ولی مشکلی که دارم اینه که موهامو قبلا عسلی زیتونی کردم و هنو رنگ دار،، چیکار کنم؟، جنس موهامم خیلی نازکه و بلندیشم متوسطه، نمیخام دکلره کنم، چیکار کنم و چ مقدار رنگ و اکسیدان مخلوط کنم؟
پاسخ : دوست عزیز لطفا سوالات خودتون رو در انجمن مطرح نمایید تا در کمتر از 24 ساعت جواب بگیرید
قسمت نظرات برای جواب دادن مناسب نیست .به سوالاتی که در قسمت نظرات باشه جواب داده نخواهد شد
http://mod20.ir/Forum
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

موضوعات

امکانات جانبی

مجله زیبایی